Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Prodaja na Ebayu

Da li neko od vas prodaje putem Ebay sajta? :D Konkretno me zanima slanje paketa, kolika je postarina i da li vi navodite cenu iste ili sajt sam odredi ili kako? Videla sam da imaju neki shipping calculator i oni ti daju da odstampas etiketu za paket jer imaju ugovore sa nekim kurirskim sluzbama. Da li tu spada i nasa posta ili mora UPS, FedEx i slicni?
2024 02 03
I mene zanima to,ali nema izgleda nikoga za sada sa informacijama,valjda ce neka clanica videti uskoro koja se razume☺️
2024 02 04
Evo mene sa iskustvom za E bay,kao prvo treba da otvorite preko banke pioneer karticu gde ce te primati uplate,sledece je rashodi,provizija e bay prilikom prodaje,provizija banke za uplatu,povlacenje novca na svoj racun i naravnokursna razlika dolar evro,ukupno rashodi 40 procenata,tako da se meni licno cini neisplativo,postarine su jako visoke,ako navedete cenu shippinga tek tada je problem,jer se uglavnom kupuje gfe je free shipping.
2024 02 05
> minamisa: > Evo mene sa iskustvom za E bay,kao prvo treba da otvorite preko banke pioneer karticu gde ce te primati uplate,sledece je rashodi,provizija e bay prilikom prodaje,provizija banke za uplatu,povlacenje novca na svoj racun i naravnokursna razlika dolar evro,ukupno rashodi 40 procenata,tako da se meni licno cini neisplativo,postarine su jako visoke,ako navedete cenu shippinga tek tada je problem,jer se uglavnom kupuje gfe je free shipping. Hvala na iskustvu, ali ovde nema odgovora na moje pitanje ,:) > Konkretno me zanima slanje paketa, kolika je postarina i da li vi navodite cenu iste ili sajt sam odredi ili kako?
2024 02 05