Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Fashion&friends pitanje

Zdravo! Kupila sam pre nedelju dana online cizme, kako nisam bila tu, tek danas sam ih probala, i male su mi, treba mi broj veci. Na njihovom sajtu sam procitala da ukoliko ne odgovara recimo velicina, u roku od 24 sata javiti. Da li je neko menjao kada je kupovao online? Da li ce mi zameniti za veci broj posle nedelju dana? II da li uopste menjaju stvari, one su bile prosle nedelje na snizenju, a sada su opet vratili staru cenu? Hvala unapred.
2023 12 06
Ja sam zvala korisnicki, i oni su mi sklonili velicinu u radnji u kojoj je bilo, otisla i zamenila. I nije bilo za 24h😊
2023 12 07
Rok za povraćaj robe po zakonu je 14 dana ali najbolje da zovete ili odete lično jer u ovom slučaju se radi o zameni a ne o odustajanju.
2023 12 07
> jelkajelkica: > Ja sam zvala korisnicki, i oni su mi sklonili velicinu u radnji u kojoj je bilo, otisla i zamenila. I nije bilo za 24h😊 E odlicno, hvala puno😊
2023 12 07
> AppleRed: > Rok za povraćaj robe po zakonu je 14 dana ali najbolje da zovete ili odete lično jer u ovom slučaju se radi o zameni a ne o odustajanju. Hvala puno na odgovoru😊 💐
2023 12 07
Za velicinu odes samo u bilo koju radnju i zamenis, niko ti nece praviti problem
2023 12 07
Steta sto nemaju opciju da se pisu utisci, pa da znamo da li je "true to size" ili da narucimo broj manje ili vece. Ja sam bas pre neki dan narucila patike i potrefila sam, ali cesto se desi da treba broj ili pola broja vece. Sad gledam i imaju neku 50% akciju pa su jos jeftinije, a to sto sam uzela su imali samo u Novom Sadu i po jedan broj. Zao mi sto nisam sacekala, mozda bih uspela da ustedim jos 6000 jer nije mala cifra.
2023 12 07
Slazem se sa Esprit! Meni Bata skroz odgovara u broju, ali sam UGG i Steve M. vracala zbog manjeg kalupa. U svakom slucaju, ispali su skroz korektni kad god sam nesto vracala.
2023 12 07
Ja sam uzela Inuikii patike i odgovarao mi je broj koji inace nosim, dok je UGG bio knap pa sam probala broj vece koje su mi bile prevelike, a kod nas nisu uvozili i prodavali medjubrojeve.
2023 12 07