Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

UPOZORENJE

Devojke obratite paznju na profil https://mojekrpice.rs/misspetrovic-16368 Prevarila je mene i još par članica pa su joj blokirali dva profila a sada ima i treći sa istim slikama! Okačila bih skrinšot ali kada su je blokirali izbrisali su sve poruke i naše utiske.
2021 03 20
Prijavite i adminu.
2021 03 20
Blokiranje naloga nije rešenje sve dok se bez ikakvih problema može otvoriti novi i novi i sve tako u nedogled! Blokiranjem i brisanjem naloga su izgubljene i informacije o prethodnim saradnjama...
2021 03 20
Hvala na upozorenju😇
2021 03 20
> Ana2018: > Prijavite i adminu. Prijavila sam, devojka ima ko zna koliko naloga, težak psiho 😑
2021 03 20
> REASHOP: > Blokiranje naloga nije rešenje sve dok se bez ikakvih problema može otvoriti novi i novi i sve tako u nedogled! > Blokiranjem i brisanjem naloga su izgubljene i informacije o prethodnim saradnjama... Ni meni nije jasno jer ja sada ne mogu dokazati da je to ona. Jedino što sam prepoznala slike sa njenog profila. Užas
2021 03 20
> Danijela234: > Hvala na upozorenju😇 Nema na čemu 😁 Nadam se da će je i ostale članice prepoznati i prijaviti adminu.
2021 03 20
Odakle joj cetiri pozitivna utiska? Ja se ubih za svojih 11 celih 😂😂😂😂😂
2021 03 20