Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

MRSAVLJENJE SAVETI/PROIZVODI

Drage moje sta Vam je pomoglo u gubitku kilograma i zatezanju tela koju ste ishranu/dijete koristili,koji su Vam bili rituali neki proizvodi koje ste koristili ,šta Vas je unazadilo delite vaša misljenja i savete .Takodje kako ste zategli telo koje vezbice ste pratili i radili.
2021 02 16
Čula sam da je brzo hodanje odlično za gubljenje kilograma. Možeš da potražiš na internetu.
2021 02 16
Samo izbacila testa i secera,od mlecnih proizvoda jogurt i grcki jogurt ostavila. Jedem salatice i ovsenu(sama sta napravim). I svaki drugi dan trening sa trenerom i odlicne efekte ima. Nisam nikad se bavila nicim, bila sam zgodna,ali uvek pune butine i kukove siroke,sad se lepo to oblikuje i bas sam zadovoljna.
2021 06 01
UN dijeta (iliti un diet), sestra i ja smo već par nedelje i totalno smo se detoksirale i izbacile dosta vode iz sebe i pre svega smršale i odmah se vidi posle nedelju dana Stvar je u tome da svakoga dana jedete jednu vrstu hrane (jedan dan samo ugljeni hidrati, drugi dan proteini, treći dan skrob, četvrti dan je vitaminski i jede se voće i povrće) Naravno pije se voda, limunada, čajevi, kafa bez šećera, 2u1 nes sme samo.. Mada moj je savet da se pije dosra vode, što generalno i radim, baš sam kamila :D
2021 06 03
Ja sam koristila UN dijetu za tri meseca oslabila 18kg ali nažalost posle mi se vratilo
2021 06 07
Sto se mene tice, zaglavila se na 58.5 (168 visoka) iiii nikako da padne a treniram 5 puta nedeljno kod kuce iii onda otkrijem insulinsku rezistenciju, izbacim belo testo i secer iiii skinem 3.5 kila za mesec i po... A iskustvo moje mame- autofagija i naravno korigovanje ishrane, isto izbaceno belo testo i seceri, bas lepo skida kilazu, polako, ali se i ona zaista oseca mnogo bolje...
2021 06 10
Sto se vezbica tice preporucujem chloe thing, odlicne vezbe, koliko god dugo da treniram preznoje me svaki put 🤗
2021 06 10
Pozzz.Meni je pomoglo samo uravnotežena ishrana,i Herbalife.Za 22 dana -6kg,i idemo dalje.Nisam gladna,uopšte mi se slatkiši ne jedu,a obim i kg ide dolee...Ja sam prezadovoljna.Samim tim sam postala Herbalife Distributer.Za više info može imbox.
2021 10 23
Da ki je neka od vas probala čaj (neki odredjeni za mrsljavljenje) i da li uopšte verujete u to da pomoću čaja mogu znatno da se gube kilogrami?
2022 01 08
Sve je to sranje, dzaba caj ako jedes mnogo..uz Herbalife nisi gladan za dorucak si sit, kasnije uzina, pa rucak pa opet uzina pa vecera...i rezultati vidljivi...
2022 04 28
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/29dde726999e36eb8f8d6547261630c8.jpg) Iskustva kažu da pomaže, a sve je na prirodnoj bazi. 😊
2022 05 05
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/95b22f07acf3b2c57a329c015c1fdd87.jpg)
2022 05 07
> AngelinaPasic: > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/95b22f07acf3b2c57a329c015c1fdd87.jpg) Ovo je moj rezultat pre.mnogo godinaaa. I sada ga koristim i odlicno se osecam...nisam gladna...ne izgladnjujem se ko sa.dijetama. jedem na svaka.tri sata i puna sam.energijeee. javitee sw devojke. Jeste skupo ali i ti glupavi proizvodi su isto skupi a samo ss bace pare em.neukusni em ne deluju. Uz Herbalife skida se obim ne kilaza. Kilaza.manje vise ali centimetri su upitanju...
2022 05 07
Ishrana pod kontrolom nutricioniste+trening je jedini put. Ni caj,ni mazalice,ni napici. Zelela sam malo detaljnije da objasnim jer slucajno znam malo vise o tome ali je ovaj sajt nepodnosljiv i ogranicen brojem slova😅 a poenta je ta. I ne slusajte previse fitnes trenere. Oni nek se bave treningom i tu ih slusajte. A ishranom treba da se bavi obucena osoba za bas to(licno sam zrtva jednog trenera i njegovih saveta o ishrani koji su u sustini isti kod svih njih😅) . Jer postoji bas dosta neslaganja sa medicinske strane i sa njihove strane. A mozete i sami da se edukujete o ishrani ali ne sa interneta vec iz zvanicnih knjiga. Nema magicnog stapica.
2022 05 15
Tablete za mršavljenje - euhealth24.com/sr/drug/xenical-generic Pijem mesec i po dana. Prvi mesec - 4,5kg a drugi mi se cini da ce biti slicno.
pre 24 dana, 18:49