Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Beograd - botoks

Preporuka za ordinaciju / kliniku (ne kozmeticke salone sem ako radi doktor) Hocu da radim botoks čela. Hvala!
2023 11 14
Ja sam iz NS prosle nedelje isla u Bg da radim filere i botox, i recicu da sam prezadovoljna!!!! Na instagramu tamararovcanin.pmu u ordinaciji radi dr Srdjan i vrlo je prijatan. Sve je proslo u najboljem redu. Imate na profilu njihove radove, i sve lako sa njima dogovorite. Od srca Vam preporucujem ❤️
2023 11 15
Hvala, pogledacu!
2023 11 15
Imam ja preporuku doktorka iz medigrup mi kod nje radimo sve- mezo, botoks mezoniti… predivna i jako veešta. Saljem kontakt u dm kome treba
2023 11 17
> JasnaIsailovic: > Imam ja preporuku doktorka iz medigrup mi kod nje radimo sve- mezo, botoks mezoniti… predivna i jako veešta. Saljem kontakt u dm kome treba Moze
2023 11 17
doktorka nevenka dokmanovic skinmedic sve preporuke izuzetna doktorka profesionalna i strucna
2023 11 18
Pozdrav drage dame 🤗💞 Mene jako zanima koliko su bolne te intervencije ali iskreno da mi kazete🤗 Koliko traje rezultat, vreme do sledećeg odlaska? Hvala najlepse 💞💞💞
2023 11 21
Meni je receno da nije bolno, blaga neprijatnost pri ubodu igle. Sto se rezultata tice, individualno. 6 meseci do godinu dana. Poznanica "odrzava" na godinu i po, ali radi ga poslednjih 10 godina. (Govorim o botoksu)
2023 11 26