Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Sajt je izgubio smisao, teme nemaju veze sa temom

Po meni sajt je izgubio smisao, clanice se samo javljaju za razmene stim da lepo na vecini profila je naglaseno u opisu samo prodaja ali eto. U temu trazim clanice postavljaju postove tipa "Trazim sa razlogom da pogledate moj profil" ,takodje teme za potraznjom i kada se pronadje ostaju i ne obrisu se, stavljaju u istu temu svoju prodaju msm nema veze sa vezom. Nikad se ovaj sajt nece dovesti u red po mom misljenju. A da ne pricam o clanicama i njihovom bezobrazluku u porukama ,kao da sam ja osudjena da prodam po ceni koju one zahtevaju. Razocarana jednom recju.
2021 02 04
U nekom trenutku sam pisala ispod svakog posta da ne radim razmene, ali ne vredi, i dalje stizu ponude i i dalje imam strpljenja da na svaku odgovorim, nazalost ne, izvinite molim Vas i sve tako u krug😂 Mislim ne smeta mi, nego rekoh da naglasim mozda ce clanicama biti preglednije, odmah ce znati da ne radim razmene.. Sto se tice sajta ja bih nekako volela vise da postoji aplikacija, da se malo vise poradi na njemu i sl..
2021 02 04
Bezobrazluk je nesto sto Admini tesko mogu da iskorene iz clanova na ovom sajtu :') I sve ih je vise... slazem se s Vama svakako
2021 02 04
Potreban je jedan administrator samo za forum. Reklame niču na sve strane, kao pečurke posle kiše. Nažalost, ta bahatost na forumu nekad ima pozitivan efekat na prodaju tih članica, što odbijam da razumem.(Prestala sam da uplaćujem za promocije, jer se prethodno navedeno ne sankcioniše blokadom na forumu.) Kad sam već kod toga, neke članice su blokirane na forumu zbog reklamiranja u potforumu poklanjam (stoji upozorenje), ali druge (dugogodišnje) nisu - veoma selektivno.
2021 02 04
Admini bi trebali ozbiljno da srede sajt po meni , i da ga podignu na ozbiljniji nivo. Jer ovo je sve postalo sprdnja i zajebvanje clanica. 🙄
2021 02 04
Slažem se da je sajt izgubio svaki smisao. Sto se tice ponude i potražnje, ponudu uglavnom mozete dobiti za nešto što apsolutno i naglašeno niste tražili. Kada su razmene u pitanju, dosta ponuda sam dobila od članica kojima na profilu stoji da ne rade iste. Verovali ili ne, dešavalo mi se mnogo puta. Skoro sam počela da radim razmene, uglavnom sam samo kupovala i po koju stvar prodavala na sajtu. Draže mi je da poklonim prijateljicama, pošlozim, označim i ostavim pored kontejnera nekome kome zaista treba, nego da slikam, merim i slično. Da se razumemo, meni ovo nije primarno zanimanje, da jeste bilo bi drugačije. Poenta je da ovde ljudi ne samo da ne poštuju druge, nego ni sebe. Ja imam takav utisak.
2021 02 04
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/471af47c2c9642ae7afd7decc260ef85.jpg) I naravno sve to u pogrešnoj temi i prodaje nešto što nema veze sa samim sajtom, odgovor na svaki komentar članica dno dna... Samo daj pare, baš me briga kako...
2021 02 04
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/70fb6c4167e9ce29f69de73088af54b9.jpg)
2021 02 04
> REASHOP: > Potreban je jedan administrator samo za forum. > Reklame niču na sve strane, kao pečurke posle kiše. > Nažalost, ta bahatost na forumu nekad ima pozitivan efekat na prodaju tih članica, što odbijam da razumem.(Prestala sam da uplaćujem za promocije, jer se prethodno navedeno ne sankcioniše blokadom na forumu.) > Kad sam već kod toga, neke članice su blokirane na forumu zbog reklamiranja u potforumu poklanjam (stoji upozorenje), ali druge (dugogodišnje) nisu - veoma selektivno. Ovo za selektivno je tačno. Neki ni opomenu da dobiju a krše pravila svakodnevno dok drugima sledi ban na forumima. Bolje da ne imenujem glavne preprodavačice skupih i jeftinih artikala.
2021 02 04
Ovom sajtu stvarno treba nekoliko admina koji ce mu se bas posvetiti. A sto se tice selektivnosti kome je sta dozvoljeno,tu se apsolutno slazem i po meni to je nedopustivo,jer ako vec postoje pravila trebalo bi da vaze za sve.
2021 02 04
> MissDiva: > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/471af47c2c9642ae7afd7decc260ef85.jpg) > I naravno sve to u pogrešnoj temi i prodaje nešto što nema veze sa samim sajtom, odgovor na svaki komentar članica dno dna... > Samo daj pare, baš me briga kako... Tema je u pdf ideje, ne mislim da je omasila. Ideja moze da bude i grupne demonstracije ispred spomenika Stefana Nemanje i nece biti omaseno. Ljudi imaju razne ideje
2021 02 04
Ma reklama je... da je nešto pametno pa hajde... > Debela_devojka: > > MissDiva: > > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/471af47c2c9642ae7afd7decc260ef85.jpg) > > I naravno sve to u pogrešnoj temi i prodaje nešto što nema veze sa samim sajtom, odgovor na svaki komentar članica dno dna... > > Samo daj pare, baš me briga kako... > Tema je u pdf ideje, ne mislim da je omasila. Ideja moze da bude i grupne demonstracije ispred spomenika Stefana Nemanje i nece biti omaseno. Ljudi imaju razne ideje
2021 02 04
I kod mene jasno u opisu piše da ne radim razmene i opet mi se nenormalno javljaju sa istim pitanjem.
2021 02 05
> svejezauzeto3: > > Debela_devojka: > Ideja moze da bude i grupne demonstracije ispred spomenika Stefana Nemanje i nece biti omaseno. Ljudi imaju razne ideje > Ja bih podrzala tu ideju samo zato sto je krst Stefana Nemanje zamenjen macem 🤪 Ja bih prva iznela tu ideju, jer kic te velicine Beograd jos nije video, moglo je to i sa mnogo vise ukusa, al' sta sad
2021 02 05
Debela ne staji mi na zulj..Ne vidi se prelepa stara stanica od spomenika.Nigde veze..A stanica ne znam ni gde nam je sada..I da ne nabrakjam dalje :@ :@
2021 02 06
1 2