Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

KONDILOMI,polno prenosive bradavice.

Zanima me vase iskustvo sa kremama protiv kondiloma.Rekao mi je ginekolog da su neke uspesne narucivale su pacijentkinje sa interneta?
2021 11 27
Mislim da nema ništa od toga i da se mora otići na skidanje.
2021 11 27
Tog giću da čuvaš kao oči u glavi, super je. Da, postoje, bila je registrovana u Crnoj Gori. Kod nas niti je registrovana niti će zaživeti, od više ginekologa i urologa sam čula da nema šanse da bi je pisali jer je para koju uzmu za skidanje najslađa para, 15-30 minuta posla, 100 evrića u džep a sa kremom to ne može tako.
2021 11 27
@Srebrna..Kako unutrasnji kondilomi sa kremom?
2021 11 27
Ne mogu unutrašnji sa kremom, spoljašnji (velike i male usne), kao i perianalna regija mogu.
2021 11 28
Znam da je jedna devojka odavno to rešila odlaskom kod ginekologa, koji joj je prepisao kremu, ne znam koju, a i bilo je to pre 15 godina (možda se više ta krema ne proizvodi) tako da neke kreme rade posao sigurno.
2021 11 28
Dobra je krema papiloma( mislim da se tako zove). Cula sam i za sirce( obicno ili jabukovo). Ja sam time skinula bradavicu na vratu ne znam da li se moze tretirati i druga regija. Svakako da je sve bolje od tog przenja gde se samo uzimaju pare. Srecno!
2021 11 29
Unutrasnje, skidanje laserom (radiotalasima se navodno vracaju), spoljasnji i mogu sircetom al virus zivi tako da je moguce da se vracaju… Naravucenije, najbolje kod lekara otici i na taj nacin se resiti jer mislim da kreme to ne “saseku u korenu”
2021 12 07
One se pojavljuju kod pada imuniteta. Moja sestra ih je imala, promenila je način ishrane, dizala imunitet i one su nestale. Tako da sve se moze kad se hoće i bez ikakvih preparata.
2021 12 21