Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

HES - iskustva

Pozdrav, da li neko ima iskustva sa ovim sajtom, Hot Express Sale, tj. da li je nešto prodavao preko njega? Hes.rs Pročitala sam kako funkcioniše otkup i plaćanje prodate robe, i čini mi se da je isplativo samo za baš baš skupe predmete. Zanimaju me Vaša iskustva, ako neko ima, neka podeli. 😊
2024 01 17
Sad baš čitam, s jedne strane, svidja mi se ideja da im pošaljem sve stvari koje mi zauzimaju prostor, pa neka uzmu i proviziju i tih 5 eur po artiklu, samo da napokon oslobodim prostor. Cela priča o uštedi prostora a i vremena zvuči super. S druge strane, mogu i da nestanu u jednom trenutku sa svim tim stvarima i nikom ništa. Ne mogu da kažem da mi preterano uliva poverenje taj sajt a i to kako je koncipiran.
2024 01 17
Ne mogu da nestanu jer saljes nakon sto kupac njima plati predmet, pa ti saljes njima, oni pregledaju da li je sve ok kako si opisala, i onda oni salju paket kupcu, a tebi uplate pare
2024 01 17
> DzoDzo: > Ne mogu da nestanu jer saljes nakon sto kupac njima plati predmet, pa ti saljes njima, oni pregledaju da li je sve ok kako si opisala, i onda oni salju paket kupcu, a tebi uplate pare Koliko sam pročitala, ti njima šalješ prvo, oni slikaju i postavljaju na sajt (i skladište kod njih).
2024 01 17
I meni se čini da im se prvo šalju stvari, onda ih proveravaju i slikaju, postavljaju na sajt. S tim da sam videla da uzimaju i 15% od svake prodaje, pored tih 5€.
2024 01 17
> Her_Fashion: > > DzoDzo: > > Ne mogu da nestanu jer saljes nakon sto kupac njima plati predmet, pa ti saljes njima, oni pregledaju da li je sve ok kako si opisala, i onda oni salju paket kupcu, a tebi uplate pare > Koliko sam pročitala, ti njima šalješ prvo, oni slikaju i postavljaju na sajt (i skladište kod njih). Ne. fotkas ti. Ti saljes njima fotke. Oni kace. Imas pakete, npr mesecni 20e, lupam cifru sad. I u okviru onoga sta si platila, tj koliko postavki do koje cifre, toliko mozes da odredis i cene i broj predmeta da im posaljes kao fotke da okace. Sta se proda, jave ti, to spakuejs, posalejs im. Nakon provere, oni salju kupcima, kupci uplate njima novac, a ti dobijes svoj deo u odnosu na to koji si paket i koje su cene.
2024 01 17
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/134a9e10a46b6116ae750b576e878f68.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/e495d9479b98bedd7831e8654c64c349.jpg)
2024 01 17
Još me zanima, da li onda prodavac naznačuje po kojoj ceni prodaje predmet, ili to oni određuju? Pretpostavljam prodavac, mada nisam preuzimala formular sa sajta.
2024 01 17
Mislim da je pre par meseci bila slicna tema sa ovim sajtom. U par navrata sam razmisljala da probam, medjutim, ja nisam videla neku matematiku tu. Nemam vise toliko odeece, a tek ovo novo sto su uveli usluga slikanja i to, pa ja bih bila u minusu za pola predmeta, skuplja njihova usluga nego moj predmet. To se mozda isplati nekome ko ima mnogo atraktivne garderobe, brendirane a da je voljan da snizi bas cene (bar ja tako mislim). Plus moze da se desi da od lupam 20 artikala prodas 5 za koje si stavila cenu 5 evra i sta, na nuli si onda jer em placas 20tak evra taj paket plus postarinu kad im saljes stvari. Ne znam, kao sto rekoh, mislim da je to za devojke sa gomilom odece.
2024 01 17
> Her_Fashion: > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/134a9e10a46b6116ae750b576e878f68.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/e495d9479b98bedd7831e8654c64c349.jpg) Onda su izmenili od leta ovo. da li to vazi za sve kategorije ili samo za onaj luks ili kako se zove? Imm ja njihov nalog, sad kad prevrtim, godinu dana ga nisam koristila kao prodavac, Bilo je da uplatis kategoriju u odnosu na broj i vrednost predmeta, posaljes im fotke preko wa i cekas prodaju, posle to redom oko slanja.
2024 01 17
Verovatno da su promenili onda. Ja sam našla ovo kao jedinu opciju.
2024 01 17
Hvala svima na informacijama. Moraću još detaljnije da pregledam sajt ukoliko se odlučim da probam preko njih da prodajem nešto. 🌸
2024 01 18
auuuuuuuuu, sad sam usla na sajt, ovo nema veze sa onim prvim dobrim HESom. Fotkanje po artiklu 5e, pa dal su normalni? Mislila sam da je to samo ta premium opcija, da je ostala stara gde prodavac sam salje, ali jok. Svaka cast devojci ako uzima lovu na ovome, ovo je bas korektno prodavanje magle, pritom fotke koje vidim i nisu nesto, konkretno sam usla prvo na torbe, dosta clanica ovde pravi zaista bolje fotke. Realno, bolje da neka nasa postavi ponudu da za neku cifru dodje i fotke predmete za postavku, lepo njoj, lepo prodavcu, lepo i kupcima da vide bolje. Ja prva se ne cimam puno oko fotki, mene to smara, ali za 5e po predmetu ,neka hvala, i da je 300e prodajna, pa minus ptt minus procenat, bas su zacepili
2024 01 18
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/b03ca2de5faca78da538b3b9fb5edd8f.jpg) Das 5e za ovo fotkanje, zena odsekla rukave iz kadra. Besmisao cist. Bolje su i selfie fotke u ogledalu ovde nego ovo njihovo fotkanje "na modelu". Bilo bi lepo da se udruzite vi koje imate sa kim, ko je nekom blizu, da fotkate jedna druge. Ja sam imala snajku kojoj sve lepo stoji i koja je bila uvek raspolozena da mi bude model, ovde i nemam nikog ko ima kad i volje, pa radi ofinger. Eto vam predlog da poboljsate svoje fotke, kad imate nacin. Bez 5e po predmetu, uz kafu i glovo dostavu, sta fali <3
2024 01 18
Na stranu i tih 5 eur i provizija itd, ali kao i ovde nema garancije da će se to prodati. Nigde nisam videla koji su rokovi da se nešto proda, koliko te stvari stoje kod njih kao i da li se npr. posle mesec dana plaća ponovo? Sigurno neće skladišti te stvari u nedogled za 5 eur? I na kraju ništa ne prodaš, a vrate ti stvari i bacio si npr. 50 eur. @Anast. Definitivno se raspitajte bolje, meni dosta toga nije jasno u funkcionisanju sajta (najviše oko skladištenja).
2024 01 18
1 2