Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Retinol preporuka

Koji vam je najbolji retinol koji ste probale?
2023 10 26
Idite na Ana.rs sajt na temu "Retinoidi", nacicete mali milion proizvoda i preporuka.
2023 10 26
Ja koristim makeup revolution 1% i do sada nisam imala nikakvih reakcija kakve umeju da se jave kada se tek pocinje sa retinolom, jedino sto sam procitala negde da ce EU da zabrani retinole i retinoide ja mislim tako da ne znam da li ce se i dalje proizvoditi
2023 10 26
Nisam probala, ali sam čula najviše preporuka za A313, tako da planiram da kupim...
2023 10 28
Verujute mi najbolje je da pogledate u apoteci Astra lek iz Niša imaju i sajt, to je farmakopija imaju razne procente retinola i tretinoida. Vrhunski proizvodi i cene. Meni su super i umivalice i niacinamid.
2023 10 29
Ja sam uzela neki Geek&Georgeus najslabiji jer ih prvi put koristim. Zapravo sam htela neki serum za hidriranje na bazi vode poput C ali nemaju na stanju pa sam uzela ovo dok im ne dodje
2023 10 29
Ja koristim The Ordinary uljani retinol serum (već treću bočicu) I baš mi prija...
2023 10 29
Ja koristim taj i ok mi je, koristila sam i Ordinarykev medjutim (onako) Ne mogu d amazed ni za jedan ni za drugi da sam preodusevljena > mmikalacki: > Nisam probala, ali sam čula najviše preporuka za A313, tako da planiram da kupim...
2023 11 06
> IsidoraC96: > Ja koristim makeup revolution 1% i do sada nisam imala nikakvih reakcija kakve umeju da se jave kada se tek pocinje sa retinolom, jedino sto sam procitala negde da ce EU da zabrani retinole i retinoide ja mislim tako da ne znam da li ce se i dalje proizvoditi Revolution proizvodi su svi veganski, cruelty free, vecina je ECO CERT i COSMOS certifikovana i svi su dermatoloski ispitani i testirani. Bez obzira sto je retinol u pitanju jos nisam cula da je iko imao reakciju na neki njihov proizvod a stvarno sam ozbiljan fanatic kada su u pitanju proizvodi za negu lica...a i koristila sam njihove proizvode.Ne mogu da kazem da su losi,daleko od toga ali jako sporo vidljivi rezultati pa sam odustala. Koristim samo jedan njihov nocni serum.REVOLUTION je UK brand,tako da ne mora da znaci da ce EU odluka po pitanju retinola morati da utice na njih . Ali generalno ,posto zivim u EU, retinol je u drasticnom padu sto se tice potraznje a po meni ima mnogo mnogoo boljih stvari od njega . Hijaluronska kiselina u kombinaciji sa niacinamidom npr. Ili cak sa Coffeinom. Argireline peptide...ne znam da li znate sta je i da li ste probali. Zovu ga botox like effect i botox bez igle. I stvarnoo rezultati su vidno vidljivi vec prve nedelje. EGF peptide takodje. Moje licno misljenje je da ne treba da zalite cak iako izbace retinol jer stvarnoo mozete svojoj kozi da ponudite i mnogo bolje od njega.
2023 11 07
Murad za pocetnike sa retinolom najbolji..Bestseller u Sephori
2023 11 08
> uniquecph: > > IsidoraC96: > > Ja koristim makeup revolution 1% i do sada nisam imala nikakvih reakcija kakve umeju da se jave kada se tek pocinje sa retinolom, jedino sto sam procitala negde da ce EU da zabrani retinole i retinoide ja mislim tako da ne znam da li ce se i dalje proizvoditi > Revolution proizvodi su svi veganski, cruelty free, vecina je ECO CERT i COSMOS certifikovana i svi su dermatoloski ispitani i testirani. Bez obzira sto je retinol u pitanju jos nisam cula da je iko imao reakciju na neki njihov proizvod a stvarno sam ozbiljan fanatic kada su u pitanju proizvodi za negu lica...a i koristila sam njihove proizvode.Ne mogu da kazem da su losi,daleko od toga ali jako sporo vidljivi rezultati pa sam odustala. Koristim samo jedan njihov nocni serum.REVOLUTION je UK brand,tako da ne mora da znaci da ce EU odluka po pitanju retinola morati da utice na njih . Ali generalno ,posto zivim u EU, retinol je u drasticnom padu sto se tice potraznje a po meni ima mnogo mnogoo boljih stvari od njega . Hijaluronska kiselina u kombinaciji sa niacinamidom npr. Ili cak sa Coffeinom. Argireline peptide...ne znam da li znate sta je i da li ste probali. Zovu ga botox like effect i botox bez igle. I stvarnoo rezultati su vidno vidljivi vec prve nedelje. EGF peptide takodje. Moje licno misljenje je da ne treba da zalite cak iako izbace retinol jer stvarnoo mozete svojoj kozi da ponudite i mnogo bolje od njega. Generalno se trudim da uzimam cruelty free kozmetiku (puder je jedini izuzetak, jednostavno ne postoji nijedan takav koji mi odgovara 😭) pa imam dosta makeup revolution proizvoda i bas su hit or miss. Meni je super njihov 1% retinol ali mnogima ne odgovara. Ja jedan dan koristim retinol + hijaluronska kiselina drugi dan zink i vitamin C pa pauza ali definitivno cu morati da probam i Argileine peptide
2023 11 09
Pre par godina sam dugo koristila Tretinoin koji su tada samo pravili u apoteci Kamilica u Bg, kasnije je pocela da ga pravi i apoteka Beograd, nije imao da se kupi nigde više... Tad sam ga koristila u terapiji akni, baš sam bila zadovoljna. Sad je Retinol u svim oblicima "in" pa ga ima i u drogerijama, veća je mnogo ponuda nego pre par godina...Sad sam kupila neki u DMu, Nacomi retinol 1%, odličan je... :)
2023 11 10