Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Preporuka za veš mašinu

Treba mi neka provereno izdržljiva, pošto nekad i više puta dnevno uključujem, pa ako imate dobra iskustva sa nekom, svaki savet je dobrodošao. Bilo bi poželjno da može da pere i par stvari samo jer nekad nemam dovoljno na primer vunenih džempera za celu.
2023 02 27
Miele, ali su one skupe. Mi imamo neku domacu Tesla, okej je mada sve su to kineski delovi
2023 02 27
Od jeftinijih Candy su zadovoljavajuce. Trenutno imam Haier HWD120, pere 12, suši 8 kg. Izuzetna masina.
2023 02 27
Miele definitivno je top.Jesu skupe,ali vrede.Ja uskoro treba da menjam moju pa cu se odluciti ili Miele ili pravi Bosch ako je ovde kod mene nadjem.Bosch ima pravi nemacki i koji nije vec Poljska itd… Mozda i Gorenje ali pravo slovenacko.Nikako ovo nase ili gde pise Eu.Treba da pise Slovenia.Ja imam sad tu gde pise Eu ni prici onoj gde pise Slovenia.
2023 02 28
Ja imam Beko WTV 6532 BO otprilike 3 godine, radi besprekorno, ima dva kraća programa od 15 i 30 minuta u zavisnosti koliko garderobe pereš, ima program i za dlake ljubimaca (s obzirom da imam psa super mi to dodje 😁), takođe i svi ostali programi mogu na kraće da se peru jer može da se podešava temperatura na svakom programu a ima i opcija quick wash, tako da npr meni beli veš ako nemam strašno prljavog veša opere za sat i po na 90 stepeni kada podesim na kraće.. Uglavnom mnogo opcija ima, a radi odlično, nisam imala nikakav problem za ove 3 godine, a perem svaki dan nešto :")
2023 02 28
Husgvarna elektrolux ja je imam I prezadovoljna
2023 02 28
Miele, uzmi polovnu na Kp slobodno, vidi ko ima dobre ocene neces se zeznuti. Mi trenutno imamo Gorenje, prosla je bila Zanussi zadovoljna sam sa obe
2023 02 28
Svi se slažu za Miele, ali izgleda niko nema, pa sad ne znam što su baš tako posebne. 😁 Ovo za Beko mi zvuči skroz ok što se raznih programa tiče. Često perem vunu i svilu i baš mi ti kraći trebaju ili baš za osetljiv veš i vunu. Mada za vunu svaka ima.
2023 02 28
I ja imam Beko već šest godina i zadovoljna sam. Nikada se nije kvarila, a pere svaki dan nekad i po dva, tri puta dnevno
2023 02 28
Pitala sam nekog majstora, isto kaže za Beko da je ok. E sad, da li je neko prao vunu i svilu u njoj? 😁
2023 03 01
> DoliBlack: > Pitala sam nekog majstora, isto kaže za Beko da je ok. E sad, da li je neko prao vunu i svilu u njoj? 😁 Moja tetka ima Beko i nije zadovoljna.Mnogo se njihove stvari brzo kvare.Turska marka.Imala sam usisivac za suvo i mokro usisavanje i crko posle godinu dana
2023 03 01
Kupila sam Beko na kraju zbog cene. Ovi modeli se prave u Rumuniji. E sad, 8kg pere uglavnom, ali vunu samo 1.5kg 😰 a ranije u onim starim gorenje se kaput mogao oprati i mislim da je bubanj bio veći iako je manja kilaža bila navedena... Tako da, šta je, tu je. Trošak za hemijsko u najavi. 🙄 Čuje se kao avion, nisam navikla na taj motor. 🤣 Valjda će biti ok kad se naviknem. 😀
2023 03 07