Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Omiljene stvari - slanje poruka

> KristinaCa12: > Danas sam prodala par stavri na takav nacin.Isto bih pristala da neko ponudi i meni na taj nacin.Ja sam spustila cenu,ubacila pokloncic i platila ptt Ja se ne secam da mi je bilo ko od prodavaca sam ponudio da spusti cenu ili platio ptt. Bas pokusavam da se setim i cini mi se da nije niko, nikada, a ja sam placala ptt svaki put kad sam bila raspolozena taj dan, secam se kako su kupci bili srecni Ili kad im ubacim poklon pa se iznenade. Sve pohvale za gest!
2022 11 24
Apropo ove teme, bas sam htela da kupim nesto i da pitam clanicu da li bi snizila malo, medjutim stoji joj da je fiksno tako da meni propade kupovina
2022 11 28
Ja stalno saljem i ponudim dobre popuste i besplatnu postarinu. Ali bukvalno samo 5% odgovori. Ne znam sta je tesko toliko biti fin i odgoboriti "ne hvala" "Razmislicu" a ne bas nista. Kao da im saljem preko privatnog broja ,zovem... Treba biti kulturan i samo odgovoriti ,sta god,nije tesko biti malo fin,neko se potrudio da pogleda sve svoje oglase,pogleda kome se svidjaju predmeti,pusti poruku,link...
2022 11 29
> Esprit21: > Apropo ove teme, bas sam htela da kupim nesto i da pitam clanicu da li bi snizila malo, medjutim stoji joj da je fiksno tako da meni propade kupovina Ne pristajem kada mi za predmet od 3000 ponude 1000, ali na manje popuste uvek pristanem ili ponudim poklon i besplatan ptt. Bolje i to nego da mi stoji u ormaru po par godina.
2022 11 29
Nikada nisam nudila 1000 za nesto sto kosta 3000, tj. nikada nisam ni nudila cenu. Ako sam i pitala uvek sam pitala da prodavac ponudi svoju poslednju cenu, mada uglavnom i ne pitam da li moze nize nego kupim po toj ceni. Sad sam htela kod jedne devojke da uzmem nesto, ali njoj pise da su cene fiksne tako da se i ne usudjujem da pitam, a i stvar nije da mi treba, nego sam htela to da uzmem i u radnji, ali nisam stizala tad.
2022 11 29
Razumem. Pogledajte još po sajtu, ako Vam je cena kod te članice visoka, možda kod neke druge možete proći jeftinije. Ako je pitate, najgore što može da se desi jeste da Vam napiše "ne". Dodajte predmet u omiljene i bacite pogled s vremena na vreme, možda će u nekom trenutku sama spustiti cenu. 😊
2022 11 29
Meni uopste nije jasno to cene su fiksne,uz ljutit stav.Ogradjujem se unapred,kao sto neko napisa,ne mislim na nerealne popuste sa 5000 na 1000, ali svako od nas postavlja svoje stvari koje nam ne odgovaraju,onda je logicno da se i obradujemo ako se kupac javi. Ja se obradujem pored tolikog trzista kad nesto prodam.Kada kupujem ako mi cena ne odgovara trazim dalje .
2022 11 29
> Katica82: > Meni uopste nije jasno to cene su fiksne,uz ljutit stav.Ogradjujem se unapred,kao sto neko napisa,ne mislim na nerealne popuste sa 5000 na 1000, ali svako od nas postavlja svoje stvari koje nam ne odgovaraju,onda je logicno da se i obradujemo ako se kupac javi. > Ja se obradujem pored tolikog trzista kad nesto prodam.Kada kupujem ako mi cena ne odgovara trazim dalje . Pa znate kako,ja stavim fiksno samo ako ta stvar nije moja sto mogu reci za dve,3 stvari sa mog profila i te osobe ce radije sacuvati stvar nego je prodati..a ja sam u fazonu da prodam stvari sto pre i da se neko obraduje cenom i stanjem. nesto kao polu-humano.a prestala sam da nudim clanicama stavke iz omiljenog jer previse ljudi me je iskuliralo u poslednje vreme i ono..necu da smaram,neka stoji u ormanu ako mu je tako sudjeno. poklonicu kad dodje vreme za to...a meni samo neka nude za manje,i kupujem i prodajem 😎
2022 11 29
Meni je skroz ok i kad me pitaju za popust i kada predloze svoji cenu. Ne naravno da za nesto sto.kosta 5000 ponude 1000 ali kod mene i nema tako skupih stvari tako da uglavnom nadjemo zajednicki jezik. Pre neki dan mi je pisala clanica i pitala da li bi nove farmerke sa profila koje su 1000 prodala za 800. Kako mi je cilj da se ratosiljam stvari naravno da sam pristala. Ja zaradila 800 din,oslobodila mesto u plakaru,ona obradovala sestru farmerkama a nije joj se odrazilo na budzet,sestra odusevljena poklonom i svi srecni. To mi je i smisao ovog sajta.
2022 12 01
> Ja se ne secam da mi je bilo ko od prodavaca sam ponudio da spusti cenu ili platio ptt. Bas pokusavam da se setim i cini mi se da nije niko, nikada, a ja sam placala ptt svaki put kad sam bila raspolozena taj dan, secam se kako su kupci bili srecni Ili kad im ubacim poklon pa se iznenade. > Sve pohvale za gest! Esprit, ako ti se svidi nesto kod mene,imas besplatnu dostavu i korekciju cene 😊
2022 12 03
1 2 3