Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Slabi pregledi ?

> Nensina: > Sajt je i ovako pretrpan i nepregledan,masa predmeta na kojima stoji prodato se ne brise. > Ja bih uvela da ako se kontaktira clanica za kupovinu i kaze da je predmet prodat a nije to naznaceno na predmetu da posle nedelju dana admin taj prednet brise. > Sad gledam,dva predmeta za koje sam poslala upit jos pre 2 nedelje i za koje mi je receno da su prodati i dalje stoje na sajtu kao dostupni.Juce kontaktiram za jedan opet clanicu,kaze prodato. > Ne razumem. Nekad od rezervacije do realizacije prodje neko vreme,ili je prodat na drugom sajtu,a ovde se ne briše upravo jer je možda atraktivan pa donosi preglede.
2022 06 05
> SvetlanaRadic: > > MarijaGojic: > > > DoliBlack: > > > Ovo mi je favorit i nejasno mi je kako niko nije kupio od tih 200+ devojaka... Baš je top i cena je povoljna, ne znam šta je problem... https://mojekrpice.rs/items/zene/8404900/massimo-dutti-maxi-haljina-svila 😍 > > Inače ta devojka (andrijana881) je imala 900+ ocena na Limundu,i na kraju je oštetila ,"prevarila" oko 10tak devojaka ,nakon čega je tamo blokirana. > > Posle par meseci je opet otvorila profil na Limundu pod drugim imenom,i ovde isto pod drugim imenom ,a tamo joj aukcije uglavnom kreću od 449din za sve ove modele. > Ja sam od te članice skoro kupila haljinu jako jeftino a prekvalitetna je i bez ijedne mane. Meni je to bizarno... Ako već ima artikle koji imaju oštećenja neka naglasi, ne vidim poentu da se neko sa skoro hiljadu ocena bruka za par hiljada dinara vredne robe koja je potencijalno oštećena Nije poslala ostecenu robu,već nije uopšte poslala ono što su devojke izlicitirale i platile,i to sa više članica sa kojima je ko zna koliko saradnji do tad imala. Ne znam koji je bio prebacaj u glavi.
2022 06 05
Tacno,Steta.Andrijana je imala super krpice na Limundu,po odlicnim cenama.Nisam kupovala od nje ali sam se raspitivala za neku stvar i bila je prilicno ljubazna,ne ono vestacki ljubazna,nego bas ok...Sta se desilo ne znam,samo sam videla da je blokirana
2022 06 05
1 2 3 4