Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Treba mi pomoc

Zbog puta u ameriku, imam mnogo viska odece. Bukvalno je sve ili novo ili noseno nekoliko puta. Te odece je mnogo, ne mogu da kacim jedno po jedno. Da li znate gde to moze da se proda odjednom? Sve bih davala po 200-300 din po komadu, a stvari su zara, h&m, stradivarius..
2021 05 19
Jedino mi pada na pamet da pitate neku lokalnu sekendicu da li rade otkup i pod kojim uslovima.
2021 05 19
Ne rade zvala sam☹️
2021 05 19
Ti što preprodaju dalje neće vam dati više od 50-100 dinara po komandu čisto da budete spremni na to...bar je moje iskustvo bilo takvo dok sam radila u jednom SH ali zatvoren prošle godine.
2021 05 19
Ja takodje putujem za koji dan, prodala sam preko fejsa punu kutiju garderobe zeni koja se bavi daljom preprodajom, posto ja nemam vise vremena ni mogucnosti da prodajem pojedinacno. Prodala sam oko 130 kom za 13000 din. Sve markirane stvari, Tommy, Polo RL, Levi's, itd i ponesto novo. Meni te stvari stvarno vise ne trebaju, kada se vratim nece biti ni sezona ni u modi, tako da sam bukvalno poklonila, i tako sam jedva prodala po toj ceni, zene bi najvise volele ako moze po 50-20 din,ali meni je najvise bio cilj da se oslobodim toliko stvari (za noveeeee, 🥰) Ostavila sam samo 20 ak omiljenih stvari.. Znaci, oglasi na grupama i stranicama na fb gde zene prodaju neka ce otkupiti od tebe, ali tesko sa takvim cenama, u svakom slucaju SRECNO!
2021 05 19
Probajte na kp,ja sam prodala vise paketa tamo,ali isto sto kaze clanica iznad po niskoj ceni,po ceni do 150din komad,mislim mozete staviti koliko zelite mozda nekome bude odgovarala i ta cena ali vecina gleda sto jeftinije da kupi,bukvalno komad da bude oko 50-100din
2021 05 19
> Tamarisol: > Ja takodje putujem za koji dan, prodala sam preko fejsa punu kutiju garderobe zeni koja se bavi daljom preprodajom, posto ja nemam vise vremena ni mogucnosti da prodajem pojedinacno. > Prodala sam oko 130 kom za 13000 din. > Sve markirane stvari, Tommy, Polo RL, Levi's, itd i ponesto novo. > Meni te stvari stvarno vise ne trebaju, kada se vratim nece biti ni sezona ni u modi, tako da sam bukvalno poklonila, i tako sam jedva prodala po toj ceni, zene bi najvise volele ako moze po 50-20 din,ali meni je najvise bio cilj da se oslobodim toliko stvari (za noveeeee, 🥰) > Ostavila sam samo 20 ak omiljenih stvari.. > Znaci, oglasi na grupama i stranicama na fb gde zene prodaju neka ce otkupiti od tebe, ali tesko sa takvim cenama, u svakom slucaju SRECNO! Možeš li da napišeš kpje su to grupe po fb? Hvala😙
2021 05 19
Naravno, objavila sam u vise grupa, sad ne znam sa koje mi se javila zena, evo nekih -prodaja svega u svacega - kupoholicarke -prodaja, zamena, pokloni -sve do 500din sve do 1000 din Prodaja-zamena-poklanjanje Ima dosta slicnih grupa, uglavnom tu zene prodaju garderobu za smešne pare, ide se na kolicinu, tako da im uvek treba nova roba..
2021 05 19
> Tamarisol: > Naravno, objavila sam u vise grupa, sad ne znam sa koje mi se javila zena, evo nekih > -prodaja svega u svacega > - kupoholicarke > -prodaja, zamena, pokloni > -sve do 500din > sve do 1000 din > Prodaja-zamena-poklanjanje > Ima dosta slicnih grupa, uglavnom tu zene prodaju garderobu za smešne pare, ide se na kolicinu, tako da im uvek treba nova roba.. Hvala puno👍
2021 05 19
Hvalaa!😊
2021 05 20