Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Guess torbe

Devojke, ne znam da li još neko ima sličan problem. Naime, već dve - tri tašne sam kupila u Guess-u u poslednjih 5 godina, svaka se raspala u roku od 6 -7 meseci, a tašne često menjam. :o Vidi se i po mom profilu da stvari čuvam i da mi je sve kao novo, ali ove tašne ne znam sa čime bih uporedila… Ne znam da li ja biram modele sa osetljivom kožom ili svi imaju isti problem? Ne volim da nosim tašne koje se ogule, oštete, izgledaju mi jako neuredno. Ipak, vidim da svi nose Guess a i ovde na sajtu se prodaju. Ne znam u čemu je fora?
2024 01 16
Mislim da smo dosad naučili da u Srbiji dosta ljudi kupuje zbog brenda a ne kvaliteta. Čitala sam mnogo tema gde se članice žale na Guess torbe i Replay obuću koliko je nekvalitetno. I mislim da je to samo do robe za naše tržište, u inostranstvu su jeftiniji i kvalitetniji
2024 01 16
Prilicno sam sigurna da Guess torbe nisu prava koza. Svakako me ne cudi ovo uopste, los kvalitet i izvikano, isti rang su mi i Steve Madden, Nine West i slicne marke. Iskreno, moje misljenje je da su to "brendirane" kineske kopije Gold Label brendova, u poslednje vreme npr. vidjam Steve Madden Balenciaga kopije svuda. Nisam imala nikad Guess torbu, ali Steve Madden i Nine West je slicna prica, tu bih navela i CK, Hugo Boss i ostale ( neke su mi cak i nove stigle oguljene). U principu, sve marke torbi koje se prodaju u F&F po tim nekim cenama od 15-20 hiljada su u pricipu smece + logo.
2024 01 16
> SvetlanaRadic: > Mislim da smo dosad naučili da u Srbiji dosta ljudi kupuje zbog brenda a ne kvaliteta. Čitala sam mnogo tema gde se članice žale na Guess torbe i Replay obuću koliko je nekvalitetno. I mislim da je to samo do robe za naše tržište, u inostranstvu su jeftiniji i kvalitetniji Ima i ovo smisla, kod nas je sve losijeg kvaliteta, ali i dalje mislim da i preko nisu neki "kvalitet".
2024 01 16
Nije prava koža, nego ona eko varijanta, to je onaj deblji PVC i sve su kupljene u inostranstvu. Jedino kod njih trenutno mogu naći one modele koji su za poslovne žene, da ja torba čvrsta, sa dosta džepova i da može stati rokovnik/tablet. Nisam očekivala ne znam šta, ali ljudi to se odmah oguli. Dobila sam na poklon juče torbu, ne znam šta da radim. ,:) Inače ne kupujem te stvari sa logoima i monogramima, baš retko.
2024 01 16
https://mojekrpice.rs/items/zene/9834177/nova-steve-madden-crna-torbica-2800 Evo kakva mi je torba stigla, vidi se na poslednjoj slici, osecam se kao idiot sto je nisam odmah vratila. One su vec iz "fabrike" ostecene, a ne nakon nosenja. Verujem da je ista prica sa Guess-om.
2024 01 16
Ne mogu da editujem post, pa cu dodati. To nije toliko vidljivo, pa nisam vratila i kad sam skinula etitketu, gotova prica. Ali opet nije u redu da to uopste prodaju i to po punoj ceni.
2024 01 16
Guess torbe su prve brendirane torbe koje sam kupovala, cim sam kupila bolje marke poput Mone, MK… prestala sam kupovati Guess… Los kvalitet torbi generalno, gde god da se kupi. Torbe su po izgledu lepe, ali kvalitet nije neki. Po meni marka za mladje devojcice-devojke… Cak sta vise Guess torba koja mi je stajala u ormaru, nije se nosila, popucala je cela sa svih strana…
2024 01 16
Aaaaa, uzmi lepo, Akatelier i nema problema sa raspadanjem. Jesu prosek 500e, ali problema nema, prava koza, handmade, kakav Guess od pvca, bacanje para.
2024 01 16
Guess torbe otkad znam za njih su takve.
2024 01 16
Osim ako nisu na rasprodaji nekoj dobroj, ne isplati se uzimati guessove torbe. Uzgred, preporuka za brendove Doca i Axel 👌
2024 01 16
Meni neke PVC tašne stvarno traju i koristim ih za putovanja, dok kožu stalno moram da pazim i mažem, gledam kako sam odložila, jer mi je baš žao da ih oštetim. Onda gubim svu volju i želju da ih nosim. x-) PVC je iz raja izašao u svim situacijama kada torbu pretrpavam, nosim laptop, putujem i slično. Jedini problem sa takvim tašnama je što nemaju dovoljno džepova, a ni vrlo često ni rajsfešlus jer brendovi bukvalno štede na svemu!
2024 01 16
> boutique212: > Osim ako nisu na rasprodaji nekoj dobroj, ne isplati se uzimati guessove torbe. Uzgred, preporuka za brendove Doca i Axel 👌 Hvala! Pogledaću!
2024 01 16
> DzoDzo: > Aaaaa, uzmi lepo, Akatelier i nema problema sa raspadanjem. > Jesu prosek 500e, ali problema nema, prava koza, handmade, kakav Guess od pvca, bacanje para. Ajde, pogledaću baš..
2024 01 16
Prodaju se torbe iz starijih kolekcija, koje su proizvedene pre 2 godine i više, onda i ovde stoje u radnji godinu, dve i to je to za eko kožu, 4-5 godina i počinje ljuštenje. Interesantno je to sto će svako pre da kupi Guess nego MK; cerka je donosila iz Amerike i sve Guess prodala, a MK nije, pri tom su tada MK torbe radili u koži i cena je bila malo visa, a trajale su godinama
2024 01 16
1 2 3