Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Da li preuzeti paket? Potrebni saveti

Kupila sam papuce od clanice i uplatila preko racuna kako bi mi poslala samo sa postarinom. Paket je stigao sa otkupom i nisam ga primila dok ne resimo. Kada sam kontaktirala clanicu posle malo natezanja dogovorile smo se da mi vrati novac na racun i da ja podignem paket posle toga. Ali nastaje novi zaplet gde se ona javlja odjednom da njoj uopste nisu legle pare od mene (inace proslo je 3 dana) i vrti pricu ne znam sta se desilo. Poslala sam joj naravno dokaz o uplati ali i dalje prica da para nema. Ja ne zelim podici paket sa otkupninom i platiti duplo, molim za savete? Od para sam se oprostila nije veliki iznos srecom. Da li je ok da uopste ne podignem paket?
2021 06 19
Jednostavno, nemojte podići paket i insistirajte da vrati novac (trag novca se može pratiti), jer ne postoji prosta logika u priči sa njene stane. (Tražim uplatu unapred i šaljem tek kada su pare na računu.)
2021 06 19
Iskreno u takvij situaciji ne bih ni ja podigla jer se niste tako dogovorile. Dogovor sa njene strane nije ispostovan i moze samo da Vam vrati novac sve ostalo je neprihvatljivo.
2021 06 19
Hvala devojke, olaksale ste mi :) insistiracu na povratu novca ali paket necu preuzeti ako ne uplati. Iznos je mali 500 dinara ali opet mislim da nimalo nije ok sa njene strane, prvi put se susrecem na sajtu sa ovakvom situacijom. Imam sve poruke i dokaz o uplati svakako
2021 06 19
Ostavite negativan utisak svakako, da svi znamo ako naletimo na njen profil + mozda vam vrati novac zbog utiska. Srecno! 💐
2021 06 19
Naravno, cim se saga zavrsi dobice i utisak :) kada je paket stigao sa otkupom rekla sam ok greske se desavaju, uplatite novac nazad i naravno dizem paket, ali odjednom tvrdi da novac nikada nije ni legao sto nije ok.
2021 06 19
Postoji I opcija da ona ode u postu i promeni opciju za otkupninu i da dobijete paket bez otkupa, samo je potrebno da ona ode i daju joj neki zahtev da popuni, posta kontaktira vasu postu i istog trenutka mozete da preuzmete paket bez otkupa
2021 06 19
> Sandraa.: > Naravno, cim se saga zavrsi dobice i utisak :) kada je paket stigao sa otkupom rekla sam ok greske se desavaju, uplatite novac nazad i naravno dizem paket, ali odjednom tvrdi da novac nikada nije ni legao sto nije ok. Cilj je bio da se haljina naplati dva puta, bar meni tako deluje.
2021 06 19
Ne znam da li postoji opcija da odete u banku u kojoj ste uplatili i da im kazete kako se primalac zalio da nije dobio novac. Mislim da mogu da vam izdaju neku potvrdu da prosledjeno na taj racun i da je uplata legla? Ako ste uplatili u banci gde primalac ima racun to legne istog momenta. Pogledajte po prva tri broja na racunu koja banka je u pitanju pa mozete otici direktno u njenu banku da oni provere. Skoro je bila neka tranzicija racuna OTP i jos neke banke gde su se racuni menjali. Da nije mozda dala broj starog racuna? Jedino to ili prevara, ne znam sta trece moze biti.
2021 06 19
Hvala svima, platila sam preko aplikacije kao i uvek i nalog je realizovan, nije ista banka u pitanju ali proslo je vise od tri dana. Kada sam joj javila da ima otkupnine i da resimo povratom novca kako bi podigla paket devojka se slozila i rekla da ce sutra vratiti, da bi mi taj dan javila da ja ipak nisam uplatila. Sve mi je malo sumnjivo. Kada mi je poslala racun posto nije stavila one crtice prekopirala sm ga i zamolila je da mi potvrdi dal je to to kako ne bi doslo do greske. Inace nije otp banka u pitanju tako da ne verujem da je do toga
2021 06 19
Pre nekih godinu ipo sam imala baš tu situaciju. Jako me interesuje koja je članica u pitanju, pa ako biste bili ljubazni da mi kažete u privatnoj poruci. Inače, za naloge plaćene preko e-bankinga banka može da Vam izda potvrdu o realizaciji naloga.
2021 06 20