Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Neljubaznost ili nevaspitanje?

Pozdrav svima! U poslednje vreme,jako cesto,javljaju mi se clanovi sa upitima o nekom predmetu(dodatne dimenzije,korigovanje cena,tipu materijala,dodatnim slikama i sl.).Uctivo odgovorim svima i trudim se da uvek izadjem u susret clanovima.Medjutim,ne razumem ljude koji postave neko pitanje,uljudno dobiju odgovor koji su trazili i ne umeju da se udostoje da kazu barem "hvala" na odgovoru.O svojoj odluci o kupovini da i ne govorim.Niko ovde od nas nije da bi gubio vreme,davao odgovore koji se zahtevaju,trudio se,a da taj neko drugi ne moze ni odgovora da se udostoji. Hvala je jako lepa rec da se nekom zahvalis na ulozenom i trazenom trudu,a ujedno,pokazuje odraz vaspitanosti sagovornika. Hvala svima Vama koji ste kulturni!
2023 11 04
Aaa, pa to ti je ovde normalna pojava. Fotkaj na Marsu, na camcu, pored siblja, i ni hvala, ipak mi ne odgovara predmet. Jos jace su one koje samo ulete u inbox i napisu RAZMENA? Bez dobar dan, dovidjenja, pogotovo ne daj Boze da procitaju da li uopste radis razmene.
2023 11 04
Bas tako.Zaprepascena sam nekulturom koja ovde vlada.Na pijaci,u prodavnici,butiku,restoranu pa kazes barem dobar dan i hvala.A ovo ovde...
2023 11 04
Sve je gore… </3
2023 11 04
Ovaj sajt se pretvorio u turski bazar, sto zbog robe sto zbog nedostatka kulture :')
2023 11 04
Ja bih otvorila jednu temu, pa da svaka članica kojoj smeta nekultura napiše jednu ličnu poruku osobi koja se tako ponaša u komunikaciji. I onda da imamo to kao link koji samo elegantno ostavite kada vidite da Vam neko nije rekao hvala, bio neljubazan ili nešto treće… Pa valjda će se jednom postideti svog ponašanja.
2023 11 04
Jako dobar predlog
2023 11 04
> Hanafashion: > Bas tako.Zaprepascena sam nekulturom koja ovde vlada.Na pijaci,u prodavnici,butiku,restoranu pa kazes barem dobar dan i hvala.A ovo ovde... Najtužnije je što je sve više onih koji to ne govore ni u prodavnici, ni u butiku, ni na ulici, a kamoli ovde. Da, to je nevaspitanje!
2023 11 04
A ko ce da ih vaspita? Taj manjak kulture, postovanja jer posledica cega? Ko je imao da ih vaspita, ko?
2023 11 05
> DankaDa: > > Hanafashion: > > Bas tako.Zaprepascena sam nekulturom koja ovde vlada.Na pijaci,u prodavnici,butiku,restoranu pa kazes barem dobar dan i hvala.A ovo ovde... > Najtužnije je što je sve više onih koji to ne govore ni u prodavnici, ni u butiku, ni na ulici, a kamoli ovde. Da, to je nevaspitanje! Slazem se sa Vama
2023 11 05
> NShibridi: > A ko ce da ih vaspita? Taj manjak kulture, postovanja jer posledica cega? Ko je imao da ih vaspita, ko? Slazem se, ali svakako mislim da treba da se skrene paznja,takvim ljudima
2023 11 05
> Hanafashion: > U poslednje vreme,jako cesto,javljaju mi se clanovi sa upitima o nekom predmetu(dodatne dimenzije,korigovanje cena,tipu materijala,dodatnim slikama i sl.).Uctivo odgovorim svima i trudim se da uvek izadjem u susret clanovima.Medjutim,ne razumem ljude koji postave neko pitanje,uljudno dobiju odgovor koji su trazili i ne umeju da se udostoje da kazu barem "hvala" na odgovoru.O svojoj odluci o kupovini da i ne govorim.Niko ovde od nas nije da bi gubio vreme,davao odgovore koji se zahtevaju,trudio se,a da taj neko drugi ne moze ni odgovora da se udostoji. Slazem se sve, ali imam i da dodam da: sto bolje opises predmet pri postavljanju, napises mere, fotkas sto bolje, manje su sanse da ce se takvi ljudi javljati, evo recimo mene nekad mrzi kad kacim predmet da ga izmerim i onda kad mi se neko javi i trazi mere ja izmerim i ne dobijem odgovor malo je i na meni krivica jer neko uopste mora da me pita za dimenzije, tako da se iskreno i ne ljutim! A evo precesljala sam ti profil, generalno su ti lepe fotke al tipa imas ovu jednu bundicu koja se ni na jednoj slici ne vidi cela, tako da kapiram sto bi neko trazio dodatnu sliku za taj predmet recimo, isto ne vidim da si negde u opisu navela tacne mere predmeta.. Izdvojis malo vise vremena kad uredjujes profil i onda si posle mirna! Ovde smo da prodajemo i kupujemo, da bi nesto prodala moras i da se potrudis, doduse ne isplati se trud uvek, al tako je kako je!
