Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Lidl štapni mikser i secko

Zdravo, vidim da u Lidl katalogu ima štapni mikser od 350 W pa me zanima da li neko ima i da li je dobar za potaže ili je slab? Isto i za secko od 250W, da li može da samelje urme? ☺️☺️ Nadam se da neko ima pa može da podeli iskustvo ☺️
2022 10 02
Meni su svi aparati, iz Lidla, marke SilverCrest uzas. Plastika loseg kvaliteta, mehanizam takodje, sve nesto kilavo, nekvalitetno.. uzimala sam kuhinjske pribore marke Ernesto, sve je fantasticno.
2022 10 02
Ja imam secka, savrsen je 👌🏻
2022 10 02
Ništa bez Boscha.Ja imam sečko i stapni mikser u jednom i godinama koristim.Melje sve i secka odlično.
2022 10 02
I meni se taj Silvercrest pokazao skroz bezveze, kupila sam u Austriji aparat za kafu i crkao je nakon 2 meseca, aparat za sladoled takođe brzo, kupovala sam i neke sitne gadgete za kuću i sve je to bofl. Ernesto je sasvim solidan, noževi dobri, servis takođe. Štapni imam Gorenje neki davnašnji, kupila ga pre 10 i više god da meljem detetu kašice, sada mi služi za potaže i domaći majonez :) Šta se secka tiče, nemam tako mali, hvale Bosch, slažem se, imam Bosch-ov multipraktik, melje sve redom, od paradajza preko oraha do kuvanog žita, peršun, beli luk, sa dodacima mi renda kupus, seče krompir, cedi pomorandže, pravim u njemu tahini a sokovnik je odličan za smutije. I njega imam već dugo i radi savršeno.
2022 10 03
Meni je dosta stvari u kuhinji Silvercrest i zadovoljna sam Jos kad uzmemo u obzir da na sve imate 3 godine garancije,nemate sta da izgubite Sacuvajte racun i uzivajte Za taj novac su odlicni
2022 10 04