Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Slabi pregledi ?

Ono sto sam ja primetila je da se dosta kupuje na fejsu, ima bezbroj grupica, zene drze lajvove, pokazuju garderobu, vidi se odmah da li je novo, sa etiketom ili bez, isflekano, po potrebi i odmah mere, a prodaju po nekim smesnim cenama, tipa majice 100/150 din, haljinice 350/400, itt... 🤷🏼‍♀️
2022 05 27
Meni se ništa ne sviđa od te robe sa lajvova. 😁
2022 05 28
> DoliBlack: > Meni se ništa ne sviđa od te robe sa lajvova. 😁 cula sam za to 😂 meni se ne bi dalo da sedim i da gledam nju koja pokazuje stvari bez mogucnosti da premotam. A kamoli grabim se i kao kupujem 😂😂Haos :)
2022 05 28
Ne znam bas za ovde, ali na Instagramu je drasticno opao reach, mozda cak i za 50 i vise posto 😕
2022 05 28
> carobni_ormaric: > > DoliBlack: > > Meni se ništa ne sviđa od te robe sa lajvova. 😁 > cula sam za to 😂 meni se ne bi dalo da sedim i da gledam nju koja pokazuje stvari bez mogucnosti da premotam. A kamoli grabim se i kao kupujem 😂😂Haos :) Ima mogućnosti i naknadno da se pogleda nekad, tako sam i pregledala neke, ali roba je meni bezveze i brzopleta je kupovina bez dovoljno informacija o predmetu... Ukusi su različiti i znam da im dobro ide prodaja, ali kao i svuda, neki su zadovoljni kupovinom, neki ne. Možda sam neki dobar Live propustila, ali ovo što sam videla nije ništa posebno. Boljih stvari ima ovde na sajtu.
2022 05 28
Iskreno, meni je ovaj sajt nezamenljiv jer mi daje mogucnost da iskopavam blago do mile volje. :) A i sto se tice prodaje ne zalim se- u proseku svaki drugi dan prodam nesto tako da je ok. Da kucnem u drvo x-)
2022 05 28
> La_Petit_Souris: > Ono sto sam ja primetila je da se dosta kupuje na fejsu, ima bezbroj grupica, zene drze lajvove, pokazuju garderobu, vidi se odmah da li je novo, sa etiketom ili bez, isflekano, po potrebi i odmah mere, a prodaju po nekim smesnim cenama, tipa majice 100/150 din, haljinice 350/400, itt... 🤷🏼‍♀️ Nije bas tacno da se vidi u samom lajvu u kakvom je stanju odeca, uglavnom je svetlo lose i nije moguce da na oko ti onako na brzinu vidis jel nesto u savrsenom stanju.Kada je nesto novo sa etiketom (mada i tu ima felera fabrickih) to je druga prica, novo je novo , ali za polovno , fleke onako na brzinu nije moguce bas videti, samo mozes verovati onome ko prodaje da je rekao istinu o predmetu.Na fejsu postoje i cb grupe gde svakodnevno citam prevare i kako im je uvaljeno bas u lajvu. Slike su slike , bar po meni , i to je najbolji vid kupovine
2022 05 31
Vi kao da nikada niste videli nove stvari sa felerima, flekama i ostalim ostecenjima. Npr. ne radi slic ili ima sitne rupice u delu gde se ne moze na lajvu primetiti itd. raznih varijacija. I ovaj duks je u teoriji nov, verovatno je samo stajao, ali to sto je nov ne znaci da je bez mana. http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:https://mojekrpice.rs/items/zene/5940115/nov-duks
2022 05 31
Pa to tako i prave, ne mora da znači da je oštećen.
2022 05 31
> DoliBlack: > Meni se ništa ne sviđa od te robe sa lajvova. 😁 Tako sam i ja mislila, i ranije uvek naletim na prodavce sa krš garderobom. Sada pratim 2 zene koje prodaju i cesto kupujem od njih,stvari su brutalne sve cisto kao novo. A razbijaju sa prodajom, to se bre samo pakuje u kese 😁
2022 05 31
> DoliBlack: > Pa to tako i prave, ne mora da znači da je oštećen. Meni ovaj duks izgleda kao da su ga pojeli moljci.
2022 05 31
> Kosticka9800000: > > DoliBlack: > > Meni se ništa ne sviđa od te robe sa lajvova. 😁 > Tako sam i ja mislila, i ranije uvek naletim na prodavce sa krš garderobom. Sada pratim 2 zene koje prodaju i cesto kupujem od njih,stvari su brutalne sve cisto kao novo. A razbijaju sa prodajom, to se bre samo pakuje u kese 😁 Podeli sa nama ko su te zene i kako i mi da kupujemo🤣😂
2022 05 31
> emilyy: > > DoliBlack: > > Pa to tako i prave, ne mora da znači da je oštećen. > Meni ovaj duks izgleda kao da su ga pojeli moljci. I jesu, to je od moljaca.
2022 06 01
> oneblackcat: > > Kosticka9800000: > > > DoliBlack: > > > Meni se ništa ne sviđa od te robe sa lajvova. 😁 > > Tako sam i ja mislila, i ranije uvek naletim na prodavce sa krš garderobom. Sada pratim 2 zene koje prodaju i cesto kupujem od njih,stvari su brutalne sve cisto kao novo. A razbijaju sa prodajom, to se bre samo pakuje u kese 😁 > Podeli sa nama ko su te zene i kako i mi da kupujemo🤣😂 E pa ja ja ove dve zene pratim na "Sanja live" grupi, drze lajvove obicno petak sub nedelja (Daliborka Dijana), drze live nekad 2 nekad 4 sata, imaju haljine majice kosulje, pantalone Farmerke, nesto i sa etiketama Mene nekad mrzi da pomno pratim pa kad krene na haljine onda gledam. Ima jedna devojka '' Sjajne Krpice " ona prodaje bas jeftino ali manji izbor, traje tu oko sat vr. Prodavala je inace sako Hugo Boss za 700 din 😁 i ulete nekad i guess majice i svasta nesto
2022 06 01
> Esprit21: > > emilyy: > > > DoliBlack: > > > Pa to tako i prave, ne mora da znači da je oštećen. > > Meni ovaj duks izgleda kao da su ga pojeli moljci. > I jesu, to je od moljaca. Imate i džempere od 1000e koji izgledaju kao da su preživeli napad medveda, tako da ne bih tvrdila tek tako, a videla sam u nekoj od Bershkinih poslednjih kolekcija muške džempere sa rupicama i baš je tako izgledalo kao od moljaca.
2022 06 01