Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Kako slikati haljine?

Pozdrav drage clanice i srecni praznici! Kao sto i naslov sugerise, zanima me sta mislite o tome kako je najbolje fotkati haljine, a da izgledaju lepo i atraktivno... Konkretno mislim na letnje, leprsave haljine od prirodnih materijala, sarene... raznih duzina... Jer izgleda da mi nesto ne ide od ruke, pa razmisljam da ih ponovo slikam... Hvala unapred...
pre 16 dana, 15:21
Isti problem imam, sad sam postavila 2 haljine i verujte mi 3 dana sam jurila svetlost, oblacila ih, namestala i opet mi se ne svidjaju slike. Na ofingeru se ne vidi lepo model, meni velike i vise kad ih obucem, mami male i tako... Isto bih volela sa cujem neko resenje, imam sad da postavim nekoliko xs/s haljinica koje nema pojma da obucem i ne znam kako da ih slikam a da izgledaju lepo 😅
pre 16 dana, 18:16
Verujem… Ako ima neka clanica koja je zadovoljna fotkama svojih haljina, neka se javi… > Jovana1014: > Isti problem imam, sad sam postavila 2 haljine i verujte mi 3 dana sam jurila svetlost, oblacila ih, namestala i opet mi se ne svidjaju slike. > Na ofingeru se ne vidi lepo model, meni velike i vise kad ih obucem, mami male i tako... > Isto bih volela sa cujem neko resenje, imam sad da postavim nekoliko xs/s haljinica koje nema pojma da obucem i ne znam kako da ih slikam a da izgledaju lepo 😅
pre 14 dana, 10:03
Generalno je za sve slike najbitnija stavka osvetljenje. Ja nažalost nemam dobro osvetljenje tu gde slikam, tj. dnevna svetlost nije neka zbog orijentacije prozora, tako da su mi slike mahom očajne. Što se haljina tiče, meni su nekako najlepše slike na štenderu, sa belom ili nekom svetlom, jednostavnom pozadinom. Svakako ne mogu da delim savete jer su i moje slike loše, ali pratim temu ako se neko javi 😅
pre 14 dana, 11:32
Najbolje je da haljina bude na lutki
pre 3 dana, 11:55
Hvala! :) > Her_Fashion: > Generalno je za sve slike najbitnija stavka osvetljenje. Ja nažalost nemam dobro osvetljenje tu gde slikam, tj. dnevna svetlost nije neka zbog orijentacije prozora, tako da su mi slike mahom očajne. > Što se haljina tiče, meni su nekako najlepše slike na štenderu, sa belom ili nekom svetlom, jednostavnom pozadinom. Svakako ne mogu da delim savete jer su i moje slike loše, ali pratim temu ako se neko javi 😅
pre 2 dana, 08:07
Hvala, licno nisam ljubitelj odece slikane na lutki, ali to je samo moj osecaj… :) > florida: > Najbolje je da haljina bude na lutki
pre 2 dana, 08:08