Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Prolecne alergije

Kako se borite sa ovim problemom? Vec tri nedelje disem na skrge, nema sta nisam probala i ne znam ni sama koliko kutija maramica sam potrosila. Bila sam i kod lekara ali nista od te terapije. Otvorena sam za sve sugestije 🙏
2022 04 15
Ja koristim pumpice, isto tako sam probala svašta, jedno proleće/ leto su mi oči mahom bile zatvorene koliko sam naticala. Sve što je na biljnoj bazi, smetalo mi je, svi lekovi poput Ksizala i slično, su me gušili. E onda kupih Simbikort pumpicu, mislim da se tako zove, mogu proveriti, trenutno ne koristim pa nisam baš 100% sigurna ali spasila me je.
2022 04 15
Ulje crnog kima mnogo pomaže ali treba dugo da se konzumira da bi došlo do poboljšanja. Simbikort jeste odličan za bronhijalnu astmu, moja mama koristi kad mora. Inače mi neki dan kaže doktorica opšte prakse da je vazduh zagađen kao nikad ranije i bez polena, kiše skoro da ni nema tako da se muče sa alergijama i oni koji ranije nisu.
2022 04 16
Ulje crnog kima. To je mi je preporučio jedan apotekar i evo već treću godinu nemam problema. 🌸
2022 04 16
Hvala svima <3
2022 04 20