Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Problem sa licem, ako neko ima iskustva?

> Bojanaboka990: > Nisam bacila neke velike pare 🙂 Ne znam koliko bi tester pomogao jer se ovo javilo posle 15 dana koriscenja. Sad se dosta povuklo. Koju kremu preporucujete za 30+? Bojana najbolja stvar koju možete da uzmete za lice je Arganovo ulje ali čisto da nema parafina u sebi.Maže se na vlažnu kožu posle umivanja. Odlično je za problematičnu kožu, za bore za sve. Godinama ga koristim i svako kome sam rekla je bio prezadovoljan.najbolje je Terra ima ga u zdravim granama da se kupi.
2021 04 03
> Esprit21: > Ja lice umivam ili samo vodom sa nekim sundjerom od celuloze, ima ih od 100 pa skupljih, nekad uzmem i onaj piling Konjac sundjer sa orahom i time cistim. Od sapuna imam svoju omiljenju marku koja se ovde ne moze naci, to uvek kupujem ali su obustavili bili isporuku za Srbiju sa sajta gde uzimam. Bas cu da vidim jel se to sredilo sada pa da narucim. > Osim toga koristim jos samo sheet maske i serume koji nisu uljani, npr. vitamin C serum. > > MiraTinaLena2: > > Ja imam osetljivu kožu lica i zadnjih par meseci koristim samo prirodno ulje za lice i baš mi prija. Naručila sam na jednoj stranici na instagramu,ulje semena maline i ulje semena kupine. Odusevljena sam. > Moze li malo vise o tome? Ja sam ulja naručila sa instagram stranice @plemenita_ulja ,imaju i fb profil ,a i sajt
2021 04 04
1 2