Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Kupujem prodajem

Kakva su Vasa iskustva sa sajtom kupujem prodajem za prodaju? Jednom prilikom sam davno postavila haljinu iz Diline, ali novu sa kutijom bukvalno sam je za 3 dana prodala. Ne znam da li zato sto sam je bila stavila za 50e sto je dzabe bilo za nju ili je na tom sajtu zaista prodaja bolja nego na ostalim. Sada razmisljam da sve okacim tamo, ali nisu stvari sa etiketom, vec nosene, pa me interesuje da li je neko tamo imao uspesne prodaje sa kratak period?
2023 06 15
Bas sam razmisljala da otvorim slicnu temu… Meni uopste ne ide prodaja tamo, interesovanje slabo, slabo stavljaju i u omiljene… A uplacujem i promocije, koje nisu nimalo jeftine… E sad, nisam ubacila puno stvari, ali opet… Svakako bih volela da cujem tudja iskustva….
2023 06 15
Ja tamo nikad ništa nisam prodala, ni novo ni polovnno
2023 06 16
Na kp uglavnom mogu da prodam dečiju odeću i to u paketima sa manjom cenom na kolicinu. Namestaj,bilo kakva elektronika se lako prodaje Ženska odeća kako kad,nekad prodam brzo,nekad ni jednu stvar na mesecnom nivou Mana ograniceni ste na 30 oglasa mesecno ako se neuplacuje promocija i kojekakvi dodaci
2023 06 16
Ja tamo garderobu skoro pa uopste ne prodam, ali bilo sta za kucu ode u roku od par dana. Bas sam velike komade namestaja prodala tamo, kao od sale..
2023 06 16
Sve osim odece ide i meni, odeca skoro nikako. Msilim da KP u mnogo vecem broju posevuju muskarci i to bas radi telwfona, elektronike, isto tako porodice glesaju namestaj, neke krupne stvari, sitnice i polovna garderoba, bas bas slabo
2023 06 16
Postavite oglas ,nemamo svi istu ponudu ,možda neko bas traži ono što vi nudite. Prodala sam tamo i odeću,i obuću i tehniku. Srećno.
2023 06 16
I tamo je sad kao i ovde... imala sam oko 10 super saradnji za dva meseca i samo stala prodaja... A prodavala sam bas razlicite predmete, od sterilizatora za flasice, zenske odece do bratovih delova za kola😁 Postavite predmete pa neka je sa srecom🤗
2023 06 16
Na kp garderoba ne ide nikako. Do 20 pregleda bude po komadu. Jednom u par meseci se nešto proda i to muško.
2023 06 16
Ja tamo nista nisam prodala od odece, samo jednu knjigu iz istorije 2018. god
2023 06 16
KupujemProdajem je dobar za tehniku, instrumente. Odeću tamo nisam niti gledala, niti prodavala. Imaju ocene članova, tako da je okej sajt, relativno pouzdan. 😀
2023 06 16
Pre 2 godine kada sam probala tamo da prodajem nakit, nasla sam njihovu zvanicnu statistiku i 70% korisnika su muskarci. Zato zenske stvari tamo bas i ne idu... Sto sam videla i u praksi 🤷🏻‍♀️
2023 06 16
Ja sam prodala samo jedan par obuće, čini mi se. I imala sam dosta upita. :)
2023 06 16
Meni se javljaju samo muskarci, da pitaju da li sam ja to licno nosila i zato bi to kupili. Ne preporucujem da oglasavate nista sem zimskih jakni i zatvorene obuce :,'(
2023 06 16
Iskreno u zadnje vreme tamo sam prodala vise stvari nego ovde jedino sto smara sto sad moze samo 30 oglasa mesecno da se stavi pa sad odluciti koje oglase postaviti... a cene za postavljanje vise oglasa su preskupe
2023 06 16
1 2