Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Slabi pregledi?

Videla sam temu o slaboj prodavanosti, međutim, meni su i u poslednje vreme i pregledi manji. Kada sam počela da kačim, mogla bih da dobijem po 100 pregleda u prvih 5 dana, a sad za to vreme ne mogu ni 35. Šta se dešava?
2022 04 12
Tačno, i ja sam primetila nagli pad pregleda, vidi se i po statistikama koje nudi VIP usluga
2022 04 12
> SvetlanaRadic: > Tačno, i ja sam primetila nagli pad pregleda, vidi se i po statistikama koje nudi VIP usluga Jako čudno, ja razumem da postaje sve skuplje živeti, ali ovo je nešto sto se desilo u roku od 2-3 meseca. Ja sam sama ipak kupila 5 razlicitih stvari za ovo vreme, mora da idalje ima ljudi koji traže povoljne cene.
2022 04 12
I kod mene je isto, oko 40 plafon!
2022 04 12
> jelenap2702: > > SvetlanaRadic: > > Tačno, i ja sam primetila nagli pad pregleda, vidi se i po statistikama koje nudi VIP usluga > Jako čudno, ja razumem da postaje sve skuplje živeti, ali ovo je nešto sto se desilo u roku od 2-3 meseca. Ja sam sama ipak kupila 5 razlicitih stvari za ovo vreme, mora da idalje ima ljudi koji traže povoljne cene. Ja sam kupila samo jednu stvar pre par dana i to preko Limunda.
2022 04 12
Već duže vreme su drastično smanjeni i pregledi i prodaja, verovatno zbog prevara koje su svakodnevne, ali zavisi i od komada koji se prodaje. Ako je nešto baš atraktivno, ima dosta pregleda i dalje koliko vidim. Svi ovde traže neke zvučne marke i slično... Lepo sam se nakupovala ovog meseca, a i prethodnih, istrošila dosta, ali baš sam zadovoljna kad se sve sabere, tako da ima i ko kupuje... 😁
2022 04 13
I ja sam se isto nakupovala prethodna 2 meseca, vise nego za prethodnu godinu :') ali prodaja zato ocaaaaaaj, ajde sto je ovde zamrlo to me ne cudi - nego i Limundo i Kupindo, katastrofa
2022 04 13
Tamo je odavno isto tako, mada se i tamo javljaju kad se ubacuje novo. Čim se na bilo kom sajtu zapostavi aktivnost, staje i prodaja.
2022 04 13
I meni su slabi pregledi Zna li ko zbog cega je to tako? Ja kad vidim 35 pregleda iznenadim se Zna li ko u cemu je problem? Mozda moja ponuda nikog ne interesuje ili? Sta ostale clanice misle?
2022 04 13
Takođe slabi pregledi.. Prodaja isto..
2022 04 13
Mnogi pod forumi su ugaseni.Npr pod forum razmene.Bilo je po 3 foruma,sada je sve u jednom forumu ,oni koji kupuju-razmenjuju-traze.Novi admini su napravili totalni kolaps.
2022 04 13
Iskreno mislim da su slabi pregledi zbog ogromnog broja unetih predmeta na dnevnom nivou pa nasi predmeti jednostavno dobiju malu do nikakvu paznju osim ako neko ne potrazuje bas to sto mi nudimo.
2022 04 15
Jako slabo, i pregledi i prodaja, mada mislim da je to posledica rasta cena, dosta ljudi kupuje samo osnovno
2022 04 15
Isto..
2022 04 20
Meni su pregledi dobri, takođe su artikli praćeni, bude i upita, al prodaja očaj več 3 nedelje, a imam dosta artikala, veoma povoljnih i odličnih komada...
2022 04 21