Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Kako oprati prevrnutu kozu???

Da li neko zna kako da operem patike od prevrnute koze??? Jako svetla boja neka izmedju roze i lila, strah me je da ih ubacim u masinu jer su mnogo osetljive..😭😭😭
2020 09 09
Ako su od prirodne prevrnute kože, od pranja u mašini postanu oštrije i grublje na dodir, iz više iskustva mogu da potvrdim 😅
2020 09 09
Nije prirodna, superstar patike... 😰😰
2020 09 10
Imaš one kao gumice da čišćenje prevrnute kože, jedino njih da nađeš 😁
2020 09 10
Kad se jače pokvasi svetlija boja patika, hoće da se pojave žute linije od sušenja, tako da, pažljivo. 😊
2020 09 10
Hvala svima, probacu te gumice da nadjem 😔
2020 09 10
Jedan 'stari' nacin je uz pomoc palente/kukuruznog brasna. Pospete brasno i onda trljate. Ja sam cistila tako moju torbu (delove) koja je od prave koze.
2020 09 10
Prvi put cujem za to, ali pokusacu mozda uspe. Hvalaa🥰> EmV000: > Jedan 'stari' nacin je uz pomoc palente/kukuruznog brasna. Pospete brasno i onda trljate. Ja sam cistila tako moju torbu (delove) koja je od prave koze.
2020 09 10
Mozete odneti na hemijsko ciscenje. Nosila sam da mi ociste espadile od prirodne prevrnute koze i budu kao nove
2020 09 10
> DoliBlack: > Kad se jače pokvasi svetlija boja patika, hoće da se pojave žute linije od sušenja, tako da, pažljivo. 😊 Te linije se pojavljuju ako se patike dugo suše. Imala sam taj problem sa belim platnenim i resila sam ga tako sto patike prvo prosusim fenom, pa ih onda izbacim napolje da se same osuse 😁
2020 09 11
Mislim da bi to na kraju bilo najbolje, da ne razmisljam sta moze da im se desi:D> lokibg: > Mozete odneti na hemijsko ciscenje. Nosila sam da mi ociste espadile od prirodne prevrnute koze i budu kao nove
2020 09 11
ja sam turpijom isturpijala prljavi deo, i bile su kao nove 😁
2020 09 14