Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Lajkovanje predmeta

Na jednom od sajtova za kupovinu, primecujem sve vise da cesto lajkuju oglas i kad im kazem da je predmet dostupan, ni traga ni glasa od njih. A uredno svaki predmet redom lajkuju. I kad im se javim da je dostupno, njihov odgovor je: ‘’svidja mi se samo, ali nemam para” i pobednicki: “znate, ja prodajem stvari iz butika koji sam zatvorila pa posetite moj profil, ima svega”. I ajde nije to nista strasno, nego sto ti korisnici malo malo pa udju na moj profil izlajukuju ponovo to isto ili novo sto sam ubacila, sa istim pitanjem da li hocu nesto da kupim sa njihovo profila posto oni imaju previse, da bi kupovali -.- . Boze sacuvaj 😅
2023 11 30
Draga,lajk je samo lajk. A dugme "kupi" je nesto drugo. "Lajkovanje" sluzi za pravljene liste zeljenih predmeta. I kad neko ima novca, pozeli da kupi,udje u svoju listu i odabere predmet koji ce da kupi tog dana. Onda,zavisi od sajta,ili klikne na "kupi" ili se porukom obrati prodavcu sa namerom da kupi predmet,prethodno se malo i raspita... pa sledi dogovor oko kupoprodaje.. lajk ili ❤ je samo lista zelja za kupovinu. Zato na vecini sajtova nije pozeljno da brises i ponovo postavljas oglase. Kinkretno,to je na ovom sajtu striktno zabranjeno!
2023 12 01
Na kom sajtu? 😄
2023 12 01
U pitanju je lalafo. Niste razumeli sta hocu da kazem, nemoguce je da im se bas sve svidi sa mog profila, nego hoce da slrenu paznju na njihov profil, i onda pisu znate ja lajkujem tako, samo mi se dopada, nemam nameru da kupujem jer nemam pare ili napisu imaju previse garderobe. I onda mi pisu da udjem na njihov profil da izaberem nesto spustice cenu 😅 Boze sacuvaj
2023 12 01
Imam ja jednu takvu koja uvek prva lajkuje čim izbacim oglas, nezavisno od veličine i stila odeće, što ukazuje na: A) lajkuje svima sve redom da privuče pažnju, B) u pitanju je neko ko me poznaje i želi da podrži profil, C) zeza se jer ne zna šta drugo da radi. Članica ne reaguje na sniženja niti se ikada javila da nešto pita. Ali opet, nije to ništa alarmantno, ljudi imaju pravo da čuvaju šta god im se sviđa sa sajta i nisu u obavezi da zapravo išta od toga kupe.
2023 12 01
Hahahaha imala sam ja ovde situaciju sa clanicom. Macka farmerice, i ona salje poruku, trazi mere. Ja lepo posaljem, kad dobijam odgovor eee ja vise volim pse, pogledaj moj nalog 😂😂😂 Zbun totalni, ali mi je bilo simpa
2023 12 02
> DzoDzo: > Hahahaha imala sam ja ovde situaciju sa clanicom. > Macka farmerice, i ona salje poruku, trazi mere. > Ja lepo posaljem, kad dobijam odgovor eee ja vise volim pse, pogledaj moj nalog 😂😂😂 > Zbun totalni, ali mi je bilo simpa 🤣🤣🤣
2023 12 02
> Moderna11: > U pitanju je lalafo. Niste razumeli sta hocu da kazem, nemoguce je da im se bas sve svidi sa mog profila, nego hoce da slrenu paznju na njihov profil, i onda pisu znate ja lajkujem tako, samo mi se dopada, nemam nameru da kupujem jer nemam pare ili napisu imaju previse garderobe. I onda mi pisu da udjem na njihov profil da izaberem nesto spustice cenu 😅 Boze sacuvaj Kad na lalafo nesto lajkujes sa kompa prodavcu stize poruka kao da zelis da kupis predmet dok kad lajkujes na telefonu samo ti stoji predmet u omiljenim o tome se radi jer ja sa kompa stavljam u omiljeno zapravo stavljala sam dok nisam provalila da prodavcima stizu poruke posto stalno bi mi slali da dostupno je i ja sam bila u fazonu wtf samo sam stavila stvar u omiljeno, tako da eto o cemu se radi
