Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Šta poručujete sa Aliexpresa?

Ovih dana sam nabavila karticu za virtualno plaćanje, pa se aktivirala na Aliexpresu. Mojoj sreći nema kraja. 😂 Pa me zanima šta ste zanimljivo i povoljno kupovale tamo? 😃
2023 09 10
Sve sitnice i gluposti koje mogu da ti padnu na pamet. Na primer, narukvice za sat, maske za telefon, zaštitna stakla za telefon, trake za dekoraciju, navlaku za volan. 😂
2023 09 10
> Anast.: > Sve sitnice i gluposti koje mogu da ti padnu na pamet. Na primer, narukvice za sat, maske za telefon, zaštitna stakla za telefon, trake za dekoraciju, navlaku za volan. 😂 To sam vidjala 😃 Ja sam porucila set od 10-ak četkica za šminkanje za 2,99dolara, još jedan manji set za 1,99, načare za sunce za 1,99, torbicu za 4,5 i kroksice za 11-12dolara 😃
2023 09 10
Ja sam poručivala i kupaće, uglavnom sam bila zadovoljna. (90% ovih IG stranica sa kupaćim poručuju sa ali expressa i slično pa prodaju dosta skuplje) Takodje kutiju za nakit, svuda sam tražila neku za ogrlice da stoji uspravno pa se one samo okače i našla sam ovakvu, prezadovoljna sam i izgledom i kvalitetom. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/209f14acb3e18aec6edeaf958530138d.jpg) Uglavnom može dosta toga da se nadje.
2023 09 10
Ja jedino sto nisam jos porucila sa AliExpress-a je mladozenja :') koliko vec dugo porucujem i sta sve porucujem od njih :') od komplet oprema za telefon, do broseva, odece, aksesoara (nakit, novcanici, naocari,ukrasi za kosu itd) kucnih i drugih alatkica, kostima, vesa... sve sto coveku moze pasti na pamet tamo ima. Jedino nisam zadovoljna zadnjih godinu-dve nacinom i duzinom dostave ali Boze moj
2023 09 10
> SvetlanaRadic: > Ja jedino sto nisam jos porucila sa AliExpress-a je mladozenja :') koliko vec dugo porucujem i sta sve porucujem od njih :') > od komplet oprema za telefon, do broseva, odece, aksesoara (nakit, novcanici, naocari,ukrasi za kosu itd) kucnih i drugih alatkica, kostima, vesa... sve sto coveku moze pasti na pamet tamo ima. Jedino nisam zadovoljna zadnjih godinu-dve nacinom i duzinom dostave ali Boze moj Jel su ti nekad naplatili carinu? 😃
2023 09 10
Meni za sad jos nijednom nisu naplatili carinu a narucivala sam bas dosta 😁 U poslednje vreme mi se cesto desava da paket stigne u postu za nedelju-dve a onda bar jos 2 nedelje cekam da dostave ali dobro sta sad
2023 09 10
Jel se vama desava da kad oznacite artikal bude free shipping, a kad udjete u korpu bude ne bude?
2023 09 11
Stvarčice za putovanja i praktično pakovanje jer je to nešto što usavršavam godinama (kako se spakovati za 10 dana u kofer 30x40cm) pa u to ime - packing cubes, neseseri, platnene vrećice za obuću, sklopiva četkica za zube, sapun u listićima, dozeri za parfeme, travel size četkice za šminkanje... Maske za telefon, stikere za zidove kao mala ogledala, raznorazne trake za dekorisanje novogodišnjih poklona, nešto od poslastičarskog alata... Jedino se garderobu i obuću još uvek nisam usudila zbog veličina
2023 09 11
Ja porucujem preko poznanice, nikako da nabavim karticu da sama to odradjujem. Narucivala sam razne sitnice, stvarcice za kucu, ram za naocare za vid, nitne itd. Garderobu i obucu jos uvek nisam
2023 09 11
> Ana2018: > Jel su ti nekad naplatili carinu? 😃 Ne, zato sto nikad nisam narucila od jednog prodavca artikle u vrednosti od 50e. Nego sve razliciti, pa dolazi vise paketa
2023 09 11
> SvetlanaRadic: > > Ana2018: > > Jel su ti nekad naplatili carinu? 😃 > Ne, zato sto nikad nisam narucila od jednog prodavca artikle u vrednosti od 50e. Nego sve razliciti, pa dolazi vise paketa Epa super, jedino me to plaši 😂
2023 09 11
> Tanijaa: > Jel se vama desava da kad oznacite artikal bude free shipping, a kad udjete u korpu bude ne bude? Dešava mi se ponekad kad listam da piše free, a kad udjem u taj predmet piše da se plaća
2023 09 11
Ja uglavnom nakit stainless steele, ogrlice koje bukvalno ne skidam ni dok se kupam nisu se mrdnule godinu dana :D A cena smesna tipa dolar. Onda one male bjuti blendere za podocnjake, droppere za ulja, masazer za skalp, snale, maske, stakla i folije za telefon, HELANKE I SORCEVI ZA TERETANU, znaci nemojte ni da gledate po instagramu, preporucujem Pericic Sportswear store, znaci seamless helanke najbolje, imam jedno 8 komada bez sale, nisu se mrdnule. Neke kompletice koje sam vidjala da su popularni, travel size oni bullet parfemcici, travel size cetkice za sminku, sociva... Stalno mi nesto stize postala sam zavisna od alija :')
2023 09 11
U, pa lepo ste naletele temom, bas mi treba pomoc na Aliju :D Treba mi maskica za honor 8a, crna podloga, pise na njoj "avada kedavra bitch", izginula sam da je nadjem, nema sanse. Moze li neko od vas da mi pomogne, pa da se dogovorimo da porucim to preko nje uz jos par sitnica za tel i naknadu?
2023 09 11