Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Želim ovo!

Pozdrav, da li se i vama dešava da vam se neko javi, u nameri da nešto kupi, a zatim kad mu odgovorite na poruku, daljeg odgovora nema? Ili još gore, kada mi traže mere, ja im odgovorim, a posle toga ništa, ni hvala.
2020 09 13
https://mojekrpice.rs/forum/t/547624/da-li-mislite-da-je-ok https://mojekrpice.rs/forum/t/546981/mere-seen
2020 09 13
Redovno dobijam takve poruke,skoro je jedna devojka trazila da joj na Viberu posaljem dodatne slike i snimke cizmica,ja poslala odmah a nisam ni Hvala dobila.Po meni je to jako drsko i bezobrazno,ako sam ja izdvojila vreme da ti slikam,izmerim,odgovorim na poruku mislim da je okej i da ti meni odgovoris.Nego ima raznih,valjda je to ono isto kao kad udju u neku radnju gledaju i nikad nista ne kupe :)
2020 09 13
Bilo je vec takvih tema. Javljaju se svima takve osobe, nije to nista novo. Ili ne znaju da ubace u listu zelja, ili im je dosadno, ili ne znaju sta zele. Ja sam nedavno poklonila neke stvari i skinula ih se Limunda. Nakon sto su ti predmeti postali neaktivni javlja mi se jedan "kupac" da me pita za jedan od tih predmeta. Stajao je godinu i po dana, njih 4 ili 5 ga je drzalo u listi zelja i imali su toliko vremena da kupe. I bas sada kad predmet vise nije dostupan odjednom ga taj "kupac" kao zeli, a zapravo ne zna ni ona sta bi htela. Ko zeli nesto da kupi taj ce i kupiti, ko ne zeli taj ce da salje upite, ne odgovara ili se javi kad je predmet prodat/nedostupan.
2020 09 13
Takodje, često mi se to dešava ali iskreno sam i navikla, tako da se ne nerviram previše.
2020 09 13
Razumem da se nekome možda svidi nešto, a ne odgovaraju mu mere, ali bar iz neke kulture bi mogao da napiše ,,Ne odgovaraju mi mere, hvala", ipak odvojim svoje vreme za to. Bilo kako bilo, nije toliko vredno nerviranja 😄
2020 09 14
Ja jednom u par dana obavezno naidjem na taj tip ljudi koji mi samo kliknu "zelim ovo" pa kad odgovorim nestanu, odnosno nikada se vise ne jave ili one koje traze dodatne mere i fotografije (sto je meni sasvim okej jer sam ja zato tu kao prodavac, da olaksam kupcu) i one koji pitaju pitanja za koja im odgovor vec stoji u opisu pa samo puff nestanu :) i na to sve naviknes, nista strasno, meni nije tesko da odgovorim. Ono sto nikada necu da razumem jeste to sto sam par puta dosla u situaciju da se clanice raspituju preko nedelju dana za neki predmet i onda ne dobijem cak ni hvala. Jednom sam gospodji merila delove pantalona za koji mi nikada ne bi palo na pamet da iko meri, slikala sam pantalone iz svih uglova pod svim mogucim osvetljenjima - dnevno, blic, unutra... pa da ih razvucem sto vise mogu i da izmerim koliko maksimalno mogu da se razvuku, svaki dan je imala novi zahtev. Onda mi je dala broj da joj na viberu saljem klipove kako te pantalone stoje na meni, pa da ih na meni razvlacim rukama (svaki dan drugi deo pantalona) i jos hiljadu stvari, a njeni odgovori su uvek bili "prelepe su, mnogo mi se svidjaju". I tako sam ja svaki dan oblacila-svlacila pantalone i verovali ili ne to je trajalo TRI NEDELJE da bi mi na kraju samo ostavila seen i nikada se vise nije javila, ni hvala cak. Slicna situacija sa drugom gospodjom koja se raspitivala jako dugo, pa me je pitala da joj rezervisem dve nedelje sto meni nije bio problem, pa kad su dve nedelje rezervacije proslo pitala sam je sta cemo i rekla mi je da ce doci uzivo da ih pokupi. Dogovorile smo se da dodje odmah sutradan, mesto i vreme, ja da joj olaksam, pesacila sam 35 minuta do te lokacije i cekala da se gospodja jednostavno ne bi pojavila. Nije dosla, nije se javila na telefon, niti odgovorila na poruku. Posle mi je ovde na sajtu napisala "jao izvini, ja sam zaboravila, jel moze sutra?" e pa brate mili ne moze :D Jednom si vec napravila konja od mene, neces i drugi put ,:)
