Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Nova igra na sajtu :)

Zdravo svima, Naime, shvatila sam da imam puno stvari koje su strava i nekom bi bile sjajan dodatak ormaru, a meni vise ne trebaju i volela bih tim povodom nekoga da obradujem. Kako? Tako sto cu svakog dana izbacivati po jedan artikal bez cene i volela bih da mi vi posaljete koliko biste taj artikal platile i zasto biste volele da ga dobijete. Clanica za koju budem smatrala da najvise zasluzuje taj predmet ce biti obavestena. Prilicno sam bila neaktivna clanica do sada, medjutim zelela bih da se aktiviram i zelela bih da zaista neko dobije dobru stvar za neku cenu koja se njemu isplati. Nadam se da ce vam se igra svideti i zeljno vas iscekujem na svom profilu :)
2024 02 02
Super ideja! 🥰
2024 02 03
Bravo.Bas je ideja odlicna.
2024 02 03
👏 svakako bi bilo lepo da se uvede opcija "predlozi cenu" ovo je super ideja. Ako se setite javite kako je proslo. 😊💕
2024 02 03
Super ideja 🌸
2024 02 03
Sjajna ideja 🙂 da li sme da se stavi cena nula dinara ili bez cene, a u opisu artikla se navede da se ponudi cena? Stvarno bi bilo divno da se uvede opcija da se cena predloži, slažem se, sigurno bi prodaja bolje išla, a samim tim i kupci bi bili srećni. Puno uspeha 🍀
2024 02 03
> JovanaBli: > Sjajna ideja 🙂 da li sme da se stavi cena nula dinara ili bez cene, a u opisu artikla se navede da se ponudi cena? Stvarno bi bilo divno da se uvede opcija da se cena predloži, slažem se, sigurno bi prodaja bolje išla, a samim tim i kupci bi bili srećni. Puno uspeha 🍀 To i mene zanima. Posto sam aktivna pa neaktivna dugo dugo ne mogu da pohvatam pravila sajta. A cini mi se da sam jako davno vidjala cena 1 din. Mozda je to bilo za razmenu ili predlog cene. Znam da ne sme da se stavi cena u stranoj valuti ali za predlog ne znam da li sme i kako ide.
2024 02 03
Mislim da nije moguce postaviti predmet bez cene. Takodje, nije jasno napisano da li cete pokloniti taj predmet ili ga prodati po ponudjenoj ceni 😄
2024 02 03
prodati valjda, taako pise
2024 02 03
Ne sme da se stavi cena 0 dinara, ili jedan dinar. Uopšte ne razumem kako je ovo zamišljeno, ali na profilu to tako neće moći. Eventualno ovde, na temi.
2024 02 03
> AurumIris: > prodati valjda, taako pise U tom slucaju zasluzice ona koja najvise ponudi, sto se pretvara u klasicnu licitaciju 😄
2024 02 03
> emilyy: > Ne sme da se stavi cena 0 dinara, ili jedan dinar. > Uopšte ne razumem kako je ovo zamišljeno, ali na profilu to tako neće moći. > Eventualno ovde, na temi. Hvala puno svima na podrsci, drago mi je da nas ima jos istomisljenika! 🌸 Zamisljeno je da bude na profilu, da cena bude 1 RSD cisto da bi nesto pisalo, a da clanice salju svoje ponude u DM. Medjutim, jutros kad sam se probudila sam videla da mi je profil prazan i da su mi (verujem admini) obrisali sve predmete bez reci ili upucene poruke sto nikako ne razumem. Pisala sam im, pa sad cekam. Tako da, dok se to ne razresi, pokusacu da predmete ubacujem ovde u temi, a ohrabrujem i vas ostale da pokusate. Neka bude neka vrsta tajne/tihe aukcije, pa evetualno ako hocete mozete objaviti kad je nesto prodato, za koliko novca, kome ili ako nije, da ponovite taj predmet. 😊 Hajde da se malo igramo i da nasi predmeti zavrse kod nekoga ko ga bas zeli! 😊 Jer "djubre" za jednu osobu je zlato za drugu, isto je sa bivsim momcima! 😄 Tako da, srecno!! 🥂
2024 02 03
> Chillnakit: > > AurumIris: > > prodati valjda, taako pise > U tom slucaju zasluzice ona koja najvise ponudi, sto se pretvara u klasicnu licitaciju 😄 Ja sam vise emotivni tip, zasluzice ona sa najboljom pricom 🙃
2024 02 03
Igra pocinje danas - prvi predmet koji postavljam mozete ocekivati oko 19h! Stay tunned! :)
2024 02 05
Admini su Vam sve obrisali jer je protiv pravila sajta, kao što reče emilyy, nije dozvoljeno staviti cenu npr. 1 dinar. Meni je ovo iskreno malo bezveze, pogotovo taj deo "zaslužiće ona sa najboljom pričom" i slično. Isto ne razumem koncept. Ali dobro. Srećno u svakom slučaju.
2024 02 05
1 2