Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Prodaja na sajtu

Jedino na ovom sajtu ne ide nikako, i mislim da je glavni problem zabranjeno obnavljanje oglasa
2023 09 14
U poslednje vreme više kupujem nego što prodam, iako bih vise volela da je obrnuto ,:)
2023 09 14
Uzasno .. Dajem i dodatni popust, placam ptt, dodaju u omiljene ali dzabe.. Bas slabo
2023 09 14
> Ivana19999: > Uzasno .. Dajem i dodatni popust, placam ptt, dodaju u omiljene ali dzabe.. Bas slabo Ovo me podseca na Limundo/Kupindo i ono "zeli ovaj predmet" i tako predmeti koje zeli njih 10-40 stoje i dalje. Davno sam pitala par kupaca da li su drzali predmet u listi i odgovor je bio da nisu pa neki moj zakljucan tada, a i sada je da ce predmet pre kupiti neko ko ih ne drzi u listama. Ko zeli da kupi uglavnom ce videti predmet i kupiti, na liste nemojte previse da se oslanjate.
2023 09 14
Ja odustajem polako. Nemam puno stvari, ne mogu da obnovim, oglasi se gube u moru ponuda.
2023 09 15
> Esprit21: > > Ivana19999: > > Uzasno .. Dajem i dodatni popust, placam ptt, dodaju u omiljene ali dzabe.. Bas slabo > Ovo me podseca na Limundo/Kupindo i ono "zeli ovaj predmet" i tako predmeti koje zeli njih 10-40 stoje i dalje. Davno sam pitala par kupaca da li su drzali predmet u listi i odgovor je bio da nisu pa neki moj zakljucan tada, a i sada je da ce predmet pre kupiti neko ko ih ne drzi u listama. Ko zeli da kupi uglavnom ce videti predmet i kupiti, na liste nemojte previse da se oslanjate. Slažem se, mada ja zaista tako kupujem, nešto mi se svidi pa ostavim za kasnije (to se obično uvek proda baš kad ja odlučim da kupim, tipa "izvinite prodata je danas"). Ali sigurno sam 90% stvari sa liste pokušavala, samo što neke imaju prioritet, zavisi koliko mi se dopadne ili koliko mi treba. Ali verujem da dosta njih samo dodaje u omiljene i zaboravi na to.
2023 09 15
*pokupovala umesto pokušavala, ne mogu da editujem post
2023 09 15
Ja stavim u omiljene i stvari koje mi se u trenutku svide, ili mi se model svidja, boja. Ne znaci nuzno da cu kupiti, ali kao sto kazes dok ja razmisljam dosta se proda. Iz mog licnog iskustva kao kupca, a iz tih nekih ranijih komunikacija kad me je prodaja vise zanimala zakljucujem da vecina pravih kupaca vidi stvar i odluci odmah ili isti dan da je uzme. Ko ceka uglavnom na kraju nece ni uzeti.
2023 09 15
Pa da, u principu, kad mi se nešto baš baš svidi kupujem odmah, ovo što stoji u omiljenima je uglavnom "svidja mi se ali preživeću i ako se proda" a u dosta slučajeva "svidja mi se a ne treba mi", dok samu sebe ne ubedim da mi ipak treba 😂 Inače sam sad dok sam na odmoru kupila 5,6 stvari, koje samo čekaju slanje kad se vratim, tako da ne posustajem od kupovine i kad nisam tu 😅
2023 09 15
Kod mene prodaja ide solidno baš😁Ja sam zadovoljna. Pored toga što prodajem, redovno i kupujem stvari koje mi se nalaze na listi omiljenih🙂 Mislim da je glavni štos da budeš aktivan. Takodje, vec dugo sam razmisljala o tome da napravimo neku anketu ili otvorimo temu u kojoj bi smo ubedile admine da dozvole obnavljanje oglasa. Nemamo hrpu odece za izvoz pa da konstantno objavljujemo, a stari oglasi budu potrpani i zaboravljeni sa obzirom na to da dnevno ovde bude postavljeno na stotinu novih predmeta i da pretrazivanje ovde i ne radi bas najbolje. To mi je jedno od najglupljih pravila ovog sajta. Mnoge clanice napustaju sajt zbog toga i predmeti nam stoje potrpani a neko bi ih kupio.
2023 09 15
> oneblackcat: > Takodje, vec dugo sam razmisljala o tome da napravimo neku anketu ili otvorimo temu u kojoj bi smo ubedile admine da dozvole obnavljanje oglasa. Nemamo hrpu odece za izvoz pa da konstantno objavljujemo, a stari oglasi budu potrpani i zaboravljeni sa obzirom na to da dnevno ovde bude postavljeno na stotinu novih predmeta i da pretrazivanje ovde i ne radi bas najbolje. To mi je jedno od najglupljih pravila ovog sajta. Mnoge clanice napustaju sajt zbog toga i predmeti nam stoje potrpani a neko bi ih kupio. Pre neki dan je članica otvorila temu: https://mojekrpice.rs/forum/t/609680/anketa-objavljivanje-predmeta?page=1& Mislim da smo svi saglasni što se toga tiče, ali sumnjam da će promeniti pravila
2023 09 15
Ma ide kako ide. Kao po običaju više se kupi no što se proda.... Ovih dana bas nesto kupujem, ali i čekam na neke članice da se smiluju da odgovore da li uopšte prodaju, menjaju, sta god.
2023 09 15
Krene pa stane i tako ide nekako malo ovde malo na drugim sajtovima, nego jel se to na lalafo sad placa postavljanje predmeta posto postavis 20 i onda pise za ostale dopunite racun bla bla
2023 09 15
Stoji u mestu već duže😂 Pre neki dan sam pobrisala trećinu profila, dala drugarici šta je mogla da obuče, ostalo lepo na reciklažu💁🏻‍♀️
2023 09 16
1 2