Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

GUESS ima najlošiju vešt.kožu?

Da li ste primetile da Guess tašne od skaja propadnu odjednom, drastično, nekad mi kraće taju od nekih nepoznatih i 10x jeftinijih torbi...? malo krenu da pucaju posle nedelju dana sve se oljušti, užas!
2021 10 02
Kvalitet je stvarno užas, i materijali i način izrade, osim što imaju lepih modela 😅
2021 10 02
Slazem se. I dodala bih i Carpisu kao primer lose vestacke koze, isto tako odjednom brzo propadne mada ne deluje tako lose pri kupovini.
2021 10 03
Jeste li kupovali ovde ili negde u inostranstvu.Posto razlika je ogromna.Ja sam imala par njihovih tasni i odlicne su bile.Ovde u Guessu su nekako kao karton
2021 10 03
Za Carpisu potvrdjujem lose iskustvo, jako brzo je propala, skroz se oljustila.Kupila sam je bila u Crnoj Gori
2021 10 03
guess iz inostranstva takođe, recimo da je godinu dana trajala torbica i pocela da se ljusti dok sa carpisom imam nesto bolje iskustvo
2021 10 04
> makilis: > guess iz inostranstva takođe, recimo da je godinu dana trajala torbica i pocela da se ljusti > dok sa carpisom imam nesto bolje iskustvo Meni su te iz inostranstva bile dobre.Inace na krpicama sam kupila Desigualovu torbu iz Spanije,ja je zovem krmaca ,:) Na delovima gde je skaj sve je ok,a bas sam je nosila.Isti model kupljen ovde,se ljustio na svakom mestu..
2021 10 04
Guess ako čitate komentare na inostranim forumima je pala ispod Zarinog nivoa. Za taj novac možete da kupite nonejm torbe istog ili boljeg kvaliteta i to više komada. Ja sam pre 3 godine kuplila nonejm torbu iz Pazara za 1200 dinara i torbi ništa ne fali ni dan danas. Jedino ne piše koje je marke. 😉😉😉
2021 10 04
Stradivariusova veštačka koža - kraljica nekvaliteta.
2021 10 04
Stradivarius, H&M, Carpisa, C&A, Orsay... sve isto. Kvalitet nula. Nedavno sam čitala da su se žalili i na kvalitet Michael Kors torbi koje proizvode u Kini.
2021 10 04
Apple Pazarci su cudo.Moja drugarica je nabavila neke farmerke iz nekog zatvorenog butika.Firma farmerki se zvala Nesal.Kada mi je donela te farmerke u najmanju ruku sam mislila da je neki wow brend,savovi,texas,bija texasa,ma ne mogu da objasnim koliko su skupo i kvalitetno izgledale.Isposatvi se Novopazarci :DZvanicna cena na etiketi im je bila 3000,a onda su prodavali za 1000 din ...Isla sam nekoliko puta u neki njihov butik u Beogradu,medjutim nisu te farmerke bile kvaliteta kao ove.Rekose mi za te moje da su neki stari modeli...
2021 10 04
Slažem se Jelena. Turski pamuk je dugo bio najbolji kvalitet. Farmerke šivene u Pazaru ili čak iz Turske su mnogo boljeg kvaliteta. Godinama sam kupovala većinu stvari u Maxersu. Duks, trenerka, majice, farmerke i nakon mnogo godina su u perfektnom stanju.
2021 10 04
Pricala sam sa likom iz Pzara,kaze slabo vise siju,Kinezi su upropastili,odnosno preplavili trziste sa svojom garderobom.Medjutim moje misljenje je da je steta.Mislim da bi i mi mogli da imamo jednu robnu kucu sa domacim kvalitetnim proizvodima,gde bi mozda mogli da se ukljuce i neki nasi klinci dizajneri i da se kupuje kvalitetna garderoba po povoljnim cenama,
2021 10 04
Nije bas u potpunosti tačno, jer koristim ćerkinu koju je kupila pre skoro 7 godina u outletu u Indjiji. Krenule su tek skoro ivice gumirane da se ponegde malo odlepljuju. Jednu koju mi je poslala pre 2 godine iz Amerike nisam bas čuvala, prosula mi se voda, pa sam je upropastila, bila je koferasta. Druga ćerka je dve velike upropastila, jer ih je ostavljala presavijene prazne, pa joj nisu trajale više od 2 godine, ali ih je maksimalno koristila za to vreme. Trajale bi duže da ih je čuvala, tj pravilno odlagala. Sad ima puno kopija i njima je verovatno los kvalitet. Ja sam uvek za torbu od prirodne koze
2021 10 04
Guess torbe su kod nas jako loseg kvaliteta. Kupovala sam njihove torbe , ali one osim dizajna kvalitetom se nazalost ne mogu pohvaliti. A i poslednjih par sezona nemaju neki izbor ni sto se estetike tice. Nemaju vise modela sa onim lepim plocicama i onim bez dezenima. Vec samo onako obicna slova i modeli im vise ne izgledaju prefinjeno kao ranije. Ranije kad udjes u radnju ne znas koju bi pre kupio, a sad kao kopije… nazalost
2021 10 08