Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Vredni vintage komadi

Da li neka od vas ima iskustva sa prodajom vintage garderobe, na ovom sajtu ili negde drugo. Da li mozda postoji neka radnja koja to procenjuje i otkupljuje? Imam jedan stvarno divan komad, redak i iz 50ih godina. Nemam pojma ni koju cenu bih mogla da stavim niti da li se takve stvari uopste prodaju ovde, a ne znam gde drugo bih mogla da pokušam....
2020 12 09
Možete i ovde pokušati sa povoljnom cenom ili videti u nekom second handu koji je baš za vintage stvari specijalizovan, možda bi oni otkupili. U Bg ih ima više. Na guglu se mogu naći adrese. E sad koliko se to kod nas ceni, baš i ne nešto. Ja imam par stvari za 5000 i to mislim da je za naše uslove povoljna cena za Kenzo i Gaultier. Armani jaknu koja u inostranstvu polovna košta 450 dolara, na kp mi nude 1200 din., na kraju prodala za 3500 koliko sam i tražila za nju jer sam ocenila da je povoljno, pa da mi ne stoji jer stvarno je puno prostora zauzimala.
2020 12 09
Da, ali problem je to što bih znala šta da radim da živim u USA-dala bih ga nekoj aukcijskoj kući i super bih prošla. Ili bih ponudila nekom muzeju.....
2020 12 09
Imate Etsy stranicu, pa ako bi slali u inostranstvo, mozete i tamo pokusati, mada ne znam kako bi sa carinom islo to sto imate. Ako Vam je drag komad nemojte ni prodavati jer se ovde verovatno ne isplati. Od vintage šopova mi pada na pamet Vintage Šmizla, ali ne znam da li oni i otkupljuju.
2020 12 09
Hvala na informacijama svakako. Sto vise razmisljam to vise naginjem da zadrzim stvar za sebe....
2020 12 09
Nema na cemu. Mozda bi i u nekoj antikvarnici otkupili, ali ne znam o cemu je rec, pa sad napamet govorim.
2020 12 09
Kod nas za mnogo jeftino idu vintage komadi. Probaj na depop-u da prodas nekom u evropi ili jos bolje americi. Oni bas placaju dosta za takve stvari. Samo je glupo sto mi nemamo opciju trackinga za slanje van drzave. Ja sam depop koristila kad sam bila u Italiji.
2020 12 10
Ali kao, bas je povoljan shipping u poredjenju za druge zemlje pa im se isplati svakako, po mom misljenju
2020 12 10
Postoji jedan baš vintage second hand shop gde se svi u Bg oblače, zove se Šmizla. Dugo godina izlažu na raznim dizajnerskim marketima i izložbama. Potražila sam na instagramu: vintage.smizla Jedino za njih znam da se bave baš vintage stvarima, onim autentičnim...
2020 12 10
Probajte kod Such A Tavan, https://suchatavan.com/
2020 12 10
> zimablue: > Probajte kod Such A Tavan, https://suchatavan.com/ Eeeeee ovako nešto tražim. Hvala puno na informaciji, sajt je stvarno odličan-pola stvari bih pokupovala odmah! :)
2020 12 10