Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Jel vam se cini…?

… da je bas stala prodaja? Mozda i generalno posecenost sajta? Kakva su vasa iskustva u poslednjih mesec ipo- dva? Ja sam imala jedno licno preuzimanje… I nesto malo kupila… I to je to…
2024 01 25
Ja sad trenutno imam bas dosta upita i poruka (da kucnem u drvo), ali pre mesec-dva je bila sahara u razgovorima, pregledima itd. Mislim da kolicina prevaranata i losih iskustava u poslednje vreme takodje odvraca clanice od kupovine.
2024 01 25
Uvek mogu nešto da kupim 😂 I meni se čini to što ste Vi spomenuli ali mislim da ima i do toga što su sad popusti svuda, a i sajt je prepun odeće
2024 01 25
Bas mi je drago da je tako💖💖💖 > AnaDjxx: > Ja sad trenutno imam bas dosta upita i poruka (da kucnem u drvo), ali pre mesec-dva je bila sahara u razgovorima, pregledima itd. Mislim da kolicina prevaranata i losih iskustava u poslednje vreme takodje odvraca clanice od kupovine.
2024 01 25
Da, svakako je i to, a bili su i praznici, pa se ljudi valjda istrosili… > Cobainfan: > Uvek mogu nešto da kupim 😂 > I meni se čini to što ste Vi spomenuli ali mislim da ima i do toga što su sad popusti svuda, a i sajt je prepun odeće
2024 01 25
I nije stala prodaja, samo je slabiji januar uvek jer su svi švorc. I svi se nekako hvataju za isti predmet, dvesta drugih oglasa, a njih 5 se zalepi za jednu stvar i tako... 😁
2024 01 25
Pa kad ne bi svi bili samo prodavci, kada bi se na sajtu zapravo kupovalo, onda ne bi bilo problema. Ne može se porediti neko ko objavi 20-50 predmeta sa nekim ko dnevno izbacuje toliko i ima 500- 1500 predmeta. Da, verovali ili ne postoje profili sa 1500 predmeta. I kako ta osoba može održavati tu garderobu čistom ili znati u kakvom je stanju? Za to je potreban magacin. Uz to dodajte da svi takvi profili, pomažu da se zamaskira procenat porasta prevara na sajtu. Kada imate toliki upload novih stvari, kako onda možete među tim oglasima pratiti prevare? Evo ja prva i kada želim da kupim, izgubim ogromno vreme da izlistam sajt, ne bi li našla nešto što mi odgovara. Pri tom, nije problem, kupiću i od komercijalnih profila, ali hajde nekako da se istaknu obične devojke, mame ili studentkinje kojima je taj novac potrebniji. Probajte da nađete bilo šta, garderobu za neki događaj, za sportsku aktivnost, videćete da ćete se izgubiti u moru džakova i garderobe iz SHa, koja je za đubre. I kako neko da bilo šta ovde kupi?
2024 01 25
Meni ovde super ide snalaženje i kupovina, znam šta tražim i po ključnim rečima lako i nađem. Članice same treba da istaknu bar prema tagovima svoju robu i tako povećaju šansu za prodaju. Često napišu samo "Majica" a ono vintage Cavalli o kom nigde ni reči nema i same su krive ako im ne ide prodaja. Kome je novac potrebniji, to nije da mi sudimo na forumu, priče su različite, ima i bogatijih žena koje ovde prodaju da oslobode prostor, ne zbog novca, a stvari koje sam kupovala na primer, te mame, obične devojke i studentkinje su jedino u second hand-u mogle da nađu, jer original Dior i Versace iz devedesetih im sigurno nije preostao u nasleđe, osim ako im rođaka nije bila narodna pevačica, tako da ne treba ni o tome suditi i biti isključiv. Ovo za magacine ni meni nije jasno, jer 1500 stvari je ogromna količina, to stvarno treba držati negde i voditi računa o toj robi adekvatno.
2024 01 25
Da bas je stalo e sad meni mozda zato sto idem na neku obuku za posao pa sam zauzeta time pored toga laptop mi je crko a ja na telefonu ne mogu da funkcionisem sve mi je to malo i nepregledno tako da slabo i ulazim na sajt samo mi stizu poruke snizila sam cene kupi sto me vise smara posto dok se ne nadje posao i dok ne budem imala normalan pregled stvari na kompu nema kupovine ...
2024 01 25
Moje iskustvo je takvo da od 7 upita samo 3 odgovore, a od te tri dve kažu da će sutra dostaviti mere, dodatne slike i sl pa ih nikada ne dostave. Tako da je nemoguće kupiti nešto kad 80% članica ovde otvori profil iz dosade i ne želi njime da se bavi. I da, znam da sve imamo privatne živote i da Krpice nisu centar sveta, ali kome je privatni život toliko opterećen da ne stigne ni da odgovori na poruku ili ostavi utisak, ne treba ni da otvara ovde profil.
2024 01 25
Teško je pojedinim i da odgovore, a neke su jako neljubazne što je roba skuplja.
2024 01 25
I meni se čini da je prodaja stala od početka godine. Što se tiče odgovaranja na poruke, odgovaram svima, ponekad je za mere ili neke dodatne informacije potrebno sačekati da organizujem nekoga, pošto su mi stvari kod kuće, jer nemam mesta u stanu. I to mi stoji u opisu profila, i obavezno ispoštujem kupca i javim mere kada sam obećala i slično. To čekanje bude najduže par dana, ili do vikenda dok sama ne dođem kući. 🌸
2024 01 25
> MissDiva: > Pa kad ne bi svi bili samo prodavci, kada bi se na sajtu zapravo kupovalo, onda ne bi bilo problema. Naravno da se ne kupuje ništa na sajtu kad je pun prevaranata i onih koje uvaljuju oštećenu garderobu. Evo meni je jedna juče poslala haljinu sa oštećenjima, na kraju se ispostavilo da ima 3 profila. Ko zna koliko je tako odeće uvalila. Najgore od svega je što devojke kupe nešto od takvih i onda posle lošeg iskustva više nikad ne kupuju ovde, pa samim tim i nama ne ide prodaja jer su rasterale sve kupce sa svojim smećem.
2024 01 26
> Najgore od svega je što devojke kupe nešto od takvih i onda posle lošeg iskustva više nikad ne kupuju ovde, pa samim tim i nama ne ide prodaja jer su rasterale sve kupce sa svojim smećem. Upravo tako. Već godinama to govorim kad se neko žali na prodaju. Nije im sajt kriv već članice.
2024 01 26
Svuda su snizenja sada, pa je ovde slabija prodaja, a i ljudi su se istrosili za vreme praznika. Mislim da je najvise zbog toga
2024 01 26
1 2 3