Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Mađarska - segedin i hangar

Da li neko može podeliti neki savet? Prvo kako izbeći autoput na putu do segedina zbog vinjete, A potom šta kupujete od proizvoda i gde 😊 Prvi put ću ići u *avanturu * A ko je raspolozena neka napiše šta videti po gradu od znamenitosti, u koju banju otići... Hvala unapred
2022 11 06
> angieengel: > Da li neko može podeliti neki savet? > Prvo kako izbeći autoput na putu do segedina zbog vinjete, > A potom šta kupujete od proizvoda i gde 😊 > Prvi put ću ići u *avanturu * > A ko je raspolozena neka napiše šta videti po gradu od znamenitosti, u koju banju otići... > Hvala unapred Segedin je simpatican gradic ali nema puno toga da se vidi niti je neko šoping iskustvo
2022 11 06
Segedin naspram BG je mali grad i samim tim nema puno znamenitosti a i šoping je uglavnom koncentrisan na Árkád od kad je izgrađen. Prvenstveno je fakultetski grad pun studenata. Obavezno prošetajte centrom, posetite crkvu Dóm u srcu grada i sinagogu ako je otvorena. Postoji lep park preko reke u 'novijem' delu grada preko mosta. Imaju nešto nalik zološkog vrta, Vadaspark, mada ne znam da li je to preko jeseni toliko zanimljivo. Banja na pretek, ima i u samom gradu Napfényfürdő ali moja preporuka je da odete u Makó, malo selo nedaleko od grada. Banja se zove Hagymatikum i arhitektura same banje je jedinstvena. Izrađena u posebnom stilu najpoznatijeg arhitekte, Makovetz. Pogledajte na gugl, ukucante ove nazive i birajte.
2022 11 07
Moja preporuka je banja Morahalom, jako blizu naše granice Backi vinogradi. Vredi otići i obavezno pojesti Langos u samoj banji 😊
2022 11 07