Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

"Nisam ovde da zaradim nego da ispraznim ormar"?

Bez da se neko uvredi, ali zar vam nije bezveze govoriti ovakve stvari? Spakujete visak robe u kese i odnesete u crveni krst ili podelite rodbini, romima itd., i eto rasciscenog polupraznog ormara... Ovakve izjave samo bodu oci. I ako vas neko pita za razmenu jel nije lakse reci da vam se nista ne dopada, biti iskren, ili reci da samo prodajete (zbog zarade kao i svi na ovom sajtu). Pozdrav ☺️
2021 02 01
Ne vidim sto je taj razlog problematican? ja uvek imam niske cene jer mi je u cilju da ispraznim orman i usrecim nekoga za male pare, kao sto je isto moj cilj na sajtu da kupim nesto kvalitetno a povoljno a ne da kupujem po punim cenama neke obicne krpice koje mogu naci i u radnji nove sa etiketom 😊 Imam tonu druge odece koju ostavim romima, a Crveni Krst nece da prima odecu koja nije prosla hemijsko i stalno dobijaju prilive, pa cu radije da dam nekom drugom kome treba ili prodam 🤷🤷
2021 02 01
Slazem se sa Vama. Ne davno sam ulazila u temu o razmeni. Naj manje sam 8 clanica odabrala i pitala za razmenu i recimo odgovor je bio :"Ne radim razmenu". Mozda i Vi ako zatražite razmenu bar pogledajte profil mozda taj neko ima nove stvari.... A inace volim da kupujem a skuplje stvari nego ovde videla nisam. Primer. Obuca 36,40,41 moze se nova naci za zaista smesne cene od svega 2000 do 3000 din. Dok ostali brojevi kao u radnjama. Bez uvrede. Svi smo zbog covida i skripcu ali hajde da onda budemo fer pa ipak da popustimo malo oko razmene
2021 02 01
Sredinom dec smo odneli par dzakova u cao seceru. Bas za ljude koji nemaju. Ne mogu stikle ili neke torbe da nosim tamo. Nije stvar u zaradi, vec u tome da se nesto ne baci za dzabe. Jakne, dzempere debele, posteljinu, peskire, treba dati, ko moze. Hvala Bogu, mogu i da dam i da kupim a nekad i da prodam. Uostalom, razmena ove vrste je dobra za planetu. Dakle slazem se s vama delimicno. > Dani88: > Bez da se neko uvredi, ali zar vam nije bezveze govoriti ovakve stvari? > Spakujete visak robe u kese i odnesete u crveni krst ili podelite rodbini, romima itd., i eto rasciscenog polupraznog ormara... > Ovakve izjave samo bodu oci. > I ako vas neko pita za razmenu jel nije lakse reci da vam se nista ne dopada, biti iskren, ili reci da samo prodajete (zbog zarade kao i svi na ovom sajtu). > Pozdrav ☺️
2021 02 01
U suštini i da se ne lažemo, većina te garderobe ne završi kod ljudi kojima je potrebna već po nekim magacinima crvenog krsta i sličnih (dok se ne ubuđa) ili proda nekom. second handu a pare idu ko zna kome i gde. Humanitarne organizacije u svetu skupljaju garderobu i prodaju je na veliko, zemljama kao što je Srbija i onda novac uplaćuju kome je potreban. Naravno da i pored toga garderobu, stvari i sl poklanjam i ostavljam pored kontejnera čistu, u čistoj kesi i sa nalepnicom koja veličina garderobe je u kesi. E sad dolazimo do toga da puno nas ima stvari koje su dobro plaćene, kvalitetne iz možda limitiranih serija, dizajnersiki komadi i sl. koji se mogu prodati i time povratiti novac od stvari koje se ne nose ili uopšte nisu nošene...Od toga ne možete zaraditi ali možete sakupiti novac za nešto korisnije. Lepo je i deliti ali treba i ceniti ono što imate, jer ako ja imam više, onda ću sutra imati i više da dam nekom drugom.
2021 02 01
Nemate predstavu kako je kad zbog poplave ostanete bez cebeta jednog i jastucnice obicne. Itekako garderoba iz CK ide u prave ruke. Ako ne verujes humanitarnim organizacijama u zemlji, uvek ima manastira, crkava koje mogu da saradjuju na taj nacin. Pa onda kad u poplavi u maju ostanes bez ijedne tasne, a onda u oktobru moras da pocnes da radis, a nemas tasnicu, cipelicu, pantalone za posao.... jbg... sta da vam kazem. Imam dvoje dece, i ne pada mi na pamet ikad da stavljam njihovu garderobu na prodaju, jer uvek imam nekom da dam, i kad nemam, stavim pored kontejnera ili odnesem u obliznju crkvu. A ovo mi je kul nacin da se uzme malo para, a ne da praznim orman. A i cesce sam bila kupac, svasta se moze naci ovde.
