Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Obrisane su mi neke stvari sa naloga pomoc

Pozdrav, primetila sam juce da su mi pojedine stvari koje su oznacene posle nekog vremena kao "prodate" uklonjene sa naloga, ali ja ih nisam izbrisala. Da li sajt uklanja stvari koje su prodate posle nekog vremena ili mi je to neki bag bio?
2021 03 19
Admin brise predmete koji stoje dugo oznaceni kao prodati.
2021 03 19
Mislim da je podeseno automatsko brisanje posle 30 dana, koliko sam ja primetila
2021 03 19
Meni je obrisan predmet za koji je stajalo prodato manje od 24h i čak sam čekala da devojka podigne paket... To je u suštini jako loše jer onda kod prevara se ne može utvrditi šta je taj neko prodavao i u kom stanju... Ni u pravilima nigde ne stoji da mora da se briše odmah, a ne bi smelo - dok neko ne preuzme pošiljku i uporedi stanje predmeta sa oglasom.. Za sebe se ne brinem jer nikad nisam nudila nešto što nije prema opisu ali i mene može neko optužiti za nešto što nije pisalo. Imam dosta predmeta za koje na dnevnom nivou imam upite i moram označiti da je prodato. Trenutno stavljam rezz na sve dok ne stigne. Koja je uopšte funkcija oznake “prodato” ako se ne sačeka ni dan jedan da to stigne i da drugi kojima je to u omiljenima vide da je prodato i potraže takav predmet negde drugo? Onda najbolje da te opcije ni nema nego da se odmah briše predmet nakon prodaje.. Nije mi logično..
2021 03 19
I meni je predmet koji je prodat ekspresno bio obrisan pre nego sto ga je kupac preuzeo. Nisam brisala predmet iz istog razloga kao Diva, da se vidi sta je oglaseno, slike, opis. Mislim da admin gresi i da moze napraviti problem ako dodje do nekog nesporazuma.
2021 03 19
Meni stoji nekoliko dana kao prodato pre nego što nestane, možda oko 2 nedelje do čak mesec dana.
2021 03 19
Meni je obrisan predmet gde je bilo napisano Rezzz,sto je bezveze jer sam se dogovorila sa devojkom da je sacekam,a da ne bi dobijala upite sam oznacila rezervisano i obrisan je
2021 03 19
Meni nece da otvara razgovore >:(
2021 03 19
> florida: > Meni nece da otvara razgovore >:( Gore se vrti neko obavestenje da se sajt malo menja ... mozda imamo zbog toga svi problema , ni meni poruke nisu radile pre par dana
2021 03 19