Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Prodaja nakita

Kako vam ide prodaja nakita ovde? Ili generalno, nikad nisam prodavala nakit do sad pa me intresuje, rekla bih da nije posecen bas deo gde je nakit na MK. Pisite vasa iskustva😁
2021 07 19
Ja volim da kupujem nakit na krpicama 😊
2021 07 19
Ja sam zadovoljna i posecenoscu tih oglasa i prodajom, sada vec imam stalne kupce za nakit-iako je na profilu samo deo izlozen, oni se jave, daju opis sta im konkretno treba i ja onda pronadjem u svojoj kolekciji nesto odgovarajuce. 😀
2021 07 19
Jedno vreme je super islo, postavljala sam i aukcije, sad je otanjilo...
2021 07 19
Ja sam pre nekoliko dana pocela da prodajem/razmenjujem nakit ovde. I javljaju se devojke za neke vintage ili zanimljive komade.
2021 07 19
E bas je i mene zanimala ova tema... hvala @vanjakovcic Ja sam juce postavila neki nakit i sad cu da dodam jos i videla sam da nakit ima bas dosta pregledaM mada ne znam da li zato sto je nakit ili sto je oznaceno kao poklon 🤷‍♀️
2021 07 19
Da i ja sam postavila juce pa otud inspiracija za pitanje ahhahaha, moj nema bas puno pregleda mada je i uprkos tome bilo intresenata
2021 07 19
Ja sam najviše baš nakit prodavala, ne znam da li je do mog nakita ili je jednostavno interesovanje za nakitom bilo veliko. 🤗 Iskrena da budem bila sam baš zadovoljna, kao i članice koje su kupovale od mene. Prijatno sam se iznenadila. 🤗
2021 07 20
Meni nikako za sad.. Utanjila je prodaja generalno bas u mom slucaju u poslednje vreme 😕
2021 07 21
> Nina__: > Meni nikako za sad.. Utanjila je prodaja generalno bas u mom slucaju u poslednje vreme 😕 I kod mene je utanjila na krpicama i to bas, ali na instagramu bolje ide sto mi je neverovatno mislila sam da je mnogo bolje ovde jer ipak su devojke tu samo zbog kupovine/prodaje za razliku od instagrama... Ali eto 😁
2021 07 29
Ide bolje na instagramu nego ovde
2021 08 03