Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Obustava kupovine I prodaje?

Sta mislite o tome? Da li je pametno da se trenutno obustavi? Ja konkretno imam vec dve dogovorene kupovine,jedna je licno preuzimanje,druga je dostava koju ocekujem u utorak. Ali,sta ako stvarno proglase vanredno stanje? Paketi ce negde stati zaglavljeni. Drugo,i ta devojka treba da ide do poste,da posalje paket. Da li je pametnije da se sve malo odlozi? Pri tom,mislim I na mogucnost zaraze preko paketa. Konkretno kod nas u Nisu postoje price da je zarazen neki postar i da su neke poste zatvorene. Pisite da vidimo kakva su misljenja.
2020 03 15
Po meni nema potrebe zaustaviti kupoprodaju. Odete i do radnje da kupite nešto. Preuzmete paket, operite ruke, operete garderobu i to je to.
2020 03 15
Ja sam platila 2 paketa, ali sam rekla clanicama da ne salju jos uvek. Cekam da se smiri situacija jer ako se paketi vrate ili zaglave/izgube negde, stvarno nemam racuna da opet placam postarine+provizije.
2020 03 15
Pametno ,cekacemo veceras u 20h sta ce objaviti
2020 03 15
Ja nemam mogucnost placanja preko neta,jedino pouzecem ili da idem do poste (sto ne zelim),pa da platim postnetom. Cura je bila maksimalno korektna I slozila se da platim pouzecem,razume trenutnu situaciju,iako trazi uplatu unapred,izasla mi je u susret. Sto je neko gore napisao,sta ako se paketi zaglave,zagube negde? Svi cemo biti na vecem trosku,jer cemo morati da placamo dve postarine. Ne znam,nisam pametna...
2020 03 15
Posta u Kalci je radila u petak normalno. Naravno bila je veca nervoza zbog situacije, ali dobro. Novine pisu da je radnica u glavoj posti i tri radnika u posti u Durlanu zarazeno virusom, tako da oprez.
2020 03 15
Ja normalno kupujem i prodajem. Moze da me zaustavi samo zatvaranje poste i vanredno stanje.
2020 03 15
Kupujem i prodajem, :)
2020 03 15
Ja ću tek sad da kupujem! Sedeću kod kuće i samo istraživati šta ću sledeće kupiti! 8-)
2020 03 15
> JelenaLenaZivic: > Ja ću tek sad da kupujem! Sedeću kod kuće i samo istraživati šta ću sledeće kupiti! 8-) ☑️
2020 03 15
> JelenaLenaZivic: > Ja ću tek sad da kupujem! Sedeću kod kuće i samo istraživati šta ću sledeće kupiti! 8-) Tacno 😄
2020 03 15
Ja obustavljam i kupovinu i prodaju. Neću da rizikujem zbog pošte. Proći će i ovo, pa nastavljam kad se smiri.
2020 03 16
Najbolje da objavite na svom profilu da li obustavljate kupoprodaju da se izbegnu suvišna pitanja i odgovori.
2020 03 16
Da, može se napisati, al te opise i onako niko ne čita, bar po dosadašnjem iskustvu... 🤣 Nek pitaju i pored opisa, nema veze, i onako sedim kod kuće, mogu im ceo dan odgovarati 🤣
2020 03 16
Takodje ❤️✨😊 > jelena2606: > Kupujem i prodajem, :)
2020 03 16
1 2