Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Bojenje kose kanom iskustva

EnaElena - Hvala na preporuci. 🌺 Moja mama koristi tu crnu kanu i prezadovoljna je. Kosa joj je baš sjajna, gusta i zdrava, e sad koristi neku smeđu kanu, a dobije crnu. 🙃
2022 01 31
> sloba1976: > > misslana: > > > sloba1976: > > > Ja farbam kosu već godinama u crno sa kanom, nikad mi nije bila lepša ni duža sa farbom sam je samo gorela nikad nije mogla da poraste.a to što opada to je neki drugi faktor nije od kane.mada jeste da farba ne prima posle.i kana ne može da se skine kao farba.ako planiraš nekad svetliju nijansu nije onda za kanu. > > Koju "marku" kane koristite? Tj., gde je nabavljate? > > Vidim da su podeljena misljenja pa mi nije svejedno... > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/33461ebe5e47d4daa17ba99fc8a13fe9.jpg) u DM ima Hvala Videla sam tu u dm-u Na netu sam nasla i neku koja se uglavnom kupuje po apotekama, a postoje neke i u Alexandar cosmeticsu
2022 01 31
> misslana: > > sloba1976: > > > misslana: > > > > sloba1976: > > > > Ja farbam kosu već godinama u crno sa kanom, nikad mi nije bila lepša ni duža sa farbom sam je samo gorela nikad nije mogla da poraste.a to što opada to je neki drugi faktor nije od kane.mada jeste da farba ne prima posle.i kana ne može da se skine kao farba.ako planiraš nekad svetliju nijansu nije onda za kanu. > > > Koju "marku" kane koristite? Tj., gde je nabavljate? > > > Vidim da su podeljena misljenja pa mi nije svejedno... > > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/33461ebe5e47d4daa17ba99fc8a13fe9.jpg) u DM ima > Hvala > Videla sam tu u dm-u > Na netu sam nasla i neku koja se uglavnom kupuje po apotekama, a postoje neke i u Alexandar cosmeticsu Po meni je ova najbolja.
2022 02 01
> magic_mushrooms: > EnaElena - Hvala na preporuci. 🌺 Moja mama koristi tu crnu kanu i prezadovoljna je. Kosa joj je baš sjajna, gusta i zdrava, e sad koristi neku smeđu kanu, a dobije crnu. 🙃 Nema na cemu, i ja sam bila zadovoljna njom.🌺
2022 02 01
Ja Sam kupila smedju kanu u Lilliju,inace sam svetlo smedja,nanela Sam na vlaznu kosu,drzala skoro sat vremena I ispala sam tamno smedja,izgledala je ko crna,a sede su mi bile zlatne,sou.. Rekla Sam vise nikad kanom. Mozda je vise za nekog ko se farba samo u crno. Jer kana nikad ne moze biti svetla kao slika na kutiju.. Uzela Sam Avon svetlu smedju farbu,pa kad isperem da se ofarbam.. Inace sam se prvi put farbala..
2022 02 02
> tashicica94: > Ja Sam kupila smedju kanu u Lilliju,inace sam svetlo smedja,nanela Sam na vlaznu kosu,drzala skoro sat vremena I ispala sam tamno smedja,izgledala je ko crna,a sede su mi bile zlatne,sou.. Rekla Sam vise nikad kanom. Mozda je vise za nekog ko se farba samo u crno. Jer kana nikad ne moze biti svetla kao slika na kutiju.. Uzela Sam Avon svetlu smedju farbu,pa kad isperem da se ofarbam.. Inace sam se prvi put farbala.. A opadanje kose da li si primetila?
2022 02 02
Ja sam prirodno smedja,ali redovno koristim braon kanu,kosa mi bude za nijansu tamnina od prirodne ali nikad lepsa, mekanija ,sjajnija. Sad sto se opadanja kose tice,moze da zavisi od mnogo cega. Meni kosa manje opada od kada koristim kanu ,nekako je jaca :) Koristim kanu sa gornje slike
2022 02 02
> aleksandra833: > Ja sam prirodno smedja,ali redovno koristim braon kanu,kosa mi bude za nijansu tamnina od prirodne ali nikad lepsa, mekanija ,sjajnija. Sad sto se opadanja kose tice,moze da zavisi od mnogo cega. Meni kosa manje opada od kada koristim kanu ,nekako je jaca :) Koristim kanu sa gornje slike Hvala na podeljenom iskustvu. Logicno je sve sto si napisala, ali prosto ima i clanica koje su imale negativno iskusto pa sam se bas dvoumila. Koristila bih je samo zbog boje i jacine, posto je meni kosa ionako bebeca mekana, i sjajna.Treba mi samo nesto sto ce je ojacati a samim tim i progustiti.
2022 02 03
Kaniram se vise od 10 godina; spremam je tako sto izmesam kanu sa maslinovim uljem, stavim zumance, izmesam, a na kraju dodajem zeleni caj dok ne dobijem smesu gustine meda. Drzim je minimum 1 cas, dok se kana ne osusi. Kosa mi je sjajna, ne lista se. I zadovljna sam!
2022 02 07
1 2