Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Prevarant!!!

> bojana1980: > Sto je najgore on me nije ni pitao kad saljem,ja sam sama poslala cim mi poslao uplatnicu . Da covek ne ceka paket🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ A isto je bio petak a meni posta ne radi subotom. I ja kreten da da ispadnem covek. I eto mi.> Rebbeca: > > Meni je doticni trazio racun da uplati Pandora ogrlicu ,ali da mu odmah saljem da ne "cekamo ponedeljak" ...s obzirom da je bio petak ,mogla sam 🎁poslati u subotu ,ali mu se jako zurilo.... > > verovatno dok ne provalim laznu uplatnicu... > > Zato ja prvo sacekam parice pa u Postu lagano.... Bez obzira na broj divnih clanica ovde,uvek se pojavi neki prevarant da pokvari utisak ...moramo biti obazrive definitivno i to x2 !!!!!
2022 05 18
> stefaniii: > > Rebbeca: > > Meni je doticni trazio racun da uplati Pandora ogrlicu ,ali da mu odmah saljem da ne "cekamo ponedeljak" ...s obzirom da je bio petak ,mogla sam 🎁poslati u subotu ,ali mu se jako zurilo.... > > verovatno dok ne provalim laznu uplatnicu... > > Zato ja prvo sacekam parice pa u Postu lagano.... > Meni se javio neki lik, isto me pitao za pandoru narukvicu i da mi uplati na racun, dala sam mu podatke i posle nekoliko sati sam videla da mu je profil blokiran. Nick mu je "aleksicm8" ( https://mojekrpice.rs/aleksicm8-283197 ) > Mozda je ista osoba u pitanju pa pokusava sa vise profila da vara ljude 🤯 Sigurno je to ista osoba!!!!Ovo je neki Pandora manijak 😬😬😬
2022 05 18
Nadam se da mu niste poslali nista? Prijavite adminu i ovo je slucaj za policiju
2022 06 17
Nisam poslala, odmah mi je sumnjivo bilo 😊 Prijavljeno je adminh, a danas cu prijaviti i policiji obavezno!
2022 06 17
Samo je sada izmenjena adresa tj. ulica
2022 06 17
Na uplatnicu može da lupi bilo koju adresu, a kada se šalje autobusom onda ne mora da ostavlja adresu niti da daje ličnu kartu. Izuzetno uigran i profi prevarant.
2022 06 17
> Rebbeca: > > bojana1980: > > Sto je najgore on me nije ni pitao kad saljem,ja sam sama poslala cim mi poslao uplatnicu . Da covek ne ceka paket🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ A isto je bio petak a meni posta ne radi subotom. I ja kreten da da ispadnem covek. I eto mi.> Rebbeca: > > > Meni je doticni trazio racun da uplati Pandora ogrlicu ,ali da mu odmah saljem da ne "cekamo ponedeljak" ...s obzirom da je bio petak ,mogla sam 🎁poslati u subotu ,ali mu se jako zurilo.... > > > verovatno dok ne provalim laznu uplatnicu... > > > Zato ja prvo sacekam parice pa u Postu lagano.... > Bez obzira na broj divnih clanica ovde,uvek se pojavi neki prevarant da pokvari utisak ...moramo biti obazrive definitivno i to x2 !!!!! Meni kao u tri uplatio i poslao sliku i kao da pozurim,ako ne stignem u postu onda prvim autobusom,naravno sacekala sam novac ali uzalud,hvala bogu pa mu nisam poslala.
2022 06 17
Kanda sam i ja nasela na prevaranta i mene je zeznuo a paket poslala ☹️
2022 06 17
Ko zna koliko vas ima….😰 Svima kao uplaćuje petkom, da ne bude sumnjivo što uplate nema, svima kaže: “Leći će novac u ponedeljak”. 😫
2022 06 17
E ovako, ja sam zvala policijsku stanicu u Beogradu i u Krusevcu. Donekle sam razocarana, jer mi nisu delovali zainteresovano za ovo uopste, ali jedino sto mi je receno jeste da mogu doci sa nekim dokazom u policijsku stanicu da podnesem prijavu, naglaseno je ukoliko sam ostecena (sto mi uopste nije jasno, jer cinjenica da neko falsifikuje uplatnice je dovoljno zastrasujuca), tako da verujem da ipak mora da ide osoba koja je nazalost ostecena. Ukoliko se neko odluci da ode i da podnese prijavu, vrlo rado cu otici sa njim i izloziti moj slucaj
2022 06 18
> NinaL96: > E ovako, ja sam zvala policijsku stanicu u Beogradu i u Krusevcu. Donekle sam razocarana, jer mi nisu delovali zainteresovano za ovo uopste, ali jedino sto mi je receno jeste da mogu doci sa nekim dokazom u policijsku stanicu da podnesem prijavu, naglaseno je ukoliko sam ostecena (sto mi uopste nije jasno, jer cinjenica da neko falsifikuje uplatnice je dovoljno zastrasujuca), tako da verujem da ipak mora da ide osoba koja je nazalost ostecena. Ukoliko se neko odluci da ode i da podnese prijavu, vrlo rado cu otici sa njim i izloziti moj slucaj Da, ovde se pokušaj prevare ne procesuira. Ako provalite prevaranta morate dopustiti da vas prevari da biste ga prijavili.
2022 06 18
Uzas!!! Nemam lepe reci!
2022 06 28
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/e97bc137848566dc50753a8ba90cc524.jpg)
2022 07 07
Danas prevarena od gospodina, juče poslala paket za Kruševac. Pazite se ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/72e09e6d14b0caa017cf7aa5dcc61b75.jpg)
2022 07 07
> FashionMarta97: > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/e97bc137848566dc50753a8ba90cc524.jpg) Koji profil? Ocena?
2022 07 07