Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Da li i vi imate isti problem?

Prijavila sam sebe i članove porodice za 60€, prijave su bile prihvaćene i sada kada uđem u status provere piše da su podaci neispravni i da smo odbijeni :/ Načula sam da je zbog prebivališta, međutim iz policije kažu da im nisu prosleđivali nikakve podatke. Molim vas ako imate neku informaciju da mi prosledite jer na mejlove ne odgovaraju
2021 05 14
Da nije možda neko kome automatski sleduje bez prijave?
2021 05 14
> AppleRed: > Da nije možda neko kome automatski sleduje bez prijave? Nije, moji su u radnom odnosu a ja sam na birou od ponedeljka. Korisnički servis naravno ne odgovara na mejlove
2021 05 14
Probajte opet da se prijavite, prijave traju do 15.maja
2021 05 14
> MajaB96: > Probajte opet da se prijavite, prijave traju do 15.maja Probala sam i proverila više puta, piše "već ste se prijavili" a kada proverim status "nepotpuni podaci, neispravna prijava!?" zahtev je odbačen i za sve članove porodice isto piše, razumem za oca koji živi u inostranstvu ali mi nemamo veze sa tim. U svakom slučaju bar znam da sam probala sve
2021 05 14
Ja mislim da je samo greška u pitanju, ako ste im poslali mail na vreme nema veze ako odgovore tek posle 15. kad su završene prijave. Trebalo bi da mogu to naknadno da reše, jer je prijava u roku. Niste imali problema prošle godine sa onom prijavom za 100 evra?
2021 05 14
> Zole_Z: > Ja mislim da je samo greška u pitanju, ako ste im poslali mail na vreme nema veze ako odgovore tek posle 15. kad su završene prijave. Trebalo bi da mogu to naknadno da reše, jer je prijava u roku. > Niste imali problema prošle godine sa onom prijavom za 100 evra? Nisam, zato sam se i zbunila. Saznala sam da je zbog prebivališta, odjavljeni smo svi sa stare adrese, a još uvek nismo sredili papire zbog trenutne situacije nas pomeraju.... Samo mi nije jasno kako smo dobili onih 100e jer već dve godine čekamo prenos vlasništva 🤣 Ludilo od države
2021 05 14
Jako puno ljudi ima isti problem, nekoliko tema je bilo na fb. Neki kazu da ima veze sa adresom, neki da je zbog neplacenih dugovanja a ima i onih kod kojih su te dve stvari u redu pa im opet izlazi ta poruka.
2021 05 14
Kakve veze ima adresa.Ja zivim na jednoj adresi,a u licnoj mi pisa druga adresa.Dobila bez problema.Majka moja ima dug kod izvrsitelja,i opet je uzela novac.Njima nije bitna adresa,maticni broj i broj licne karte.Ako je preko poste isplata,nije bitno gde zivis samo da ti je licna vazeca i da si drzavljanin RS.A sto se tice drugih banki,moguce da prave problem zbog adrese.
2021 05 15
> Njenjam: > Prijavila sam sebe i članove porodice za 60€, prijave su bile prihvaćene i sada kada uđem u status provere piše da su podaci neispravni i da smo odbijeni :/ > Načula sam da je zbog prebivališta, međutim iz policije kažu da im nisu prosleđivali nikakve podatke. > Molim vas ako imate neku informaciju da mi prosledite jer na mejlove ne odgovaraju Može samo biti da ili osobe nisu punoletne ili istekla licna karta proverite to .
2021 05 15
Cinjenica je da mnogim ljudima pise da prijava nije ispravna. Niko ne zna zasto a odgovor na to nije moguce dobiti pa su ovo samo nagadjanja. Danas sam procitala komentar zene koja je prijavila cerku punoletnu vec nekoliko meseci, izaslo neispravna prijava i na njeno pitanje zasto receno joj je da nije punoletna!? Mozda je samo greska i novac ce biti isplacen svima, ne znam..
2021 05 16
> KupiJeftino8871: > > Njenjam: > > Prijavila sam sebe i članove porodice za 60€, prijave su bile prihvaćene i sada kada uđem u status provere piše da su podaci neispravni i da smo odbijeni :/ > > Načula sam da je zbog prebivališta, međutim iz policije kažu da im nisu prosleđivali nikakve podatke. > > Molim vas ako imate neku informaciju da mi prosledite jer na mejlove ne odgovaraju > Može samo biti da ili osobe nisu punoletne ili istekla licna karta proverite to . Nije ništa od navedenog, moji su odustali ali ja sam poslala mejl. Ne poklanjam ništa ovoj državi 🤣
2021 05 16
> DDAlex: > Cinjenica je da mnogim ljudima pise da prijava nije ispravna. Niko ne zna zasto a odgovor na to nije moguce dobiti pa su ovo samo nagadjanja. Danas sam procitala komentar zene koja je prijavila cerku punoletnu vec nekoliko meseci, izaslo neispravna prijava i na njeno pitanje zasto receno joj je da nije punoletna!? Mozda je samo greska i novac ce biti isplacen svima, ne znam.. Ovo je ponižavajuće na više nivoa...
2021 05 16
Isti problem i kod mene. Da, u pitanju jeste prebivalište! Naime, mene su odjavili sa stare adrese a da me nisu ni obavestili, i zvanično sam osoba bez prebivališta na teritoriji Srbije, što je prekršaj. I to sam naravno saznala kada sam podnela prijavu za novac, i prijava je odbijena. Otišla sam u Sup radi informacije šta se dešava jer oni moraju imati neku info, gde su uvidom u moje podatke videli da nemam prebivalište, i još kroz osmeh mi rekli ''gospodjo, katna za ovo je 100hiljda, ovo je ozbiljan prekršaj''. I da, sup potvrdjuje verodostojnost podataka koji smo poslali na prijavu. Ni kriva ni dužna, na dan 23.04. kako je naša država odredila, nisam ispunila njihove zakonsko obavezne stavke, odnosno nemam prebivalište. To ispada ovako... aha, ne živiš u Srbiji a tražiš pare! Tako da, od 30+30nema ništa, jer smo kriminalci x-) x-) Da zlo bude još smešnije, ostadoh i bez onih 60 sa biroa. Radila sam nešto kratko, i zbog povrede prestanem i vratim se na biro 21.04. i pročitam pre neki dan, da ko je bio na evidenciji 15.04. ima pravo na novac. Sup u NS je krcat, onaj šalter za prijavu prebivališta buja, ne možeš stići na red... i tako, zbog prebivališta je. Ne daj Bože da vide to na granici, deportuju odma nazad i otkucaju fino i kaznu. Sve u svemu, iako ništa nisam skrivila, kažem sebi, bolje i 60e nego 100hiljada x-)
2021 05 17
Da napomenem, da sam 4x slala reklamaciju, i dobila odgovor SMS-om na koji ne mogu da odg. Evo i screen-a. I nemaš kome da se obratim, jedva dočekali da nas je što više da ne ispunjava o njihove uslove, a hvaliće se kako je svima isplaćeno. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/1caf8bf8758bdd01e027301274d2fa83.jpg)
2021 05 17
1 2