2023 12 02
Meni se čini da je ovaj sajt pun članica koje ovde žive život. Neko lajkujte po ceo dan, neko non stop pregleda lajkove, neko hoće da menja sistem, neko prijavljuje druge članice sto su ovo ili ono.. Meni lično smeta razmena podataka bez potrebe- ako ne kupujes, ne traži mi broj računa, da čekam uplatu i da ti pošaljem, a lajkuj koliko voliš. Ukoliko mi nudis veliko sniženje na omiljeni predmet, hvala; ukoliko misliš da si samo ti prodavac ovde- sto posto, drugi samo skupljaju lajkove, inače ne vole da prodaju. To sto neko pošalje upit želim, pa ti nudi svoje predmete na prodaju, to je prostačka politika
2023 12 02
Ja iskr izlajkujem predmete koji mi se svidjaju a koje se dvoumim da li bih kupila. Ili kada trazim nesto konkretno p da bih zabelezila vise stvari. Ne znam sta te buni 😅 meni je cudnije kad mi se javljaju da mi nude obzirom da lajk samo znaci lajk, a ne garanciju da cu da kupim. Mislim javite se ako ima neko snizenje 🤭😂
2023 12 05
Nekad stavim predmete o kojima razmisljam da ih kupim, nekad samo zato sto mi se svidjaju ili iz nekog drugog razloga. Nije sve iz liste za kupovinu i mislim da prodavci ne bi trebalo da se uzbudjuju oko svidjanja tj. lajkova.
2023 12 05
Ma poenta price je udju na profil sve ti zivo izlajkuju i ocekuju da ti sad udjes na njihov profil (skrecu paznju na profil) Ja iskuliram i onda mi stize poruka: Eee udji na moj profil da vidis sta sve imam, zatvorila sam butik, nemam pare da kupujem i slicne price. Da hocu da udjem na profil, usla bih. Cak i to mi je u redu da neko jednom napise, ali da ti se tako kace sa navaljivanjem da kupis nesto… To je cela sustina price. Cak da je to bilo jednom od jedne clanice ok, ali vise puta od istih clanica, stvarno zamaraju. I da nisam nista rekla za clanice koje stave predmet u omiljeno ili lajkuju - to je U Redu skroz. Da ne budem pogresno shvacena, ko razume shvatice 😊😊😊
2023 12 05
Ja sam lajkovala gomilu nekih plišanih igračaka jer su mi simpatične, pa kad nešto gledam po sajtu iskoče mi tako i lepo mi je da ih vidim 😅 Ali da se držimo teme, ne znam kako funkcioniše lalafo, ali i ja ovde imam nekoliko članica koje stavljaju dosta toga u omiljeno a nikad ništa nisu kupile od mene. Uglavnom 4-5 članica koje stalno viđam kad pogledam Omiljene.
2023 12 05
Mozda nije prava tema za moje pitanje, ali ne bih da otvaram novu. Da li je u redu ponuditi snizenje clanu koji ima vas predmet u omiljenim ili vise njih? Ponudila bih mozda za neke stvari tim clanicama, a opet mislim da je malo navalentno da im pisem u inbox.
2023 12 07
U redu je ponuditi popust. I iskreno, najbolje je kada posaljes poruku poput Zdravo, vidim da u svojoj listi zelja imas ovaj predmet sa mog naloga pa onda okacis link Zelela bih da ti ponudim novu nizu cenu I ONDA NAPISES CENU ako si i dalje zainteresovana Zasto ovako? Zato sto evo npr ja imam 7 strana predmeta i ako bih ti ponudila nesto, ti bi morala da bauljas po nalogu sta je to sa mog naloga u tvojoj listi. To smara. Kao sto smara i da se ne napise nova cena. Jer i kada se prvobitno ubacio predmet u listu zelja, cena je bila vidljiva, logicno je i da se napise nova snizena.
2023 12 07
1 2