2023 11 05
To nema veze sa nevaspitanjem prilikom upada u inbox. i najsavrsenije uredjeni nalozi dobiju poruku bez dobar dan, tema je nevaspitanje, ne uredjenje naloga. I Hana i NShibridi imaju obrnute fotografije o kojima je bilo reci proslih dana, ali to nije tema ovde.
2023 11 05
> absanja: > > Hanafashion: > > U poslednje vreme,jako cesto,javljaju mi se clanovi sa upitima o nekom predmetu(dodatne dimenzije,korigovanje cena,tipu materijala,dodatnim slikama i sl.).Uctivo odgovorim svima i trudim se da uvek izadjem u susret clanovima.Medjutim,ne razumem ljude koji postave neko pitanje,uljudno dobiju odgovor koji su trazili i ne umeju da se udostoje da kazu barem "hvala" na odgovoru.O svojoj odluci o kupovini da i ne govorim.Niko ovde od nas nije da bi gubio vreme,davao odgovore koji se zahtevaju,trudio se,a da taj neko drugi ne moze ni odgovora da se udostoji. > Slazem se sve, ali imam i da dodam da: sto bolje opises predmet pri postavljanju, napises mere, fotkas sto bolje, manje su sanse da ce se takvi ljudi javljati, evo recimo mene nekad mrzi kad kacim predmet da ga izmerim i onda kad mi se neko javi i trazi mere ja izmerim i ne dobijem odgovor malo je i na meni krivica jer neko uopste mora da me pita za dimenzije, tako da se iskreno i ne ljutim! A evo precesljala sam ti profil, generalno su ti lepe fotke al tipa imas ovu jednu bundicu koja se ni na jednoj slici ne vidi cela, tako da kapiram sto bi neko trazio dodatnu sliku za taj predmet recimo, isto ne vidim da si negde u opisu navela tacne mere predmeta.. Izdvojis malo vise vremena kad uredjujes profil i onda si posle mirna! > Ovde smo da prodajemo i kupujemo, da bi nesto prodala moras i da se potrudis, doduse ne isplati se trud uvek, al tako je kako je! Hvala Vam na savetu.Uz duzno postovanje smatram da ste promasili temu.Ovde je rec o neljubazinosti i nevaspitanju,naglasavam nicim izazvano.Svako ko ima dodatno pitanje,ja sam tu da odgovorim i nikada mi to nije bio problem,niti sam to naglasila ovde kao problem.Vec je rec o tome koliko su ljudi zaboravili pravila lepog ponasanja.
2023 11 05
> Hanafashion: > > absanja: > > > Hanafashion: > Hvala Vam na savetu.Uz duzno postovanje smatram da ste promasili temu.Ovde je rec o neljubazinosti i nevaspitanju,naglasavam nicim izazvano.Svako ko ima dodatno pitanje,ja sam tu da odgovorim i nikada mi to nije bio problem,niti sam to naglasila ovde kao problem.Vec je rec o tome koliko su ljudi zaboravili pravila lepog ponasanja. " Niko ovde od nas nije da bi gubio vreme,davao odgovore koji se zahtevaju,trudio se,a da taj neko drugi ne moze ni odgovora da se udostoji " - prosto sam htela da odgovorim na ovaj deo, nisam mislila nista lose :D Ja licno ne ocekujem da mi neko uzvrati ljubaznoscu na trud koji ulozim da bih nesto prodala, prosto me to ne dotice, a i nemam vremena da razmisljam o tome.. Ali izgleda u ovoj temi nije mesto da se kaze nesto konstruktivno, vec samo da se zalimo na stvari koje ne mozemo da promenimo..
2023 11 05
1 2