Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Pomoc administratora

Izvredjana sam od strane jedne clanice, koja je upotrebila reci koje nisu prikladne za ovaj sajt! Molim vas pogledajte na mom profilu u negativnim utiscima!!
2020 09 20
Ja lično ne vidim nikakvu uvredu. Negativna se daje ako saradnja prođe loše, a ne ako ne dođe do saradnje. Smanji doživljaj.
2020 09 20
Ne znam čemu ovolika frka a niko nije oštećen koliko sam razumela 🤷🏻‍♀️
2020 09 20
Ove samoreklamne teme postaju sve bizarnije... :')
2020 09 20
> Goodmother: > Izvredjana sam od strane jedne clanice, koja je upotrebila reci koje nisu prikladne za ovaj sajt! Molim vas pogledajte na mom profilu u negativnim utiscima!! 1. Greska je vasa i administrator vam ne treba. Ocena se daje samo kad se realizuje saradnja. 2. Brisite prodate predmete, gusi se sajt bespotrebnim oglasima.
2020 09 21
Moze li neko da mi kaze zasto se fotografije pojavljuju rotirane, a rotiranje se ne prima kao izmena? Znaci odem na izmeni, rotiram, sacuvam i opet sve isto.
2020 09 23
Molim za pomoc vec koji put mi se oglas brise, slika koju postavljam je moja nije sa neta, sta se desava? Hvala
2020 09 23
> GordanaKovac: > Molim za pomoc vec koji put mi se oglas brise, slika koju postavljam je moja nije sa neta, sta se desava? Hvala Mozda ce Vam ovo pomoci https://mojekrpice.rs/forum/t/544798/problem-lazni-tagovi-nedozvoljeni-predmeti
2020 09 23
> GabiProdaja: > > GordanaKovac: > > Molim za pomoc vec koji put mi se oglas brise, slika koju postavljam je moja nije sa neta, sta se desava? Hvala > Mozda ce Vam ovo pomoci > https://mojekrpice.rs/forum/t/544798/problem-lazni-tagovi-nedozvoljeni-predmeti Hvala al ni to mi nije pomoglo
2020 09 23
> GordanaKovac: > Molim za pomoc vec koji put mi se oglas brise, slika koju postavljam je moja nije sa neta, sta se desava? Hvala Možda kacite kao ovaj oglas "bermude i majica" - mora pojedinačno predmet da se stavi, bar sam to jednom negde procita. Ili stavite cenu 1 ili u evrima, i to ne sme, a mnoge clanice rade. Ima sto skrivenih pravila, nekad prođe, nekad ne. Zavisi kad je online admin hahaha. Uključi se, obriše 10tak oglasa i ispari
2020 09 24