Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Kako uciniti ovaj sajt boljim i pomoci svima nama ?

Posto se admini oglasavaju jednom u nikad a ja imam milion pitanja… devojke da li imate ideju * Kako uciniti ovaj sajt boljim i pomoci svima nama koji smo svakodnevno ovde ? * svugde sam gledala, ne postoji nijedna zajednica gde nas ima ovoliko u smislu kupovine i prodaje garderobe.. sajt mesec dana nema provajdera, nema reklama nema oglasavanja u 2023 godini nema aplikacije… zene nas ima puno, imate li neku ideju gde bismo mogle da se prebacimo ili da oformimo nesto novo? Da neko stupi u kontakt s tim adminima da se bar napravi aplikacija? Mnogo volim ovaj sajt al ovo stvarno postaje neupotrebljivo!
2023 10 17
Nešto što mi trenutno pada na pamet kao ideja za poboljšanje jeste da se stvari koje su označene kao prodate automatski brišu posle na primer 24h. Mislim da bismo na taj način u velikoj meri oslobodili sajt stvari koje nisu aktuelne za prodaju. Takođe, mislim da bi bilo dobro da kada neko učestvuje u nekoj temi na forumu, dobije obaveštenje kada neko drugi nešto napiše (ili bar za teme koje smo sami otvorili na forumu). Kao i brisanje tema na forumu koje nisu aktuelne i koje realno ne mogu da se isprate zbog velikog broja komentara. Slažem se da bi aplikacija bila odlična stvar. Ali nemam ideju kako bismo mogli da poboljšamo sajt ukoliko se administratori ne zainteresuju, ili ne prepuste vođstvo nekome ko bi se zaista posvetio ovome. 🌸
2023 10 17
Mislim da su najveći problem ovog sajta, kao i drugih sajtova za prodaju, članice prevaranti zbog kojih opada prodaja i gubi se poverenje u online kupovinu.
2023 10 17
Ah, od toga nema ništa... Godinama se priča o tome, ali morate shvatiti da sajt funkcioniše po principu štapa i kanapa i daj šta daš preko prodaje prostora za marketing. Jedino je moguće da svaka devojka otvori Instagram profil za prodaju i da postoji neka grupa tamo gde se dodaju nove članice. Ali opet ne bi lako funkcionalno... Ne znam. Ne bih se bavila time, previše mi je i ovaj profil.
2023 10 17
O, baš interesantna tema 😄 evo par mojih predloga: - da se prilikom kreiranja profila unose podaci iz lk kao na kp i da postoji opcija da se prevara prijavi kao i tamo -aplikacija koja radi i na android i na ios uređajima - da se uvede više kategorija (kao npr. nadogradnja kose, kozmetički uređaji i sl. a ne da se oglašavaju na forumima, to otežava pretragu i prodaju) - da bude više admina ( kako bi se sve rešavalo brže) - da se oglasi označeni kao prodati automatski brišu posle 24 sata i da se dobijaju notifikacije sa foruma kao što su članice već navele -blagovremeno dobijanje mejlova kada nam neko pošalje poruku - više filtera za pretragu - možda i opcija da se kategorizuju stvari iz liste želja/oglasa koje pratimo ( da može da se napravi kategorija obuće pa da se tamo sačuva sva obuća i slično) -opcija da se pretraže imena na crnoj listi
2023 10 18
Obavezno uvesti da svako ko ima vise od npr 100 predmeta MORA da placa vip clanstvo. Sa opcijom npr 100-300, 300-500, 500-800. Jer ce tako sajt dobijati novac za unapredjenja sajta, posebno od komercijalnih prodavaca koji sa svojih 500+ predmeta zatrpavaju ceo sajt. I naravno, bilo bi jos korisnije za kupce i pretragu da se "odbije" izlazak predmeta po istoi toj kategorizaciji. Tj da ne vidim one koji imaju npr 500+ ako to ne zelim, nego da lakse isplivaju svi sa manje predmeta tj nekomercijalni nalozi.
2023 10 18
To za vip članstvo je super ideja. Takodje može se ograničiti npr. koliko predmeta može da se postavi dnevno, tako da postavljeni predmeti imaju nekakvu preglednost.
2023 10 18
Devojke sve imate odlicne predloge i toliko ideja! Ja bih sve modifikovala po primeru koje ste sve navele. Bukvalno je potreban update za SVE na ovom sajtu. Znaci problem broj 1.je nezainteresovanost admina ali i prosto pitanje - ko se uopste bavi ovim sajtom, jer gledajuci kako funkcionise meni deluje niko ?? Jel moguce da admini ne mogu mesec dana da rese provajdera, a to im je osnovno ulaganje u sajt te reklame i to Vip clanstvo? O tome sto nigde nema notifikacija da ne govorim, i za poruku sto me obavestava preko mejla da je stigla ko fejsbuk 2010te, a kamoli za forum sto moram da ulazim sama da gledam na svakih pola sata da l je iko ista napisao. Malo konktetnije pitanje sada - da li se potruditi i naci tj stupiti u kontakt sa nekim ko ovo sve vodi, posto mora negde da postoji taj covek zena ili tim ljudi sta god, pa predloziti neko unapredjenje ILIII lansirati novi websajt sa istom tematikom koji ce biti prilagodjen 2023.godini? To bi znacilo sve ovo sto je prelozeno, od notifikacija preko aplikacije, provere stavljanja dokumenata da bi se sprecila prevara, automatska detekcija prevaranata itd. Ovde nas ima zaista puno i to je najbolja stvar ovog sajta, zato mi je tesko da poverujem da neko ovakvu zajednicu nazaduje umesto da napravi od ovoga tako dobru stvar poput inostranih sajtova gde se milion *sigurnih* kupovina i prodaja vrsi u jednom danu
2023 10 18
Kompanija: Tipro Group, UAB Registracioni kod: 1117663314 VAT: LT117663314 Adresa: Vinco Kudirkos g. 6, LT-03105 Vilnius Telefon: +370 653 18080 Swift: HABALT22 IBAN: LT497300010071508350 Menadžer: Elvijus Gudžiūnas Kontakti Srbija [email protected] [email protected] [email protected] Ukratko... klikovi od reklama i to je to... Nije da se cimaju da to liči na nešto.
