Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Šta se ovde desilo?

Pitala sam članicu da li je u redu da joj uplatim novac na račun, rekla je može. Ja sam njoj poslala moje podatke, ona meni njeno ime i broj racuna. Dalje vidite sta se desilo, ni traga ni glasa, a oglas je označen kao prodato. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/45b12ed9361c31ab2f4c39ca2ff5dde9.jpg)
2021 03 02
Meni je jednom članica poslala paket, pre nego sam joj uplatila. Je li ulazila na sajt posle poruke da šalje u toku dana? Je li realna cena ili izuzetno niska, a skoro postavljen oglas, pa da više njih možda želi da kupi predmet?
2021 03 02
Ne pisete koliko dugo je to ni traga ni glasa. Mozda Vam stigne danas posiljka (nadam se da je tako), mozda samo nije stigla da posalje broj posiljke (ima i onih koji ne salju). Ako je pouzdana clanica (nema negativnih, nije bas potpuno nova i sl.) ne bi trebalo da ima razloga za brigu. Osim ako se ovo nije desilo pre nekoliko dana. Mozete pozvati i svoju postu i pitati za posiljku iako nemate broj.
2021 03 02
Članica se logovala u medjuvremenu, zato mi nije jasno zašto nema odgovora. Mogu ja platiti i pouzećem nije problem, ali sam eto kad je već pristala da joj uplatim na račun rešila tako. Zamolila je da mi dodatno pošalje adresu jer joj ne mogu uplatiti bez toga i to je to. Non stop sam aktivna i očekujem odgovor, cena, ocene i sve ostalo je bilo u redu 🤷🏽‍♀️
2021 03 02
I ja placam elektronski i ranije sam uvek zbog toga tražila kao podatak i adresu, sve dok mi jedna članica nije rekla da i u polje za adresu upišem samo grad i funkcioniše i tako.
2021 03 02
Ne znam ni koji je grad u pitanju nažalost
2021 03 02
aha, pa, ili je prodala nekom drugom, u međuvremenu, ili se predomislila u vezi sa prodajom, ili neće da proda vama, iz nekog razloga.
2021 03 02
Pise svima na profilu grad. Da li je to u pitanju Novi Sad mozda?
2021 03 02
> SanjaTanja: > Ne znam ni koji je grad u pitanju nažalost Ja napišem grad koji je označen na profilu.
2021 03 02
Poslala sam da nije nikakav problem ni plaćanje pouzećem, izvinila se na uznemiravanju i na traženju ličnih podataka iako nisam imala lošu nameru, naprotiv, mislila sam da je tako lakše i pitala da li mogu da očekujem paket uskoro. Sačekaću odgovor, da ne bih uplaćivala novac ako je prodat drugom. U pitanju je Niš, nisam ni obratila pažnju da piše. Hvala u svakom slučaju svima na savetima i pomoći🌺
2021 03 02
Ako placate elektronski u polje za adresu moze da se stavi samo crtica, prolazi sigurno ja uvek tako uplacujem
2021 03 02
Samo da javim da nikakav odgovor dobila nisam, dok se devojka uredno logovala u medjuvremenu. Verovatno je prodala nekome drugom ili odustala od prodaje, ali naravno to nikada necemo saznati, jer je tesko odgovoriti na poruku 🤷🏽‍♀️ ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/6f58f8502259029515fccfa40b830295.jpg)
2021 03 04