Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Prodaja na instagramu ?

Volela bih da cujem Vasa iskustva sa prodajom na instagramu
2021 09 01
Meni je u pocetku kada sam ga napravila i do Nove godine islo super, znaci vise sam prodavala tamo nego ovde, cak i paketi Medjutim, od Nove godine kao da me neko prokleo hahah nisam imala apsolutno nijednu prodaju preko instagrama, cak ni upit Devojke uplacuju i reklame tamo, pa imaju i veci reach, ja licno nisam to koristila, mozda bi to pomoglo, ali eto.. Lep feed pomaze, ali ne mora, dovoljno je da su stvari jasne i ciste To je neko moje iskustvo :")
2021 09 01
Može da se proda solidno kada o'lade ovi sa plaćenim reklamama 🤷🏻‍♀️
2021 09 01
Da li pravite albume ili samo izbacujete slike? Koliko cesto to radite? Ja se preko telefona ne slanazim, morala bih preko kompa
2021 09 02
Instagram nema opciju da se napravi album, imate jedino opciju da izbacite više slika umesto jedne. Slično albumu su njihovi highlight-ovi. Ja ih koristim da kategorišem proizvode. Postavljam barem jednu sliku dnevno.
2021 09 02
> leptirica: > Da li pravite albume ili samo izbacujete slike? Koliko cesto to radite? > Ja se preko telefona ne slanazim, morala bih preko kompa Morali bi preko telefona jer preko kompjutera nema opcija za ubacivanje slika. Taj sajt zahteva posebnu koncepciju profila i posvećenost, da bi bilo rezultata. Na you tube-u ima tutorijala šta i kako, pa možete i tu pregledati kako funkcioniše. Meni je dosta vremena trebalo da se snađem, a i dalje baš nisam neki stručnjak. 😁 Slike i izgled profila su jako bitni, na tome se mora raditi, a ima i algoritme po kojima sajt radi, što vremenom ukapirate, a onda promene. 😁
2021 09 02
Mogu preko kompjutera da se ubacuju slike, probala sam i ima opcija .Pogledacu i neke tutorijale da vidim sta i kako, hvala svima na svim savetima <3
2021 09 02
Kod mene nije bilo opcije. Baš ću proveriti o čemu je reč. 😊
2021 09 03
Nije ni kod mene pre moglo, skoro sam usla da vidim i videh opciju za ubacivanje slika
2021 09 03
E onda je to. Nisam ni ulazila preko kompa ko zna od kad. 😁
2021 09 03
A da li ste kupovale preko insatgrama nove stvari? Kako da proverite da nije prevara ako nema ocena?
2023 11 19