2020 09 14
Svaki dan mi se dešava,izadjem u susret u svakom pogledu i onda se jednostavno vise ne jave😂
2020 09 14
> Teodora_p11: aju pitanja za koja im odgovor vec stoji u opisu pa samo puff nestanu :) i na to sve naviknes, nista strasno, meni nije tesko da odgovorim. > Ono sto nikada necu da razumem jeste to sto sam par puta dosla u situaciju da se clanice raspituju preko nedelju dana za neki predmet i onda ne dobijem cak ni hvala. Jednom sam gospodji merila delove pantalona za koji mi nikada ne bi palo na pamet da iko meri, slikala sam pantalone iz svih uglova pod svim mogucim osvetljenjima - dnevno, blic, unutra... pa da ih razvucem sto vise mogu i da izmerim koliko maksimalno mogu da se razvuku, svaki dan je imala novi zahtev. Onda mi je dala broj da joj na viberu saljem klipove kako te pantalone stoje na meni, pa da ih na meni razvlacim rukama (svaki dan drugi deo pantalona) i jos hiljadu stvari, a njeni odgovori su uvek bili "prelepe su, mnogo mi se svidjaju". I tako sam ja svaki dan oblacila-svlacila pantalone i verovali ili ne to je trajalo TRI NEDELJE da bi mi na kraju samo ostavila seen i nikada se vise nije javila, ni hvala cak. :') :') Nesto slicno sam ja imala sa nekim novim profilom na Limundu, ali davno bilo pa sam zaboravila tok razgovora... zbog nacina na koji je pisala a koji je podsecao u najmanju ruku na to da nema ni osnovnu skolu pa preko pitanja i zahteva do odgovaranja i novih pitanja svakih nedelju dana i dalje nisam sigurna da li je to nekome bilo dosadno pa je otvorio profil da se zeza za prodavcima, ili se neko po prvi put dokopao interneta pa se igrao. :') ali bilo je slicno kao i tebi samo sto sam ja pop... i bila gruba jer sam mislila da me neko zeza.
2020 09 14
> Teodora_p11: > Ono sto nikada necu da razumem jeste to sto sam par puta dosla u situaciju da se clanice raspituju preko nedelju dana za neki predmet i onda ne dobijem cak ni hvala. Jednom sam gospodji merila delove pantalona za koji mi nikada ne bi palo na pamet da iko meri, slikala sam pantalone iz svih uglova pod svim mogucim osvetljenjima - dnevno, blic, unutra... pa da ih razvucem sto vise mogu i da izmerim koliko maksimalno mogu da se razvuku, svaki dan je imala novi zahtev. Onda mi je dala broj da joj na viberu saljem klipove kako te pantalone stoje na meni, pa da ih na meni razvlacim rukama (svaki dan drugi deo pantalona) i jos hiljadu stvari, a njeni odgovori su uvek bili "prelepe su, mnogo mi se svidjaju". I tako sam ja svaki dan oblacila-svlacila pantalone i verovali ili ne to je trajalo TRI NEDELJE da bi mi na kraju samo ostavila seen i nikada se vise nije javila, ni hvala cak. > Slicna situacija sa drugom gospodjom koja se raspitivala jako dugo, pa me je pitala da joj rezervisem dve nedelje sto meni nije bio problem, pa kad su dve nedelje rezervacije proslo pitala sam je