Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Metropinion ankete

Zdravoo, da li neko ima iskustva sa popunjavanjem anketa koje se placaju. Interesuje me Metropinion njih sam nasla na internetu, ali da li neko zna mozda neke bolje ankete. I da li zaista moze mesecno od toga da se zaradi nesto, ne mislim na platu, vec neki eto dodatni novac ili mozda neki fini vaucer? Da li neko ima iskustva? ili jos bolje preporuku?
2023 11 14
Pogledajte JaZnam sajt… :)
2023 11 15
Jedini sajt koji mi je do sada isplatio je Marketagent
2023 11 15
Kao sto napisase prethodne clanice, JaZnam i Marketagent. Nisam sigurna da li je moguce zaradjivati na mesecnom nivou s obzirom na to da ni samih anketa nema tako cesto. Nedavno sam na JaZnam platformi zamenila 1.000 bodova za 1.000 dinara na poklon kartici DM-a. Sto se JaZnam tice, nemate opciju podizanja novca, iskljucivo zamenu za poklon kartice (DM, Lilly, WinWin, Delfi knjizare, Laguna, Maxi, OMV, Idea, Roda itd.), dok na Marketagentu mozete prebaciti novac na racun (sa skrilla ili paypal-a). Imate i Ipsos online panel, kod mene se mesecima nista desavalo nije i obrisah ga. 😁
2023 11 15
Ipsos jedva šalje nešto kao i mnogi drugi, možda dva pouzdana ukupno ali i to godišnje možda 2 puta dostignete sumu.
2023 11 19