Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Ljubav, porodica, deca, psihologija /

Za buduće mame /

Dosadna Svekrva! Potrebna mi je vasa pomoc!

Bebe je na putu. A svekrva se sve pita u kuci. Ne bitno mi je to, ali ja sam cu biti majka tog deteta, zasto se ona mesa u nas zivot. Odredjuje koje ce boje biti soba, sama gleda kolica, krevetac, i ako ja vec imama krevetac nov. Odredjuje gde ce se kupovati stvari za bebu, cak sve to sprema kada ja Boze zdravlja podjem na porodjaj da soba i stvari budu sredjeni, to ce biti iznenadjenje. Ne mogu sa suprugom o tome, ne zelim da ga uznemiravam, ipak mu je majka, ja moram da je postujem, ali preteruje svarno.. [:besan] [:isfrustriran] Drage moje.. Sta da radim, ali tako da niko ne ostane uvredjen [:tuzan] [:znojav]
2013 09 24
najbolje je da sa njim razgovaras o tome a on sa njom to da resi da ne bi vas dve kvarile odnos a na sina se nece naljutiti srecno:)
2013 09 24
Hvala. Pokusacu. Pozdrav. [:osmeh] [:lepota]
2013 09 24
Iskreno sto god da uradis nece nekom biti po volji! Zivot ce ti biti takav sve dok ste pod istim krovom. Cuti i trpi, a mozda i tada budes za nesto kriva! Njemu je to normalno jer mu je mama uredjivala citav zivot. Nisi se udala ti za njega vec za dragu mamu! Ne znas ti nista, ona je iskusna i zna bolje! To su ti bolesne zene!
2013 09 24
Posalji je kod mene da je ja prevaspitam.....
2013 09 24
Nije to tako ni lose,neka te i sluzi kada se porodis...ih,sad ii nikad.....
2013 09 24
Dok ste pod istim krovom nema srece... Govorim iz licnog iskustva. Srecno.
2013 09 24
Ja to znam.. Bilo je reci da se razdvojimo, sada nista ne pominje.. Kaze kada dece poraste, i kada je vreme za skolu precicemo u njegov stan.. Za sada nista, jer tako mama kaze.. Od moje i njegove plate ne bismo uspeli sami. [:vrtoglav]
2013 09 24
večiti problem...jednostavno nerešiv... [:smejuljiti] [:smejuljiti] [:smejuljiti] [:smejuljiti]
2013 09 24
Pokusajte da nadjete zajenicki jezik. mozda je svekrva naucila da zivi po nekim svojim pravilima. Najbolje je da pokusate da se usaglasite nekako a ako ne uspe to onda pricaj sa muzom i nadjite zajednicko resenje.
2013 09 24
Da ali imam ja i svoje roditelje, kupili su krevetac, ona ni da cuje, kupice nov.. Zena bes animanja, obicna domacica, mene da uci oko deteta, ja bolje znam, zdravstveni sam radnik.
2013 09 24
Hvala svima.. Znacilo mi je [:stidljiv]
2013 09 24
Jana13 ima pravo, to ti i ja kazem. Znam da je tako! To su jednostavno takve zene. Ne mozes ih promeniti, jedino da se sklonis! Ne dozvoljava da imate sopstveni zivot. Trpi dok mozes. Njemu i ako se pozalis i lepo kazes on ce te razumeti sve dok ne ode da razgovara sa njom. Posle toga jebala si jeza u ledja. Ona ce saznati da ti smeta, i pocece i njega da huska! Napravice ti pakao od zivota, polako ali sigurno! Veruj mi da znam o cemu pricam.
2013 09 24
sanjab81 je potpuno u pravu, napraviće ti pakao od života Što pre se osamostalite, govorim ti iz ličnog iskustva, a imam 53 godine
2013 09 24
Najbolja opcija je da ti i suprug docekate SAMI u nekom devedeset i sestom stanu porodjaj, jer ne mozes da ides nikada i nikako protiv zene koja je klasican kontrol-frik... A i tada, daj do znanja da cete TI I MUZ obuci dete u ono sto VI hocete, jer je to VASE dete, a ona je SAMO baba i njeno je da se igra sa bebom, ne i da je GAJI.
2013 09 24
1 2