sta cemo i rekla mi je da ce doci uzivo da ih pokupi. Dogovorile smo se da dodje odmah sutradan, mesto i vreme, ja da joj olaksam, pesacila sam 35 minuta do te lokacije i cekala da se gospodja jednostavno ne bi pojavila. Nije dosla, nije se javila na telefon, niti odgovorila na poruku. Posle mi je ovde na sajtu napisala "jao izvini, ja sam zaboravila, jel moze sutra?" e pa brate mili ne moze :D Jednom si vec napravila konja od mene, neces i drugi put ,:) Au, ti si baš dobro prošla Znači da ne kukam na ove već pomenute, ima i gorih haha
2020 09 14
Meni se isto slicno desavalo i onda sam shvatila da kad neko zeli da kupi nesto ne postavlja mnogo dodatnih pitanja, jednostavno kupi. A obicno svi ti ljudi koji traze mere, da vide, da probaju, koji imaju bezbroj pitanja, na kraju i ne kupe predmet, tako da sam prestala da im izlazim u susret i trosim vreme na to ;)
2020 09 14
I meni se to stalno desava... Pa sacekam jos neki dan da se bar zahvale,i naravno i od toga nema nista i samo izbrisem poruku. Ja se i dalje zalazem da svakome izadjem u susret jer se nikada ne zna ko je prava musterija.
2020 09 15
> andrea222: > Meni se isto slicno desavalo i onda sam shvatila da kad neko zeli da kupi nesto ne postavlja mnogo dodatnih pitanja, jednostavno kupi. A obicno svi ti ljudi koji traze mere, da vide, da probaju, koji imaju bezbroj pitanja, na kraju i ne kupe predmet, tako da sam prestala da im izlazim u susret i trosim vreme na to ;) Pa ne znam... ja sam trazila mere za dve stvari koje prodaju dve clanice zato sto nisu navele nijednu dimenziju, a to sto su navele konfekcijski broj i ne znaci mnogo: konf. br. varira od proizvodjaca do proizvodjaca, ponekad varira i kod proizvoda jednog te istog proizvodjaca.
2020 09 15
> TeodoraB9: > Pozdrav, da li se i vama dešava da vam se neko javi, u nameri da nešto kupi, a zatim kad mu odgovorite na poruku, daljeg odgovora nema? Ili još gore, kada mi traže mere, ja im odgovorim, a posle toga ništa, ni hvala. > TeodoraB9: > Pozdrav, da li se i vama dešava da vam se neko javi, u nameri da nešto kupi, a zatim kad mu odgovorite na poruku, daljeg odgovora nema? Ili još gore, kada mi traže mere, ja im odgovorim, a posle toga ništa, ni hvala. U poslednje vreme desilo mi se sledece: - posaljem clanici poruku da napise dimenzije neke kosulje, ona mi se javi porukom da ce poslati sutra i... nista, ne javlja se; - ista situacija "poslacu sutra dimenzije" i... ne javlja se. A imala sam situacije sa nejavljanjem i kao prodavac: osoba mi poslala podatke za slanje, ja njoj podatke za uplatu i... ne javlja se. Ne znam sta da mislim: mozda su u nekoj frci, pa zaboravile na Krpice.
2020 09 15
Apsolutno se slazem.Sve stvari koje sam prodala bile su prodate posle maximum tri pitanja a mislim da sam za jedanu slala dodatnu fotku,i to za unutrasnjos torbe to jest pregrade,jer se sve nisu videle na slici postavljenoj na krpicama. Takodje ne shvatam prodavce kad mi kazu da ne mere,da pise broj.Realno ti brojevi danas nista ne znace. Ili kad mi na pitanje za mere odgovore: Sigurno ce Vam odgovarati.A mere ne posalju.Ako mi ne posalju mere,ni ja ne znam da li mi odgovara i zato pitam.Pri tome kako mozes da tvrdis da ce mi odgovarati kad ne znas ni kako izgledam,koliko kg imam i slicno.Dodje mi da odgovorim: E,tesko cete vi to prodati...
2020 09 15
1 2