Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Kako odgovarate?

Kako odgovarate na bezobrazna i nepristojna pitanja? Tipa koliko zaradjujes, kad ces da se udas, kad ces da rodis dete, zasto si toliko smrsala/ugojila se, kad ovo, zasto ono..? Bas me zanimaju odgovori. Primecujem da su ljudi sve vise bezobrazni i nekulturni, i kada tolerises i budes ljubazan postaju jos gori.
2023 08 18
Shodno nepristojnom pitanju, odgovorim takodje nepristojno. Najblaza verzija je sta te briga. Verzija dva za udaju i decu jednoj nevaspitanoj tetkurini koju sam videla mozda 5x u zivotu i koja je uporedila "uspeh" u vidu udaje i deteta moje mladje sestre sa mnom sam uporedila sa komsinicom koja je preminula, a mladja je od te tetke barem deset godina. Ne dopustam zadiranje u intimu i ko se drzne da bude tako nevaspitan, budem jednaka ili gora. Eto, tako, moze mi se, na glupo pitanje dajem jos gluplje odgovore i jos nepristojnija i teza pitanja.
2023 08 18
Jedva čekam takva pitanja, pa im na kraju bude neprijatno, jer se sprdam. Naravno, to ide sa godinama, pre su mi neka pitanja bila neprijatna. Zadovoljni ljudi ne postavljaju neprijatna pitanja. Moze uvek da im se postavi protiv pitanje tipa- Jesi li ti nesrećan, pa mene to pitaš? Ili- Kolika je tvoja plata? Ili da im se odgovori- Meni bas ovako odgovara. Moze i da se okrene tema u drugom smeru pitanjem- Kako ti živiš? Na kraju ispadne da im njihova situacija nije po volji.
2023 08 18
Kod mene zavisi, nekad odgovorim istom merom nepristojnosti ali nekad prosto u trenutku ostanem zabezeknuta pitanjem i dam neki borderline pristojan odgovor pa onda posle žalim "Što nisam rekla..." Zaista ima pitanja koja Vas ostave u šoku, pogotovo ako su od nekih totalno neočekivanh ljudi. Uglavnom trudim se da sebe maksimalno "odučim" od pristojnosti. Npr, na pitanje što si smršala ponekad kažem "Drogiram se" i bude mi puno srce 😂
2023 08 18
Ukucaj na YT "Kas se zenit" Mikula. o:)
2023 08 18
> TatCat: > Ukucaj na YT "Kas se zenit" Mikula. o:) Hahahaha, carski! Ulepsalo mi vece 😂 pustila sam i ukucanima 😁
2023 08 18
E to sam prosla odavno.Vec sam udata i imam troje dece.Uskoci nekad neko i pita “Kad ces cetvrto.A ja kazem:”Sutra”.
2023 08 18
Pitanje a koliko para vas dvoje zaradite mesecno? Digne mi se kosa na glavi. Idi u skolu i na edukacije kao i mi pa ces znati. Ta pitanja nam nikad niko nije postavio da bi video da li se isplati toliko ulaganja da i taj neko bude na nasim finansijskim pozicijama nego iz ciste zavisti. Kao da ce im sutra biti bolje ako saznaju realnu sliku i jos realniju na sta sve trosimo u cemu ima mnogo gluposti, ali nama je lepo, nas gust. Onda pitanje sto vozis tog pezoa, sto je uzmes nesto bolje kad mozes, neki bmw, audi... Mogu, ali necu da odskacem od vas primitivnih i da vam jos vise budem prst u oko jer ste lenji da radite i pusite po 4 pakle na dan pa ne mozete da ustedite. A i vozim kao divljak pa necu da vas trosim za venac, 2.0 mi je skroz ok i za gradsku i autoput voznju. Ima jos xy stvari koje su iritantne kao pitanje, poredjenja ni najvise idu na nerve jer svako od nas valjda treba da gleda da uredi svoj zivot kako voli i zeli, a ne prema tudjim zeljama i mogucnostima.
2023 08 18
Uvek sam bila jezicara i crna ovca u familiji, to se uvek znalo al' se nekad neko nadje da tu situaciju izazove :) Ne pojavljujem se godinama na porodicna okupljanja. Zadnji put kad se neko usudio da me pita glupo pitanje, rekla sam - pitaj me jos jednom i vise neces imati priliku. I, zaista nisu imali :') sad gde god da odem, svi su fini.
2023 08 18
Dodala bih i "pa je l' to nesto ozbiljno?" (kad kazete da ste u vezi). Ne brate, samo smo prijatelji sa povlasticama. 🙄 Ja kazem "je l' ti ja izgledam kao neko ko se zeza?" Ali to nije ni priblizno stepenu moje iznerviranosti kad cujem takvo pitanje.
2023 08 19
Ja sam skoro na pitanje "kada ces da se udas?" odgovorila "hocu da se kombinujem jos malo" 😊
2023 08 19
Na ta glupa pitanja povodom udaje i dece uvek sam imala drzak odgovor i vise nikada ne bi pitali. Sada kad sam udata i imam decu, opet se nadje neki pametnjakovic sa pitanjima kad ce jos jedno dete ali odbrusim i ne ulazim u dalji razgovor. Sta se koga tice moja intima a ljudi sebi puno daju za pravo da guraju nos gde mu nije mesto
2023 08 19
To je finiji nacin da pitaju opstite li i dalje, da se ne izrazim po prostacki 😂😂😂
2023 08 20
Postavite im neka kontra pitanja, pitajte nešto o njima i njihovom životu, krenite vi njih da smatrate još više, odleteće brzinom svetlosti od vas 😆 Takvi ljudi svoj život kriju ko zmija noge ali zato o tuđem hoće sve da znaju. Bljak
2023 08 21