Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Zara kopije odsad i kod kineza

Zao mi je sto nisam juce slikala da vidite, gledao me je cuvar trznog centra pa mi bilo glupo :') Elem, nasla sam ceo raf 'Zarinih' haljina, sa sve 'Zara' novopazaraskim etiketama. Razlika od originala jeeeeeeeeeedva uocljiva. Tako da garantujem da kome nije bilo dosad dostupno/omoguceno da preprodaje fejkove ovde - sad ce tek imati priliku Ja iskreno ne pratim Zaru pa ne znam kakve modele prodaju, mozda ce neke ljubiteljke znati da prepoznaju da li je model Zara ili ne, ali bice sigurno vremenom jos vise preprodaje tih kopija po paprenim cenama (ako vec uveliko nije). Te haljine juce koje sam ja videla su po ceni od 2.300 a materijal je bio prilicno fin. A da, prepoznacete da je fejk po tome sto nema etiketu sastava materijala iznutra :D
2021 05 19
Možda su one turske kopije koje se već odavno viđaju po sajtu pa ih sada prodaju i Kinezi?
2021 05 19
Ako su dobrog kvaliteta i dobro usivene, sta ima veze. Bolje duga lepa haljina za 2300 nego za 5000-6000 koliko su u Zari ako ne odu na snizenje. I onako niko nece gledati etiketu da se uveri da li nosis fake zaru ili ne :')
2021 05 19
I ja sam videla u kineskoj radnji one basic pamučne haljine, sa bratelicama, koje zara trenutno ima u 3 ili4 boje, kod Kineza ih ima u 10 boja, tako da znate da imate veći izbor od zare :D
2021 05 19
Videla sam na tv-u da su prilikom kontrole na granici zaplenili ogromnu kolicinu zarinih etiketa :) Realno zara po meni ima najatraktivnije modele i vecina devojaka pada na to :) Nisu oni neki kvalitet, mada imaju komade koji su i atraktivni i kvalitetni.. Ona turska marka dilvin ima identicne modele kao zara :) Ja sam kupila te dilvin helanke na instagramu za 1500 dinara a moja sestra u zari za 6000 i identicne su, uporedjivale smo.. To su one sa delom ispod stopala..
2021 05 19
> smilicas: > I ja sam videla u kineskoj radnji one basic pamučne haljine, sa bratelicama, koje zara trenutno ima u 3 ili4 boje, kod Kineza ih ima u 10 boja, > tako da znate da imate veći izbor od zare :D > Sad si me podsetila. Videla sam kod kineza isti dzemper kao jedan sto sam kupila u Zari. Samo sto je taj kod kineza bio sirok i imao nekako srazmerno krace rukave i svi su bili u jednoj velicini :o
2021 05 19
To se sije u Simanovcima uzimaju ih kinezi i brendirani lanci . Naravno kinezi stave manju cenu jer su im i dazbine manje...porez...plate radnicima...a u principu roba je totalno ista . Tako rade i za Teranovu...Chico ...itd takodje su radili za PWL i Beneton...
2021 05 19
Da dodam nisu kopije sve je isto.
2021 05 19
> srebrna: > Možda su one turske kopije koje se već odavno viđaju po sajtu pa ih sada prodaju i Kinezi? Verovatno, one sto se prodaju po instagramu. Meni je samo tu bizarno sto im tako komotno stavljaju fake etikete, sto prisivene sto kartonske i kao opusteno prodaju :') A modeli odlicno izgledaju, rekla bih po dodiru konkretno za te haljine sto sam videla da je neki mix viskoza-poliester, neke su bile i samo viskoza. Bile su mini i midi duzine haljine u pitanju, tako da 2.300 i nije bas jeftino - evo ja skoro kupila maxi haljinu od viskoze u Waikikiju za 2600 (i to puna cena, ne snizena; jedva nasla svoj broj, rasprodalo se kroz nedelju dana). Ja sam generalno fan dobre turske robe jer oni uglavnom najvise imaju viskozu, samo mi je pojava ovoga bila iznenadjujuca :)
2021 05 19
> bixyni: > Da dodam nisu kopije sve je isto. U totalnom sam zbunu, pa u tom slucaju Zara ce propasti ako se ista proizvodnja sad prodaje kod kineza duplo jeftinije :')
2021 05 19
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/596b137844b41aecf83832bf3c121f59.jpg) Ako ne zagledate bolje pročitaćete ZARA. 🧐 I modeli su slični.
2021 05 19
> Plavizmaj: > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/596b137844b41aecf83832bf3c121f59.jpg) > Ako ne zagledate bolje pročitaćete ZARA. > 🧐 > I modeli su slični. Haha 😂 ja mislim da nema veze da li je zara ili lara, važno je da kad te neko pita gde si kupio, i ti odgovoris u zari, današnja realnost
2021 05 19
> zebrica79: > > Plavizmaj: > > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/596b137844b41aecf83832bf3c121f59.jpg) > > Ako ne zagledate bolje pročitaćete ZARA. > > 🧐 > > I modeli su slični. > Haha 😂 ja mislim da nema veze da li je zara ili lara, važno je da kad te neko pita gde si kupio, i ti odgovoris u zari, današnja realnost 😂😂😂😂😂
2021 05 19
Ne ne ne, na ovim etiketama koje sam ja videla je pisalo ZARA, zato i jesam u zbunu :) Lara, Mara, Dara - za njih znam :')
2021 05 19
To brt kao sto moj drug ima ranac sa tri crte kupljen jos devedesetih ali umesto Adidas pise Didibao. Njemu bas fora da ga takvog nosi jer je Didibao a sada i na kopijama pise Adidas. A i svi u drustvu otada Adidas zovemo Didibao :') :') :')
2021 05 19
1 2