2023 10 18
Admine niko ne moze da krivi ako rade dobrovoljno. Takodje, ako nema uplata clanstva, onda logicno ima i manje para. Gusenje naloga sa ispod 100 predmeta tj hajde da kazemo, nekomercijalnih, dovodi do losije pretrage tih prodavaca. Cak i da se uvede da je postavka 100 predmeta 200dinara kao sada vip clanstvo, to ima smisla. Ali da pricamo na MESECNOM nivou, a ne da neko stalno brise pa postavlja. Kp ima ogranicenje na 30 oglasa free mesecno, sve preko izvoli pa plati. Plus brisu na 30dana. Da se stavi 100predmeta 200dinara, rok da bude 3meseca, pa automatsko brisanje, skroz ima smisla. Em bolja obnova oglasa, em bolja vidljivost. Sajt dobija lovu. Sajt ima kako da se finansira. Pa onda ko kaci 800oglasa, to je 1600din mesecno, a ne dzabana platforma za komercijalu. Sto stedeti komercijalu? Jer uvek svaka tema ima zamerke oko toga. Sajt od postavke toliko predmeta nema korist, a ovako bi imao i bio bi svima nama lepsi i bolji. Da ne govorim o suludosti njihovog postojanja da natrpaju 50 stranica bez sortiranja po folderima, niti mi kupci to gledamo, a prodavci su zatrpani. Bas cu da vitlam po 50 stranica da nadjem mozda neki dzemper, haljinu... Bole me uvo za to. Ovako udjes u folder kao sto sada postoji na vipu i gledas samo haljine, samo dzempere...
2023 10 18
> Zlatna2020: > Znaci problem broj 1.je nezainteresovanost admina ali i prosto pitanje - ko se uopste bavi ovim sajtom, jer gledajuci kako funkcionise meni deluje niko ?? Jel moguce da admini ne mogu mesec dana da rese provajdera, a to im je osnovno ulaganje u sajt te reklame i to Vip clanstvo? Admini nisu problem, niti je njihov posao da ulažu u sajt i traže provajdere. Admin je neko ko je zaposlen (mada ovde su verovatno volonteri) da rešava neke probleme između članova npr, da vode računa da se pravila sajta poštuju (famozno brisanje oglasa) itd. Neverovatno koliko ljudi ne zna šta je admin a njih krive za sve. To Vam je kao da krivite kasirku u radnji jer je hleb poskupeo.
2023 10 18
Da se ne lažemo, svi koji rade na sajtu moraju biti plaćeni a posebno menadžer koji im radi prodaju. Verovatno administratori nisu mnogo plaćeni ali sumnjam da bi neko radio voloneterski taj posao. To bi bilo klasično izrabljivanje. Sa druge strane, njima je potrebno jako mnogo oglasa, mnogo klikova i protok članica na sajtu da bi se prodavao reklamni prostor. Klikove će pre praviti neko ko im postavi 500 predmeta ,nego članice sa 30 i to je tako. Zato i jesmo došli do svih ovih problema. Kupujem prodajem je apsolutna mašina od sajta. Imaju izuzetno veliki broj poseta, zbog robe koja se tamo valja i sajt je ogroman. Tako da to što se brišu oglasi je za njih spas. Kriterijumi za zaposlene tamo su astronomski, a bogme ima i da se radi. Verovatno imaju i najskuplji reklamni prostor u celoj zemlji. Ovaj sajt se sa njima ne može ni meriti, ni upoređivati. Ovo je kao side job da se malo zaradi, ništa više..
2023 10 18
A gledaj sada ovako. Mozda je Admin neko od tih sa 800predmeta? I ima licnu korist upotrebe platforme? Nije nerealno. Kp sam juce bas gledala, preko pet i po MILIONA aktivnih oglasa. To je nivo od 30dana, jbt, ne cifra nego cifretina.
2023 10 18
U svakom slučaju, admini ne mogu da rade posao programera ili investitora kao što se ovde od njih očekuje.
2023 10 18
> DzoDzo: > A gledaj sada ovako. > Mozda je Admin neko od tih sa 800predmeta? > I ima licnu korist upotrebe platforme? > Nije nerealno. > Kp sam juce bas gledala, preko pet i po MILIONA aktivnih oglasa. > To je nivo od 30dana, jbt, ne cifra nego cifretina. Ovo je 100% tako
2023 10 18
1 2 3 4 5 ... 7