Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

clanica Sarra.88ss je prevarant

krade ljudima novac sa linka a potom daje negativne ocene,prijavljena je adminu!
pre 14 dana, 18:26
Ako vam je skinut novac sa kartice idite u banku odmah danas i blokirajte karticu, a transakciju stornirajte.
pre 13 dana, 10:06
Da li je Vama dala negativnu? Obicno se radi o hakovanim profilima koji varaju ljude i skidaju im novac, ali oni ne ostavljaju negativne utiske...
pre 13 dana, 15:32
> Chillnakit: > Da li je Vama dala negativnu? Obicno se radi o hakovanim profilima koji varaju ljude i skidaju im novac, ali oni ne ostavljaju negativne utiske... počeli su i to da rade, tekst je uvek isti :"skamm". vidi se da nisu "naši".
pre 13 dana, 18:29
> stvarinove888: > krade ljudima novac sa linka a potom daje negativne ocene,prijavljena je adminu! Ćao žene. Ja sam nova ovde i ne znam iskreno kako mogu prijaviti profil? Vodi se pod ovim imenom Manojlovic82&S. Isto mi je to uradio poslao mi je link, plus je na moj profil ostavio lošu ocenu i ostavio mi komentar da sam prevara. Nova sam, nemam nekih ocena. Ko ne zna misliće stvarno da sam neki lažnjak.😳
pre 10 dana, 20:55
Takodje,mene je jutros pokusala da prevari sreca pa nemam nista na racunu
pre 9 dana, 07:06
Kod mene stoji s.manojlov tako nekako ali je ista osoba u pitanju sara manojlovic
pre 9 dana, 07:09
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/ba7dbcf43db26714e1d51638184757dc.jpg)
pre 9 dana, 09:20
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/073ad494a824e93abefca588ddef3999.jpg) verujem da je ista osoba u pitanju, samo pravi iznova nove profile, prezime ocigledno ni ne pokusava da promeni, pazite se. Nadam se da ce moje krpice konacno stati na put svim ovim prevarantima.
pre 9 dana, 18:26
Zasto uopste ulazite na te linkove i posle kukate? Ta prevara se skoro godinu dana desava na skoro svakom sajtu, nema veze sa osobom pod tim imenom i prezimenom nego sa nekim Nigerijcima, pritom vrlo je ocigledno da su tekstovi uradjeni preko translate, neretko pisu malo kao musko, malo kao zensko. Cak i ako sada nemate nista na kartici, bukvalno vam mogu pokrasti generalije i napraviti ogroman problem. Ja razumem da ovde ima premnogo nepismenih zena, nevaspitanih, ali da nesto tako ocigledno kliknete, to ne mogu da razumem.
pre 8 dana, 07:37
> DzoDzo: > Zasto uopste ulazite na te linkove i posle kukate? Ta prevara se skoro godinu dana desava na skoro svakom sajtu, nema veze sa osobom pod tim imenom i prezimenom nego sa nekim Nigerijcima, pritom vrlo je ocigledno da su tekstovi uradjeni preko translate, neretko pisu malo kao musko, malo kao zensko. Cak i ako sada nemate nista na kartici, bukvalno vam mogu pokrasti generalije i napraviti ogroman problem. > Ja razumem da ovde ima premnogo nepismenih zena, nevaspitanih, ali da nesto tako ocigledno kliknete, to ne mogu da razumem. Ne želim nikog da uvredim, ali ni ja ne razumem. Moj otac od 60+ godina koji je potpuno informatički nepismen, me zove kad mu stigne neka poruka npr. od Pošte ili slično da vidi da li je neki scam. A onda imaš devojke od 20-30 godina koje ostavljaju podatke sa kartice na ovakvim linkovima. Kako?
pre 8 dana, 10:34