Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Small business ideje

Zdravo svima. Želela bih da pokrenem neki svoj biznis. Dosta sam neodlučna jer ne znam šta je to sto ne bi radilo par godina i ugasilo se. Volela bih da čujem vaše, bilo kakve ideje. 🥰 Ona ideja koja sada ‘vodi’ u mojoj glavi jeste izrada elegantne odeće. Nekako je sve zasta ja znam, preskupo ili radjeno po kalupu. A nekako, kojoj ženi ne bi trebala odeća? 🤷🏻‍♀️ Eto, nadam se da ćete mi pomoci i unapred sam zahvalna🥰
2023 10 12
Prvo počnite od toga šta znate da radite, jer uglavnom ko se bavi šivenjem, započinje šivenje, ko dobro pravi torte, započinje sa tortama, ko dobro kuva, otvara kuhinjice sa kuvanom hranom za poneti, ko izrađuje nakit, počinje sa nakitom i slično. To niko ne može da vam kaže. Kad odlučite šta bi vam najviše leglo, oko papira ima sto peripetija i to mora takođe neko da vam objasni. Za odeću je bitno gde nabavljate materijale, jer su skupi ili nekvalitetni, pa treba biti i u to upućen. Ako zapošljavate krojačicu, bitno je i kakvi su krojevi, da li vi znate da iskrojite nešto originalno, koliko je krojačica stručna u izradi, jer od toga bi cena zavisila. Sve je to nešto što bi sami morali da vidite, jer ideja je najskuplja. 🌟
2023 10 13
Oslušnite sebe, svako od nas dobro zna šta ga ispunjava i čini srećnim dok to radi/stvara. Nešto što Vam odgovara, što u Vama budi žar. Osmelite se i ohrabrite na prvi korak. Informišite se puno, puno.. Ne odustajte! I zaboravite na perfekcionizam, jer on najviše koči. Puno sreće, da se javiti sa lepim vestima i realizacijom!🌺⚘️
2023 10 13
Pravljenje sveca, izrada nakita....
2023 10 13
Mnogo Vam hvala na savetima i idejama. Znaci mi svako mišljenje. ❤️
2023 10 15