2021 02 01
Svi zele da zarade bar nesto, ali i zelja da se oslobodi prostor nije za potcenjivanje. Vise se radujem kad prodam nesto kabasto sto mi zauzima prostor za manje pare nego sto prodam neku esarpu za isti novac. Meni je racionalnijeprodati skupocenu koznu jaknu koju nikad ne nosis za novac za koji mozes kupiti obicnu kapu koju ces nositi, nego juriti priliku da kao povratis deo novca koji si ulozio u jaknu i biti rob te jakne duze nego sto treba. Nista mi nije mrskije nego videti u ormaru nesto sto ne nosim, ne znam koliko da je skupo ili in. Da ne zele da zarade, ne bi bilo ni cena, sve bi zavrsilo u podforumu "Poklanjam" (te koje tvrde da su samo zbog rasterecivanja ormana ovde bi najteze spustile cenu, verujem)
2021 02 01
Kad su bile poplave, u Rakovici je poplavljena zgrada Crvenog krsta i romi koji žive u blizini su odneli tone mokre garderobe i nabacali, te se stvorio smrad posle nekog vremena i to je sve odneto na deponiju. Koliko Zare li je bačeno i spaljeno?!! 😂
2021 02 02
Ovde se slažem sa MissDiva da neke stvari prosto ne mogu da se poklone odnosno nisu stvari koje su prekopotrebne nekome i nosive (štikle korseti svečane haljine itd.) Pre zime sam apsolutno sve što ne nosim ( raznih veličina) oprala, spakovala, obeležila šta je šta, i shvatila da sezonski svi tumbaju po ormarima. Oglasila sam po mrežama da pravim akciju i skupila odeću za sve uzraste, 0-99 god + asortiman bebi opreme. SVE te stvari sam razdelila po godinama veličinama spakovala paketiće itd. Deo predala u udruženje za decu ometenu u razvoju u formi paketića, ostatak opremila porodica i porodica. Neka odeća završila je u obeleženim kesama i okačena na kontejnere jer su bile dosta lošijeg kvaliteta. Tako da to neko pražnjenje garderobera skoro uvek i jeste samo pražnjenje garderobera. Svoje stvari ovde vrlo rado prodajem i upola cene i dajem u razmeni i više komada ako je nešto što stvarno želim. Prodala ili ne - stalni sam kupac i stvarno, ali stvarno mi treba mesta. A greh je da dam u nekom paketu a tim ljudima treba jakna za zimu a ne neka famozna haljina.... P.s. Oplakah spaljenu Zaru zasmejah se strašno 🤣🤣🤣
2021 02 02
Meni ide na nerve kad pitam za razmenu "ovde sam da se oslobodim viška, nisam za razmenu" - a jeli ja sa 220 predmeta sam tu da pokažem šta sve imam u ormanu, jel??
2021 02 02
Svi su tu da "povrate" Nešto novca od propale kupovine, nego svi glume. Jeste, jadna ja, prosto nemam mesta više u ormanu pa prosto mooooram ovu zara jaknu što je na sajtu 1999 da prodam za 4000
2021 02 02
> Angieengelll: > Svi su tu da "povrate" Nešto novca od propale kupovine, nego svi glume. Jeste, jadna ja, prosto nemam mesta više u ormanu pa prosto mooooram ovu zara jaknu što je na sajtu 1999 da prodam za 4000 HAHAHAHAHAha pa komentari su vrh 😂 Slazem se sa svim apsolutno.
2021 02 02
Kad neko dođe na sajt za prodaju garderobe i reciklažu da priča kako to nije u redu i kako treba pokloniti sve. ,:) Što se tiče ovih što preprodaju Zaru sa sajta, nisu svi ljudi na sajtu takvi i daleko je više onih koji su pošteni.
2021 02 02
Добро је док празне ормане (изгледа из целог комшилука), али се мало занесу па почну да празне подруме и таване, те цео сајт заудара на буђ и разграђени полуретан (обућа, торбе и ,,кожне" јакне).
2021 02 02
> MissDiva: > Kad neko dođe na sajt za prodaju garderobe i reciklažu da priča kako to nije u redu i kako treba pokloniti sve. ,:) ⬆️⬆️⬆️
2021 02 02
1 2 3